В търсене на себеподобни! 🤪

  • 3 596
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • SF
  • Мнения: 21 409

Зависи от настроението ми, този специално беше приятен, жената беше голяма шегаджийка и ме разтовари.

Да, но започнахте ли някакво приятелство? Ходите ли си на гости, чувате ли се за Рожден ден, за Коледа? Срещате ли се за вечеря? Когато се колебаеш, можеш ли да им поискаш съвет, да им направиш услуга? Ходите ли от време на време до Италия, Турция, Гърция поне?

# 61
  • Мнения: 1 443

Зависи от настроението ми, този специално беше приятен, жената беше голяма шегаджийка и ме разтовари.

Да, но започнахте ли някакво приятелство? Ходите ли си на гости, чувате ли се за Рожден ден, за Коледа? Срещате ли се за вечеря? Когато се колебаеш, можеш ли да им поискаш съвет, да им направиш услуга? Ходите ли от време на време до Италия, Турция, Гърция поне?
Разбира се, че не. Нито я познавам, нито и бих доверила някаква моя лична информация (тел.номер).

# 62
  • SF
  • Мнения: 21 409
Тоест, не става със заговаряне на хората по рейсове и по улиците. Дрънкане за убиване на време или за убиване на чуждото време и нищо повече.

# 63
  • Paris, France
  • Мнения: 14 176
Тоест, не става със заговаряне на хората по рейсове и по улиците. Дрънкане за убиване на време или за убиване на чуждото време и нищо повече.

От всяко заговаряне приятелство не излиза, естествено. С най-добрите ми приятелки тук се заговорих случайно - с първата пред пощенските кутии в блока преди 20 години, а с втората на опашка в супермаркета 2018г. Ако не се бяхме заговорили нямаше да ги познавам. С най-добрата ми приятелка в живота се заговорих на улицата и се оказа, че живеем в един и същ блок, от съседни държави сме. Тя напусна блока след година, но вече 30г сме си най-добри приятелки, макар и сега да живеем на различни континенти. С парфюмния си близнак се запознах в парка. Питах я може ли да се пуши там, тя ме пита с кой парфюм съм и останалото е история. С всички гореизброени сме прекарвали Коледни, НГ, РД, ходили сме по екскурзии.

Никога не се знае изпод камъка какво ще излезе. Трябва да се пробва.

Общи условия

Активация на акаунт