В търсене на себеподобни! 🤪

  • 3 589
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте на всички!
Покрай пандемията се изолирах, много от приятелствата ми се разпаднаха в този период. Социалния ми кръг се стесни до мъжа ми и кучето. 😀
Какви са вашите идеи, човек да завърже приятелство/а?

# 1
  • Мнения: 3
Спорт!
Не само ще отделите време за себе си, но и ще завържете страхотни приятелства.
Здравейте на всички!
Покрай пандемията се изолирах, много от приятелствата ми се разпаднаха в този период. Социалния ми кръг се стесни до мъжа ми и кучето. 😀
Какви са вашите идеи, човек да завърже приятелство/а?

# 2
  • Мнения: X
И аз бих казала спорт, но не се забивай във фитнеса. Там по-трудно ще намериш контакти. Провери за колективни тренировки тип боди комбат, канго джъмпс, йога или нещо подобно. Аз така намерих контакти в новия ми квартал. Не познавах никого, само мм и приятелите му, но те са само мъже. С тези тренировки се запознах със страхотни хора и заедно си ходим на море, на планина, на язовир. Въобще супер готини преживявания.

Също така някакви колеги в работата сигурно имаш. Излизай с тях и извън работа.

# 3
  • Мнения: 170
Ех, все този спорт! Каквото и да се попита във форума, отговорите са винаги "спорт"! Ами има хора, които изобщо не ги кефи .  Laughing
Я разкажи какво обичаш да правиш, имаш ли си хобита?
Най-готините хора винаги срещам на различни арт евенти, концерти, в рок барове и подобни. Обожавам да ходя по концерти, там винаги настроението е страхотно и се предразполагаш към свободна комуникация с непознати.
С най-добрата ми приятелка се запознахме на един хендмейд пазар, където тя продаваше ръчно изработени чанти.  Заговорихме се за работата й, как много ми харесват нещата, които продава и разменихме контакти. От тогава сме като дупе и гащи, тя ме запозна с други познати в същата сфера и така се сформира много готина групичка.

# 4
  • Мнения: X
Ех, все този спорт! Каквото и да се попита във форума, отговорите са винаги "спорт"! Ами има хора, които изобщо не ги кефи .  Laughing
Я разкажи какво обичаш да правиш, имаш ли си хобита?
Най-готините хора винаги срещам на различни арт евенти, концерти, в рок барове и подобни. Обожавам да ходя по концерти, там винаги настроението е страхотно и се предразполагаш към свободна комуникация с непознати.
С най-добрата ми приятелка се запознахме на един хендмейд пазар, където тя продаваше ръчно изработени чанти.  Заговорихме се за работата й, как много ми харесват нещата, които продава и разменихме контакти. От тогава сме като дупе и гащи, тя ме запозна с други познати в същата сфера и така се сформира много готина групичка.
Обичам да се разхождам,  да си бъбря за всички възможни теми, кино, шопинг,каране на колело, ходене по планини. Иначе ходя на фитнес, но там сякаш хората не са много настроени да си бъбрят.
Рядко ще ида на концерт.

# 5
  • Мнения: X
Аз също не обичах да спортувам, докато не започнах. Във фитнеса всеки е забол слушалките и там почти никой не говори, а си прави сериите. В груповите тренировки не е така.

Има разни групи за секънд хенд, които органиират базари. На такова място можеш да срещнеш доста готини мадами!

# 6
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 905
Във фитнеса освен "Здравейте" и "Приятна вечер" май други думи не съм употребявала. Там всеки си тренира за себе си и не обръща внимание на останалите.
Моите най-близки дружки са ми бивши и настоящи колежки, както и жените на мъжовите приятели. Ако сега искам да се запозная с нови хора, честно казано и аз нямам идея къде... А съм много контактна и общителна по принцип.

# 7
  • Мнения: 350
Курсчета, най-различни...
Много  хора ,с  общи интереси.

Последна редакция: вт, 06 юни 2023, 21:56 от FBID100001745220325

# 8
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 126
Ако ти върви приказката може да се запознаеш с хора навсякъде. Това че имате общи интереси с някого някъде не значи че веднага ще си станете дружки, трябва да можеш и да им покажеш, че на тях с теб ще им е интересно.

# 9
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Това пързалка ли е?
Само кучето може са ви даде един кашон приятелства, стига да се разхожда кучето, дори и мини порода да е.

# 10
  • София
  • Мнения: 35 116
Как така се губят и разпадат приятелства?
Една карантина и край.

Ми, мен да ме изолират приятелките ми за …. даже не мога да измисля причина и това какво и за кого ще значи?

# 11
  • Мнения: X
Това пързалка ли е?
Само кучето може са ви даде един кашон приятелства, стига да се разхожда кучето, дори и мини порода да е.
Амиии не става точно така, имам запознанства покрай кучето,но то е с различни хора, всеки ден различни.

# 12
  • SF
  • Мнения: 21 233
Това, че някой се запознава покрай кучето си, не означава, че всички могат. Аз съм се запознавала с хора, които не ми трябват - разни баби, чичковци, хора с които повече от дрон-дрън за поздрав не мога да си кажа, какво остава да си ходим заедно на море и кино.
Човек си търси близки не само до възрастта си, но и интереси, ако са семейни, да са семейни, ако са ергени, да се запознава с други ергени. За какво ми е да си намеря за приятел момче с бебенце. Какво като разхождат и кученце. Нито ще ходим на спорт, нито на планина, нито в мола. На този случаен принцип трябва да се запознаеш със 100 човека, за да излезе нещо подходящо и сродно като визия, възраст, интереси, настроения...

# 13
  • Мнения: 15 356
Във фитнеса не говоря и аз, но в съблекалнята, оооо! Има момичета, които супер ми допадат и са ме канили на кафе. Ако имаш възможност за обучение, курс, също ще срещнеш хора, а и ще се развиваш.

# 14
  • София
  • Мнения: 38 530
Някакви курсове. Аз лично съм преподавател и за това съм късметлийка. 😁

Общи условия

Активация на акаунт