Музикални страсти и предпочитания нажежават немската земя 24

  • 10 883
  • 277
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 521
Сърфи, тенкс, ама цу шпет,
мацето вече е отпрашило
за Мюнхен. Може даже вече
да е пияно, те така правят.

За другия път, ако не ги е открила сега Mr. Green.

# 241
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Guini,
цум гебуртстаг фийл глюк, цум гебуртстаг фийл глююююк
Наздраве и за твое здраве!

# 242
  • Мнения: 1 610
Гуини, Честит Рожден Ден!И наздраве!

Майра,  Mr. Green не мога да дам друг линк за снимките .Нещо умората си казва думата и дава отражение върху умствената ми дейност в негативен аспект Mr. Green  newsm78

Днес бяхме  в Ерфурт. Натърти ми се г.. от път тази седмица..  Confused Но поне отидох до Зоото, не се оплаквам.  Simple Smile

Мамунке, и при теб има резултат свещената събота. Стегнато дупе, ала бала, За мен мечти!За моя резултат само събота не стига- вервайте ми!

Цацата.  Mr. Green Имам една приятелка във Франс, Специално я питах за цацата. Laughing  Имали в тяхната кръчма в Страсбург. Grinning Оле, Оле, Оле! СЕга съм доволна. Отивам юни да ям.В превод- може да си говорите,да се фотографирате и публикувате - не ми пречите Mr. Green  Hug

Обсъдихме бахура. Дайте да си говорим за култура сега. Откраднаха ли ви Майското дърво? Или нямате такъв обичай във вашата околия?
Щеше ми се да ви пусна снимка на нашето дърво, но то едно опърпано. Достамя ме , чак  Sick  Laughing

Последна редакция: пн, 30 апр 2007, 23:03 от rien

# 243
  • Мнения: 3 423
Не знам вие какви ги вършите,
но аз тичам вече след моя юнак.
Където види руса мацка, тегли го.
Не дюдюка още, ама подвиква и
протяга ръце. Ако русата мацка
го закачи, накланя си главата,
пуска от ония подкупническите
усмивки, лъсват осемте зъба, че
и трапчинките и аз настръхвам,
щото чакам въпроса, дали е момче
или е момиче. А от чернокоси реве.
Закъсала съм го. Свекървата у мен
почва да се обажда. Има ли лек?

Майско дърво има на стотина метра от нас.
Утре ще надникна, катери ли се някой нагоре.

Моя съседка ме наплаши, че в махалата бродел
изнасилвач. Сгепсвал жертвите гърбом с някакъв
колан. Вече имало пет пострадали. Уж е тихичко,
почти селска идилия, мислех, че само диви прасета
шетат, пък то се оказва, че и диви шопари дебнат.

# 244
  • Мнения: 1 242
Гуини, весела и здрава да си! На патеричка, но от сърце! Grinning

Та, здравейте, първомайски труженички!

От хайманосване и тежки трапези се потрошихме. Но разгеле, сколасах да измия един прозорец. Няколко птички даже в него вече се блъснаха.
 
Риен, майбаум тука нема, понеже нема кой да го краде. Опиталите са вече зад решетки. Кой на затвора, кой на цоо-то.  Mr. Green

Лисунке, разбира се, че руси ще търси. Поне докато боготвори мама. Чичко Фройд, знаеш как е. А с червенокоси пробвала ли си? Да ударя пак един тьонунг и да наблюдаваме реакцията?  Аз поне няма да питам дамско ли е, мъжко ли е чомачето.

# 245
  • Мнения: 2 907
Те само два поста се изпизали днес, ама мама си джаскат постовете, както се казва!

Лисицо гневна, какъв ти е проблемът бе жена? Ти и свекърва...Да. Значи да бягаме на километри от теб ли? Или какво с русата коса? Да пускаме естествени коси ли сега, а?  Laughing
Вие се радвайте, че имате цели осем зъба, някои имат само два предни и минус други шест броя, така че гледай славно напред.

На изнасилвачът показваш бърза снимка на Буш ( ама червенокос ) и изнасилвачът ще бЕга. Гарантирам.

Гуини, да си жива и здрава! Много щастие ти желая!

Мамун, ти откога объркваш птици? Мислих те някъде по велосипедните писти теб  Wink

# 246
  • Мнения: 3 521
Добрутро Flutter,
Иzтреzняхте ли след Майбаум фиестите?

Вчера събрах очите на махалата_и3гонихме свекървищата на Кур и окупирахме градината. Прахме килими Mr. Green...ама както в БГ_поливаш с маркуча, после търкаш със сапун и после и3плакваш и джапаш 3драво...всички комший минаха да видят какво правим Rolling Eyes ...купон голям

По свекървинските въпроси не мога да се вклЮча, последно когато в дира написах майките на момченца да си опичат акъла да не станат и те същите пастърми като те3и, от които реват непрекъснато, стана голям скандам та сега вече съм твърдо от тъщиния лагер, пък тия с чучурите да се оправят, както 3наят Peace.

# 247
  • Мнения: 230
Да се похваля, имаме вече цели 4 зъба! Първия излезе преди двайсетина дена, а тази сутрин погледнах - останалите 3 също са на лице! То не бяха лигавения през последните няколко дена, то не бяха чудеса. Сега разбирам защо Simple Smile
И като стана въпрос за мъжките майки и бъдещи свекърви, какво знаете за забелването на момченцата?

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 15:08 от Priyatelka

# 248
  • Мнения: 1 636
Добрутро Flutter,
Иzтреzняхте ли след Майбаум фиестите?

Вчера събрах очите на махалата_и3гонихме свекървищата на Кур и окупирахме градината. Прахме килими Mr. Green...ама както в БГ_поливаш с маркуча, после търкаш със сапун и после и3плакваш и джапаш 3драво...всички комший минаха да видят какво правим Rolling Eyes ...купон голям


Ние не могахме да се и напием,че късно отидохме,Томи ре6и точно вчера да спи толкова време,че даже го събудих  Thinking

А zа килимите ниЩо не сте,Сърфи.Ние преди 2 год.си прахме на6ият на теzи автомивки с хохдрукрайнигер.Тогава да ни бяхте нас видели  hahaha Хората чакат да си мият колите,а ние метнахме килимът на колата,прах течен zа пране и с четката  Joy И да zнаете идеално се иzпра  Peace

# 249
  • Мнения: 3 521
Ние преди 2 год.си прахме на6ият на теzи автомивки с хохдрукрайнигер.Тогава да ни бяхте нас видели  hahaha Хората чакат да си мият колите,а ние метнахме килимът на колата,прах течен zа пране и с четката  Joy И да zнаете идеално се иzпра  Peace

 Joy...е вие сте егати професионалистите Peace

# 250
  • Мнения: 1 636
Но да zнае6 много добре се маха прахът на хохдрукрайнигер  Mr. Green

# 251
  • Мнения: 3 880
Ние преди 2 год.си прахме на6ият на теzи автомивки с хохдрукрайнигер.Тогава да ни бяхте нас видели  hahaha Хората чакат да си мият колите,а ние метнахме килимът на колата,прах течен zа пране и с четката  Joy И да zнаете идеално се иzпра  Peace

 Joy...е вие сте егати професионалистите Peace

 Joy Joy
Ох, направо си ви представих визуално Laughing Скици Laughing

Това ли имат предвид в БГ като кажат, че си носят килимите на автомивка newsm78 Аз всеки път си представям такава с големите въртящи се четки и се чудя как така може да се пере килим там hahaha, за тези другите хич не се бях сетила. Абе важното е, че килимът се е изпрал Wink Аз заради това нямам килими в къщи, защото незнам как ще ги тупам и пера , ама вече като знам как става може в скоро време и с такива екстри да се сдобия Laughing

# 252
  • Мнения: 1 636
Аz не бях чувала zа други.Идеята бе6е на мъжо.Сега обаче вече имаме в дворът от теzи,на които се виси zа тупане и там ги тупаме и с мъркуча перем.Много е тежък инче zа вдигане.Тогава6ният ни килим бе6е 2м на 3 м,няма да ви каzвам колко теже6е мокър  ooooh! Whistling

# 253
  • Мнения: 3 423
И като стана въпрос за мъжките майки и бъдещи свекърви, какво знаете за забелването на момченцата?

Аз ще се доверя на снахата.
Да забелва колкото си иска.
Аз не го пипам.

# 254
  • Мнения: 1 242
Здравейте, мами!

Тук птицоуказател. Търся Фсички Фтички! Mr. Green
Къде се загубихте? Летите по задачи, а? С изпрани летящи килимчета? Laughing

Сърфи, не се заричай много, че си от тъщения лагер. Не се знае в тези дълбоки води накъде ще те отнесе вълната. А като слушам вицовете за тъщи, да ти кажа, кефя се, че ще съм свеки. Mr. Green Но и аз май много да не се пуйча. Не се знае какво ще спечеля на втория тираж. Mr. Green
Замислила съм се обаче за риен. Аз казвам двойна тъща.

Приятелке, аз също съм го оставила на мира чучурчето. Кога заминавате за родния край?

Общи условия

Активация на акаунт