Ние сме готини МАЙчета, скоро ще гушкаме майските зайчета

  • 9 490
  • 276
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Иха, колко бебешки вести! Честити рожби на mama21, psm и tini7! Да са живи и здрави и много послушни!  bouquet
Аз с Преслав този момент почти го пропуснах, защото беше първото бебе от мартенчетата и после само на бързо влизах и четях по диагонал. Повечето неща ми се губят от този период. И сега много се вълнувам като прочета за ново бебе. Crazy
На мамите, които ще раждат тези дни-много късмет и безпроблемно раждане!  bouquet
И покрай бебешката еуфория да не забравя- Честит рожден ден на ninochka! Много здраве, щастие, безпроблемно раждане и едно прекрасно бебе! newsm59

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 11:24 от Katia_N

# 76
  • Мнения: 663
Здравейте момичета, пиша ви с радостната новина, че още една  майска мама си има вече бебе априлче.
 Рано сутринта в 4и25ч. Dilirium роди бебе Даниел-3900кг, 51 см. Да и е жив и здрав, и много да я радва!!!

# 77
  • София
  • Мнения: 4 397
Честит юнак на Dilirium да им е жив и здрав и много да ги радвааа  Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 456

Честито на Майчетата, които вече се гушкат с малките бебчета!   bouquet
Да са здрави, силни и усмихнати мъничетата и много радости да носят!
Бързо възстановяване на мамите!
 
На Майчетата с предстоящо секцио, пожелавам ви бързо и безболезнено раждане, много успех и скоро да гушнете малките съкровища!  Peace

Ние сме добре, аз си ходя на работа, краката ми много се отичат и от няколко дена бебка се е закротила. Казано по друг начин, всичко върви нормално. Нямаме търпение вече да я гушнем, но малко остана.

Приятна и усмихната седмица на всички! Дойде и нашия ред да посрещнем мъничетата в къщи!!!  Heart Eyes baby_neutral Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 1 225
Ехее, колко бебета.
Айде честито и на мама Dilirium - да сте живи и здрави и скоро да се приберете да си радвате в къщи.

# 80
  • Мнения: 961
Боже колко много бебета  newsm03

Честито на Dilirium, psm, tini7 и mama21   bouquet
Да сте живи и здрави, много щастливи и бързо възстановяване на всички мами   bouquet

Толкова се развълнувах, че чак се просълзих.

# 81
  • Мнения: 7 914
Dilirium



честит ви син!
 Да ви е здрав и много обичлив! Само радост да ви носи! Hug Hug Hug Hug

# 82
  • Мнения: 1 531
лелеееееееееееееее, честити ни бебчета   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet да са ни живи и здрави и мнооооого усмивки вкъщи да споделят с любимите същества майчетата     newsm03

аз като априлско телче ви черпя с тортичка cook   днес ми е рожденият ден  Flutter   а и днес е роден и починал ШЕКСПИР - много съм горда с факта  Blush  и мерси на катя, че ме е съзряла сред празнуващите и ме е епоздравила  Hug

# 83
  • Мнения: 536
Честити момченца на ПСМ и Дилириум! Да са им живи и здрави и много радост да им носят! На мамите - бързо възстановяване!
Към всички родили - пуснете малко бебешки снимки, плийййз! И какво ни става с близначетата - не ги ли изписаха вече?!
Ниночка, честит рожден ден! Да си много щастлива и скоро да си горда майка на красиво и здраво бебче!

Аз сега се връщам от козметик. Ще съм благодарна ако бебчо изчака и утре за да посетя и фризьор hahaha Иначе вече съм готова за срещата си с него Sunglasses Контракции си имам, ама са на рядко и не особено силни, не като онази нощ дето 3-4 часа не ме пуснаха.
Козметичката ми каза един трик за бързо и лесно разкритие: захарен сироп! Вода и захар в съотношение 1:1. Количество - една водна чаша. Действало безотказно! Не се сещам с какво може да е вредно, така че сигурно ще го пробвам като ми почнат контракциите newsm78

# 84
  • Мнения: 1 269
да са живи и здрави новите бебчета!!! newsm74 кьм мамите-хайде чакаме снимки photo нека и ние се порадваме на бебешорите.nino4ka-честит рожден ден Tada Tada Tada Tada Tada желая ти здраве и щастие,добро и красиво бебче.

# 85
  • Мнения: 3 089
олеее, то човек да не излеза за 1 час - толкова бебета накуп...
да са здрави, майките им - спокойни и усмихнати, а татковците - грижовни   Peace


в св. софия дават нощници. можеш да се вземеш своя си, но няма смисъл - носят за смяна всеки ден, а и са стерилни. много са грозни, но какво пък - кога друг път ще облечем такива секси премяни  Mr. Green

ниночка -   bouquet

# 86
  • Мнения: 832
Честите бебоци на мамите psm и dilirium!!!  bouquet  bouquet   bouquet
знех си аз, че днес няма да мине без новини за нови бебоци...  Hug

ninochka - честит рожден ден мила! пожелавам ти бързо, леко и безпроблемно раждане...

някой беше питал за втория болничен - той се издава от родилния дом и се носи заедно с акта за раждане на работодателя (поне така ми каза ЛС като си носих първия болничен) не е лично, може и някой друг без каквито и да е други документи

# 87
  • София
  • Мнения: 1 402
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА МИЛИ МОМИЧЕТА!!!!!!!   bouquet  bouquet

Аз се загубих за известно време, вече съм в отпуск, но и ние /както неведнъж съм доказала/ не останахме по-назад от вас и почнахме с мини ремонт от днес. Боядисване, шпакловане и т.н. обърках май реда но все тая. Миналата седмица се занимавах с избирането на латекси, плочки за кухнята /счупихме 2-3 в магазина  Mr. Green /
Сега сме /аз+Елената/ в майка ми, а мъж ми заминава утре за Италия ....та аз оставам като надзор на обекта, решавам разни матрици и пиша друг казус по макроикономика.

Прегръщам ви виртуално всички и още малко остана.

# 88
  • Мнения: 270
нино4кааа  еи ми поздрава за теб..

Сонет № 15
Когато гледам всяка твар зелена
как вехне, не оставяйки следи,
и как и ние - сенки върху сцена -
по заповед на тайните звезди
като растения за кратка слава
към слънцето ствол пускаме висок,
и как след време помен не остава
от буйствата на младия ни сок,
пред толкова нетрайност младостта ти
аз повече от всякога ценя,
предчувствайки как Времето ще прати
във черна нощ на чара ти деня.
И в битка с ненаситната му жажда
стихът ми нова младост ти присажда.

И.....Борис и Даниел  и техни мами и татковци успех и радост на целите фамилии..  bouquet Hug



# 89
  • Мнения: 152

Честит рожден ден ниночка! Здраво и пухкаво бебче, което много да те радва!


Общи условия

Активация на акаунт