Ние сме готини МАЙчета, скоро ще гушкаме майските зайчета

  • 9 517
  • 276
  •   1
Отговори
# 90
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Добре дошъл на малкия Даниел!Да е жив и здрав и да расте с много късмет!На мама й желая бързо възстановяване и само добри новини   bouquet
Ниночка,Ч.Р.Д!  bouquetЖелая ти много,много любов!

# 91
  • София
  • Мнения: 4 590
Честити бебета на псм и Дилириум! Много здраве и щастие на тях и на целите им семейства!

# 92
  • Мнения: 90
Ч.Р.Д на Ниночка!!!Бъди много щастлива и обичана!!! smile3525
Честито щастие на псм и Дилириум!!!!!Да са ви живи ,здрави и послушни!!!! newsm30

# 93
  • София
  • Мнения: 4 590
Честит Рожден Ден на ниночка! Леко и раждане и най-хубавото бебче!

# 94
  • Мнения: 371
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАЙЧЕТА, МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ НА БЕБОЦИТЕ И МНОГО РАДОСТ И УСМИВКИ ОКОЛО ТЯХ! smile3525Човек да не излезе за час и те пристигнали хубавите вести;)
Сега бях при Доки, ама НЕ, НЕ и НЕ!!!
Не му се излиза на човека и това си е!
Нито сантиметър разкритие, направо ми се прирева ви казвам, то не е малък човека да му се невиди.
Светле и вие ли 4 кила загонихте, ах охранени бебоци...
Ама живи и здрави, на мен все пак си ми препиръчват нормално да го раждам, предвид че е второ а и първото беше голямо...
Иначе по-добре си е нормално де, доста по-бързо се възстановяваш, ама знае ли човек, ако много се дърпа...
Абе Божа работа, каквото има да става ще стане.
Купхм и нова ваничка за бебо, новите модели вани не ми стават на старата стойка, та и нова стойка взехме, абе моди разни:)
Всичко е готово вече, само пусто чакане де, ама какво да се прави и това трябва да минава.
Хайде стига толкова от мен, да оставя място и други да се разпишат:)

# 95
  • София
  • Мнения: 4 398
Честит рожден ден на ninochka, да си жива и здрава!!!


KSI И аз така минала седмица бях на кола маска и фризиьор и чак се нервирах, защото ми направиха цвета на косата по светло от това което исках и се нервирах, че ще родя и ще съм с гаден цвят и после не се знае кога ще мога да си оправя  ooooh! луда работа мойто ама още си кисна тук аи си чакам,та към края на тази седмица ще ходя сигурно пак на кола маска за триъгълника и ще си оправя и цвета да сам убаваааааа  Mr. Green

majceto мерси за отговора, че аз такоз чудо ненося и ако недаваха ще трябваше да си набавя, голяма работа, че са грозни то на хубавото всичко му седи добрее  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 1 531
благодаря ви много  Hug

ходих аз да гледам тези АМ и това на Аптамил беше само в твърде огромна опаковка, а тези на Нестле за новородени бяха три вида: нормално с желязо(към 8-9лв), сгъстено против повръщане (към 7лв) и нормално с желязо и протиовалергично (към 11-12лв) - кое да предпочета без оглед на парите, а най-универсално и подхофдящо за новородени в случай че нямам хич или достатъчно кърма  Rolling Eyes а дано да си имам колкото трябва  Praynig 

пешън, нещо освен памперси (20бр) трябва ли да носим в Шейново (мокри кърпички и знам ли и аз?!?!)

# 97
  • Мнения: 136
Честит бебок и на Dilirium:)
Ниночка, честит рожден ден на теб:) Да ти е много щастлива година Simple Smile

"Козметичката ми каза един трик за бързо и лесно разкритие: захарен сироп! Вода и захар в съотношение 1:1. Количество - една водна чаша. Действало безотказно! Не се сещам с какво може да е вредно, така че сигурно ще го пробвам като ми почнат контракциите" -
а дали може да се замени с кадаиф или реване или тулумбички:D
И браво на мамите, дето раждат, а не се канят само като мен...Simple Smile

# 98
  • София
  • Мнения: 4 590
ниночка, мисля че трябва да носим и мокри кърпички за бебео освен памперси. някой беше споменал да носим и памучни ръкавички, но не знам тям дали изискват. Помня, когато бях там, че бебнцата бяха с такива ръкавички, но не знам дали оттам ги осигуряват или ние ги носим. За всеки случай най-добре да си приготвим.За друго не се сещам. Rolling Eyes Ама знае ли човек... Ако има още нещо, мъжете ще носят. Simple Smile
Аз лично съм решила, той да ми донесе багажа за бебко, като се роди. Heart Eyes
 

# 99
  • Мнения: 81
здравейте   food010
Не съм влизала няколко дни и вече имаме мнооооого бебченца  Hug
ЧЕСТИТО НА МАЙЧЕТАТА   bouquet  bouquet  bouquetАз днес бях в Шейново за преглед и назначаване на датата за секцио и на 02.05.07г. оставаме,секциото е планирано за 03.05.07г.

# 100
  • Мнения: 41
Айде почна се сериозно  Hug Hug
На всички, които ще раждат тези дни - безпроблемно раждане! На тези с бебешорите им пожелавам да се възстановявяат бързо и да се много щастливи с красивите и здрави бебешори.

За Шейново: памперси+кърпи+ ръкавички съм купила аз. Мисля, че това е всичко!

Ниночка: честит рожден ден, желая ти успешно и леко раждане и едно здраво, игриво и красиво детенце  bouquet

# 101
  • Мнения: 162
Честит рожден ден на ниночка - здраве щастие късмет и пухкаво здраво бебче!
  bouquet

Честито и на новите мами - да са им живи и здрави бебоците!
 smile3525
Имам един въпрос към мамите които като мен ще са със секцио - хемоглобин 106 нисък ли е за тази операция??? И вообще някой  знае ли какви са нормалните стойности на кръвните изследвания.
Предварително благодаря

# 102
  • Мнения: 1 531
мерси   bouquet  аз купих едни евтини памперси, както всички съветват, и сега май съжалявам  Rolling Eyes  ми ако вземат пък точно тях да слагат на моето бебенце или пък що да мисля лошото на което и да е бебенце само щото не е гарантирано, че на моето ще е доброто  Rolling Eyes  ама пък ги купих от аптека и каквито и да са едва ли са чак толкоз лоши  Peace  
абе пешън и шеметка, абе ще взмеме да се разраждаме едновременно в шейново и няма да се познаем беее  Crazy  как може да не сме се виждали досега  Blush

аз много се радвам, че вече минахме в телец - надявам се, че така по-добре ще си разбирам детенцето Heart Eyes , познавайки себе си, слабите си страни и начина, пок ойто разсъждавам  Blush  Crazy  Flutter  не че е нужно да е същото, ама поне ще е сходно  bowuu  ох, само живот и здраве, всичко да е наред и всички да си имаме здрави малки сладурчета  Hug  

# 103
  • Мнения: 26
ЧЕСТИТО НА РОДИЛИТЕ МАМИ, МНОГО УСМИВКИ, ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СА БЕБЕТАТА И МНОГО ДА ГИ РАДВАТ, НЕКА САМО ХУБАВИ НЕЩА ДА ИМ СЕ СЛУЧВАТ   bouquet newsm51 newsm07
kati 95-
относно хемоглубина до110 го водят нормално за бременни!кога ти е секциото!и аз сам секцио ниакаде 15,16,17 май!преди това се правят много иследвания така че докторите ще преценият-споко Laughing

# 104
  • Мнения: 96
Simple Smile)) МАлееее колко много бебенцаа:) ЧЕСТИТО НА ТИНИ7, ПСМ ДИЛИРИУМ:)))
Браво все големи бебчета:)
ХАйде мамите дето са родили да се връщат за да разправят как е било.

Тва за захарния сироп ще го пробвам другата седмица, че вече нямам търпение да се раждамеее с моето момченце, искам да си го видя, шубе ме е ама вече не ми дреме.

Ниночка - честит ден ден, много щастие и любов и успешно и лееееко раждане:)

На мамите със секцио скоро пожелавам ви всичко да мине успешно - в което не се съмнявам:)

Ох какво друго да кажа..... От сутрин до вечер миткам или нещо чистя в къщи и това е:)))
Тръпнем в очакване вечееееееее.....Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт