Музикални страсти и предпочитания нажежават немската земя 24

  • 10 881
  • 277
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 610
Ops, фтичка номер едно се мелдва!

Приятелка,аз все още съм майка на мацка, но да си дам компетентното мнение по въпроса с пенисите.Не на забелването, да на премахването на кожата. Няма да давам подробни обяснения, но въпроса с чучурите съм го изследвала подробно. Laughing Вервайте ми!

Мамунке, недей залага на женско, момче ще е. Тоест залаганията са още затворени. Отвярям букмейкърското бюро 6тия месец. Мъжът има идея , ако е момче , да го кръсти Фердинанд. Да си правят компания Пчеличката Мая и Ферди мравката.  Mr. Green

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 23:43 от rien

# 256
  • Мнения: 1 636
Хайде и фтората фтичка да се мелдва.
Да на zабелването.Мартин като бе6е малък бяхме при една унгарка лекарка.Много бях доволна от нея,но се преместихме,та zа това я смених.Та тя бе6е каzала,че със zабелването трябва от 6.месеz да zапочна.Така и направих,но не съм я дърпала кожичката достатъчно,zаради пустият му страх.Като стана Марти на 4 от дълго време висока тем.се въzпали(добра почва zа раzвитие на микробите гадни_топло и влажно).Та да видите,как преz ноЩтта ходим до болниzа,тъпите лекари да го zабелят и да ни пратят на уролог на другият ден,че не zнаели какво да правят.На другият ден там,където на 3.му рожден ден бе6е ОП от херния.Научих се,че при въzпаление кожичката там не трябва да се дърпа,каквото направиха иzродите преz ноЩтта.Определиха мисля на другият ден термин и му дадоха сок,след който бе6е като пиян и го "репарираха"  Mr. Green
Сега6ната лекарка каzа,че не било нужно.Че всяка държава и религия са раzлични.Че мохамеданите го правили след раждането.Аz обаче след опитът с Мартин се грижа zа Томи,доколото мога.Сестра ми мисля бе6е каzала zа БГ,че от 1.месеz се прави,нея обаче я е страх.Не съм се сетила сега да я питам,вече дълго време мина от тоzи ни раzговор. newsm78
Хайде лека от мен,че пак стана късно zа коко6чица като мен  Crazy

# 257
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Айде и аз да се изкажа - ДА на забелването - обаче само ако има нужда - при някои няма нужда всичко си е ОК, но там където се забележи стеснение веднага трябва да се забелва и то редовно след баня, мазане и почистване, за да не стига до хирург Praynig Нас веднъж ни забелваха - тогава и аз ревах заедно със Сашко Cry Cry то е нещо изродско, и после 2-3 дни е ад!!! за детето и за всички, и сега уж редовно "правим чурката" ама редовно редовно - веднъж в седмицата, а то трябва по често - че се залепя пак да му се невиди Tired

Ама от един месец много рано ми се вижда newsm78

# 258
  • Мнения: 3 423
Темата свършва скоро.
И понеже е музикална,
не може да не ви пусна:
ейто това.
И смешно, и тъжно.
Благодаря и извинете за вниманието.

# 259
  • Мнения: 1 636
Деzита,на6ата лекарка бе6е каzала всеки ден.Аz така и правих с Мартин,но понеже не съм го правила както трябва стигнахме до хирурzите.Ако се zапочне навреме и внимателно не ги боли.Но и аz мисля,че 1 месеz е рано  newsm78 Аz zапочнах и при двамата от навър6ен 6 месеz.

# 260
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Той и нашия лекар ни каза всеки ден, аз първата година след като лекар го забели - то беше само с ръка, не беше нищо хирургическо - правех редовно, но после разредих и си беше добре. Сега съм разредила съвсем и от онези дни пак съм почнала редовно, че нещо ми се видя малко по залепеничко Confused и пак ще я правим - ама въпроса е до кога туй нещо бе. хора???

# 261
  • Мнения: 1 636
Мартин като се къпи вече сам го прави,аz само му напомням.Мисля,че от към 4_4,5 год.zапочна сам.И на мен ми се струва,че на Томи не е достатъчно,но на 14.06 Ще го оперират от херния и Ще погледнат и zа това.

# 262
  • Мнения: 3 521
Е точно теzи zабелджийски истории са една от причината да не съм искала никога момченце. Много е тъпо_никой няма стабилно мнение по въпроса, всеки лекар прави каквото реши, че е добре и в крайна сметка децата ги боли. Егати Confused.

По повод клипчето_доста често съм zасичала тук една туркиня с едно по_голямо момченце и две блиzначета_голямото има същото катилно държание_обижда я, вика и, ако не му угоди и посяга(7/8 годишно дете е съвсем осъzнато го прави)...е някои неще не ги раzбирам. Честно.

Мамун, права си Peace... zа Риен и аz zалагам на швестерхен zа Мая Laughing

Нова тема няма ли да имаме?

Моооин моин. Mr. Green

# 263
  • Мнения: 1 636
Сърфи,то не боли,ако се почне навреме и се прави както трябва.Ако винаги боли не мисля,че мъжете Щяха секс(или лÜбов да кажа) да правят  Mr. Green
А при момиченzата има други проблеми.Вече от 2 майки чувам,че на момиченzата им срастват срамните устни и те постоянно трябва да ги раzлепят_дърпат или как да го кажа.А и zа съжеление не можем да иzбираме какво го искаме  Sad, аz толкова исках второто да е момиче,до 4 месеz си мислех,че Ще имам Надя,а то Томас иzлеzе,но пак си го обичам.Като кажа на мъжът ми,че пак не ме е слу6ал какво искам той ми каzва,че сама съм си виновна,той е дал материалът,а аz като не zанм какво да правя с него си е мой проблем  Joy
Дайте име на новата тема.Иска ли някой друг да я пуска или аz по_късно?

# 264
  • Мнения: 3 521
Чиколина, zа третото ще кажеш на половинката да обърне чорапите, zа да можеш да връzваш джувки Rolling Eyes...Наш татко път вчера постави ултиматум_ако искам второ дете да подпиш къде що има, че ще е момче, да планираме по всички въzможни таблици_китайски, японски, хамерикански етц. zа "гадаене" на пола и чааак, когато съм по всички в периода на момчасване тогава щял да се навие zа бебеправ Laughing Mr. Green Laughing. смеех

За име на темата "Слънце весело пече, цяло немско сладолед яде" Mr. Green.

# 265
  • Мнения: 11 315
Аз съм щастлива, щото ще съм ругана от две различни позиции. Хем ще свекърствам, хем ще тъщувам. Купонът ще е пълен!
Като беше бебе, младежа беше тормозен от баба си да го забелва, обаче доктора като сръцна със зъбки и аз казах Край!
Така си кара - незабелен. Няма проблеми, даже миналата седмица минахме У8 и доктора го гледа и каза, че е супермъж. Хич и не пипам.
Сърфи, виж темата за таблицата в Майките. Тя поне е вярна. Май на инките беше творение.

# 266
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Чико, и аз тъй до 16 седмица си мислех, че ще е момиче, че и си бях сигурна, ама дофторката кат видя че е момче - кво да правя - пак си се радваме. Важното е да са ни живи и здрави децата другото е без значение Peace

Чико, То се е видяло, че розови рокли няма да купуваме скоро време Mr. Green Mr. Green

  bouquet

# 267
  • Мнения: 1 636
А,Сърфи и Деzита,аz росови рокли ако купувам Ще е zа внучета.Трето не сме и няма да правим.2 ми стигат,аz съм на принzипът колкото са ми ръzете толкова деzата.Мъжо би се радвал на оЩе едно,но аz съм категорично против.Сили,нерви и време нямам zа 3_то.
БаЩа ми и майка ми са искали да продължът фамилията,че е по_особена.След като сестра ми се появила момиче са се ре6или второ(аz).Сега се радват на момчета_внуzи.Аz с 2 и сестра ми с едно.
Сега се сеЩам zа учителят ми по математика в техникумът.Той има6е 2 момчета и раzкаzва6е,че негов приятел искал момче.Той му каzал много лесно.Къпе6 жена ти,приготвя6 обстановката,отваря6 6ироко проzореzът и ме вика6  Mr. Green

# 268
  • Мнения: 3 521
...Къпе6 жена ти,приготвя6 обстановката,отваря6 6ироко проzореzът и ме вика6  Mr. Green

 hahaha махахаха

# 269
  • Мнения: 1 242
Мъжът има идея , ако е момче , да го кръсти Фердинанд. Да си правят компания Пчеличката Мая и Ферди мравката.  Mr. Green

Риен, как Фердинаднд? Мрави и пчели не си подхождат.
Вили. Вили трябва да се каЗва. На пчеличката Мая приятелят е Вили.

Аpropos, Вили пасва и на мъжко и на женско. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт