Какво правим с простите хора?

  • 7 474
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 674
Трудно е да се избегне тотално...простотията. Crazy

Обяснявам веднъж, който разбрал, разбрал.

# 61
  • Мнения: 534
Човек няма как да не се сблъска с такива хора,
обяснявам веднъж,дваж и кой разбрал-разбрал,кой не е-да се оправя  Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 3 091
Няма смисъл от обяснение. Аз съм от гадовете - лъзгам ги, като силата на пързалянето е правопропорционална на простотията и се хиля ли, хиля  Joy Joy Joy Гад гаднярска съм, нъл тъй?

# 63
  • Мнения: 5 370
Няма смисъл от обяснение. Аз съм от гадовете - лъзгам ги, като силата на пързалянето е правопропорционална на простотията и се хиля ли, хиля  Joy Joy Joy Гад гаднярска съм, нъл тъй?
НЪЛ Mr. Green
Демек, лапаш ги кат' ЛАмя бонбонки. Flutter

# 64
  • Мнения: 3 091
хихи! търкалям ги по нанадолнището кат' ламя кифтета Flutter

# 65
  • Мнения: 1 080
Не подценявам хората прости ,сложни ,имбецили от едно място идват и на едно отиват .По- сложно става ,когато някой си мисли ,че хлъзга някой а той сам себе си хлъзга или пък как да обясниш ,че да си самонадеян пак е вид простотия, ъ?

# 66
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Обяснявам веднъж, който разбрал, разбрал.

Eх, нямам такива наблюдения. Доста обстойно се обясняваш.

# 67
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 335
Аз съм по Лъзгането  Crossing Arms Колкото си по- прост, толкова по от високо ще се хързулнеш  NaughtyХилежът в последствие е неоценим  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 4 734
Тая вечер простите хора ще спят на дивана и секс нъцки  Crossing Arms

# 69
  • Мнения: 677
Лъзгам май по-често..Може и мен да ме лъзгат,обаче,знам ли  Rolling Eyes

Касиди,кой ти е заел леглото бе?  Laughing

# 70
# 71
Калин Вельов ли е твоят фаворит? Аз симпатизирам на Катерина Евро защото я познавам лично и за мен тя например движи в средите на елита.

# 72
  • Мнения: 4 734
Тоя цирк колко още ще продължава?!

# 73

Ами скоро спира. Ще гласуваш ли?

После гледай цирка 'Слави се възстанови от смъртен одър и влиза в политиката' или 'Шоуто на Слави спира заради болестта му (очаквахте ли да се откаже ей така, без добро оправдание)' или 'Слави се връща в шоуто и го преформатира на ток шоу с врачки и гадателки защото е видял светлината'.

# 74
  • Мнения: 677

Шегичка бе, Кас, Grinning не се впрягай, а какво следва след "че" ?

Общи условия

Активация на акаунт