Има ли връзка между възпитанието и обеклото на майката?

  • 8 572
  • 231
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 920
Ако ме дразни как е облякана някоя майка, значи имам комплекси за себе си...а аз ги нямам,за моя радост Sunglasses


Ей тази логика винаги ми е убягвала. Защото смятам курвенското облекло за неприлично за една майка, значи имам комплекси. newsm78
НЕ да смяташ...а да се дразниш че така е облечена Wink .Едното не е равно на другото.Има разлика Naughty

Не, не са дразня. Но ми прави лошо впечатление.

# 196
  • Мнения: 3 674
Аз и не очаквах да ме разбереш веднага какво искам да кажа... за изразяването иде реч - не върви учителка да казва "облякана" и
"оценям" - и за да не се наложи да си пишем още три пъти, за да стане ясно и това - мисълта ми е, че се казва "облечена" и "оценявам"  Peace
Туй исках да кажа - не че тези неточности в израза ми пречат да ми бъдеш симпатична... но просто са един щрих, който формира по някакъв начин мнението ми.. така е и с дрехите. Изобщо, всеки един детайл говори в някаква степен за приносителя му. В този смисъл видях и връзката на възпитанието с облеклото. Няма нещо, по което да не може да се съди за човека - вярно, не е решаващо и определящо за това що за човек е, но не може да няма връзка с характера и възпитанието му.

ПП В случай че не личи от постингите ми, наистина си ми симпатична  Grinning
Ноо, пак не се сдържа да намесиш нрава български недодялан  Mr. Green

Edelia ,приемам поправките ти за "облечена и оценявам"  Peace Еххх ако бях учителка по български,нямаше да пиша така...сигурна съм Sunglasses Човешко е да бъркаме....Лиляна от форума ме хвана вднъж и тя...  Grinning Аз и обясних защо. Не искам да звучи като изхвърляне,но  от дете /5 годишна  до 18 г/ съм расла  извън България  и  не съм започнала с българска азбука а с друга Grinning.Та затова българския ми куца на моменти....за което  се извинявам на аудиторията  Blush

# 197
  • Мнения: 920
Всъщност, Розичке, разгледах сничмките ти. Много сте сладки. Ама никъде не си облечена предизвикателно. Ми дайте пример, де.

# 198
  • Мнения: 3 674
Всъщност, Розичке, разгледах сничмките ти. Много сте сладки. Ама никъде не си облечена предизвикателно. Ми дайте пример, де.

Ами даваме.. Grinning ....ама дали някой гледа ....Joy
А за чужбината си права...ако едно мами така се появи по улиците или в училище, най много да  си помислят евентуално че е от контингента... Rolling Eyes   Ама знам че начина и на обличане  няма да  го свържат с възпитанието на детето...По-друга им е психиката  от нашата...наистина Sunglasses

# 199
  • Мнения: 239
Добре казано

# 200
  • Мнения: 289
Мисля че и сто страници да се изпишат, пак всеки ще си знае своето  Wink
Ето например, Роза ми казва, че почнала с друга азбука,  и затова и куцал българския... пък аз си мисля, че не куца българския, а грамотността... в чужбина нямало да свържат облеклото на майката с възпитанието на детето.. ами колкото и да сме изостанали тук, и ние не го свързваме непременно - най-малкото като видя кофти облечена жена на улицата, нямам представа дали има деца или не.. но просто тук темата е такава, тъй че, изказваме се по нея. И след цялата работа пак стигнахме дотам, че сме по-недорасли от чужденците.. здраве да е  Peace аз пък ще продължавам да си мисля, че престоят в чужбина или честта да си "чужденец" не са непременно гаранция за добро възпитание и задълбочено мислене.. или добро облекло, или пък широк кръгозор и освободено мислене, които да ни карат да не завиждаме за това и онова... всеки със странностите си  Sunglasses

# 201
  • Мнения: 3 674
Не знам за грамотност или не, става въпрос тука....съвсем се отклонихме,ама постинга ми беше ПОТВРЖДЕНИЕ на друг постинг.Ти като си наистина много  грамотна ...би трябвало да разбереш това от раз Peace А за чужбина да,живея тук..и по-добре от теб знам психиката на хората.И не съм чужденка...а съм си българка....винаги и навсякъде. WinkПорасни малко мила...Е това завистта е лоша работа Sunglasses   

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 23:05 от roza66

# 202
  • Мнения: 3 674
Мисля че и сто страници да се изпишат, пак всеки ще си знае своето  Wink
Ето например, Роза ми казва, че почнала с друга азбука,  и затова и куцал българския... пък аз си мисля, че не куца българския, а грамотността... в чужбина нямало да свържат облеклото на майката с възпитанието на детето.. ами колкото и да сме изостанали тук, и ние не го свързваме непременно - най-малкото като видя кофти облечена жена на улицата, нямам представа дали има деца или не.. но просто тук темата е такава, тъй че, изказваме се по нея. И след цялата работа пак стигнахме дотам, че сме по-недорасли от чужденците.. здраве да е  Peace аз пък ще продължавам да си мисля, че престоят в чужбина или честта да си "чужденец" не са непременно гаранция за добро възпитание и задълбочено мислене.. или добро облекло, или пък широк кръгозор и освободено мислене, които да ни карат да не завиждаме за това и онова... всеки със странностите си  Sunglasses
......И никъде не съм писала че чужденците са" по-дорасли" от нас....защо се изопачават постингите така...не разбирам?   Thinking А ти продължавай все пак да си мислиш каквото си желаеш...Няма лошо. Grinning Само  не си  прави грешни изводи,моля те.Каква е целта да се дърлим ли...newsm78 Писах само  че имат РЗАЛИЧНА ПСИХИКА от нашата. И това е вярно. Аз пътувам от 23 годишна....и мисля че вече на 41 години съм придобила някаква представа за психиката на  чужденците и нашата,така че имам база за сравнение.
Ако се научим да се четем взаимно....ще се разбираме по- добре Wink
Не ми се влиза в безсмислени спорове....и без това написаното в повечето случаи се разбира погрешно,така  че няма смисъл.... Peace

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 23:12 от roza66

# 203
  • Мнения: 289
Сега кво, да взема да се обидя, че ме нарече непораснала и завистлива ли  Crossing Arms

Пропускаш момента, че тук пишем анонимно, и нямаш и най-малка представа кой стои от другата страна, що за човек е, къде е ходил, какво е правил...
В този смисъл, много лековерно реши, че знаеш нещо по-добре от мен  Wink още повече че ти завиждам, щото, разбрахме, къса пола не носиш... в тази тема нали за туй си завиждаме  Mr. Green
Това е толкова абсурдно, колкото ако аз сега кажа, че ти ми завиждаш именно задето не съм пораснала още, пък ти си на 41...

Предлагам да сключим мир а  Sunglasses

# 204
  • Мнения: 10 758
А са се сбийте Twisted Evil

# 205
  • Мнения: 3 674
Сега кво, да взема да се обидя, че ме нарече непораснала и завистлива ли  Crossing Arms

Пропускаш момента, че тук пишем анонимно, и нямаш и най-малка представа кой стои от другата страна, що за човек е, къде е ходил, какво е правил...
В този смисъл, много лековерно реши, че знаеш нещо по-добре от мен  Wink още повече че ти завиждам, щото, разбрахме, къса пола не носиш... в тази тема нали за туй си завиждаме  Mr. Green
Това е толкова абсурдно, колкото ако аз сега кажа, че ти ми завиждаш именно задето не съм пораснала още, пък ти си на 41...

Предлагам да сключим мир а  Sunglasses

Ааа...много хубаво си го казала...това,дето съм го уголемила горе Wink  Така че И ти няма как да ме познаваш ...нали  WinkА за зависта  не е за късата пола или годинки,а за живеещите в чужбина...имах в предвид.По начина по който се изказа в постинга си преди... Rolling EyesПонеже ти реши ,че ние живеещите в чужбина нещо се големеем и се мислим за много повече  и че след като живеем на запад се  мислим за по възпитани .. ..да ама не е така.Никога не съм твърдяла подобно нещо. Grinning Защо е толкова трудно да се приеме и разбере че ние българите имама друга ПСИХИКА...от чужденците. Какво лошо съм казала newsm78 
Аз споделям че доста съм  видяла...и затова мога да права някои сравнения. Относно грешките ми в българския...се извиних  публично тук и обясних защо е така.И не е красиво да се подиграваме и да доказваме  че сме по-грамотни Sunglasses Аз лично оценям хората  не по-грамотност по български език а по душа и сърце.
Казах си мнението...и не искам да се дърлим.Така мисля Heart Eyes
Приемам сделката за сключване на мир   Sunglasses Peace

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 23:42 от roza66

# 206
  • Мнения: 3 674
Иска ти се ....ама няма Mr. Green

# 207
  • Мнения: 68
Определено ДА смятам аз
Особено за момичешките майки
Нали знаете приказката за крушката и дървото. Grinning

# 208
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Защо пък само за момичешките майки???? LaughingВсъщност какво му е на хубавото и изглеждащо секси дърво ,та да се претисняваме за крушката???? LaughingТова,че една майка изглежда секси поражда доста завист в някои,които не са и някои които не могат да притежават хубава жена.Изглеждащата секси жена не означава непременно лесна и празноума-така,че спокойно на всички моралиски! Joy Joy Joy

# 209
  • Мнения: 289
Изглеждащата секси жена не означава непременно лесна и празноума-така,че спокойно на всички моралиски! Joy Joy Joy

"Секси" изглеждаща жена е доста разтегливо понятие  Wink прекалено разголеното за мен лично не е секси... и то без да съм моралистка. Тъй че, такива "секси" изглеждащи също могат да бъдат спокойни - съвсем не им завиждат толкова, колкото би им се искало.

Общи условия

Активация на акаунт