Защо жените си "крият" годините?

  • 3 062
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
 ССФ никога не си крие годините, така че сещате се какъв е моя отговор  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 068
Защото са смотли/без извинение за думата/. Никога не съм разбирала такива жени и не смятам да се напъвам да ги разбирам тепърва. Не си крия годините, а се гордея с тях и това е то. То ако изглеждам сбръчкана 70 годишна бабичка и на 20 да кажа, че съм няма да стана по-интересна.

# 17
  • Мнения: 3 447
ССФ никога не си крие годините, така че сещате се какъв е моя отговор  Laughing
Mr. Green
Теми от този род са предварително обречени на провал, както добре знаем  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 3 064
И аз не си ги крия, радвам им се Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 3 842
Не само жените си крият годините. Някои мъже също го правят. На мен пък ми е омръзнало като ме попитат на колко години съм, и аз като си кажа на 20, и всички - изглеждаш по-малка. Аз пък не мисля така, просто има доста момичета на по 20, които изглеждат на по 30, и аз понеже не съм като тях, и едва ли не не си изглеждам на годините. А не може тези точно момичета да бъдат критерий за това, дали останалите имат външен вид, отговарящ на възрастта им.

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Имаше един период, в който казвах, че съм на 20, без да се замисля, после почвах умно да изваждам, защото се сещах, че трябва да добавя "И..." Сега не казвам 20 без да се замисля, но пак минавам наум смятането.
Мисля, че това се отнася за по-големи жени от пишещите тук. Тези над 50, защото в обществото битува една закостенялост и според годините те слагат в определена кутийка, направо в ковчег те пращат, даже  Mr. Green
А и мисля, че в един момент става безкрайно досадно да се усмихваш и промомърморваш благодарности на репликите "Ама хич не ти личат тези години", сякаш си извънземното.

# 21
  • Мнения: 6 167
хм. не си крия годините, изглеждам  добре за възрастта си.
няма да ги крия и на 69, защото ще изглеждам, като джейн фонда от рекламата на  крема на л'ореал.
с гордост ще си казвам годините, за да жъна комплиментите. Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Никога не съм си ги крила. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 5 289
Не ги крия,на 25 съм.Обаче като бях по малка и все си прибавях 1 година,толкова бях свикнала че в един момент бях сигурна че съм на толкова. LaughingТо на мойте години няма какво да им крия,обаче ми е кофти,защото стана ли на 30 години и край,вече остарявам кой кво ще да ми говори.От 30 год нататък времето направо си лети,то сега не усещам как бързо си минава времето,а тогава незнам. Whistling

# 24
  • Мнения: 1 895
обаче ми е кофти,защото стана ли на 30 години и край,вече остарявам

Стара ли ме нарече? Twisted Evil Mr. Green

# 25
  • Sf
  • Мнения: 808
Шегувах се Simple Smile За 40-годишнте Simple Smile Не го ли помните вица? За 70-годишния дядо, който се женел за 20-годишна мадама?

Не се оправдавам Simple Smile

Клюкарникът освен, че пръска и съска напоследък според някои заключени теми, вече и подскача като ощипан  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 517
Аз пък се питам друго: кой е насадил мнението, че жена не бива да се пиота за възрастта? А?
И колкото и изтъркано да прозвучи, по-важното е вътрешната ти нагласа и излъчването ти към света, а не самата цифра.
Това за годините, може би е породено от всеобщото налагано мнение, че жените са красиви, а мъжете са силни. Думата красота пък се асоциира с думата младост...и т.н. и т.н.

Аз съм на 29, все същото диване от преди 10 години.

# 27
  • Мнения: 5 622
...а защо си крият гърдите? (тези които ги имат де  Laughing ) Wink
Хаха....това ми хареса  Joy


По темата- аз не си ги крия(нито годините, нито гърдите  Joy). Тази година чуквам 30  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 5 393
Не си крия годините и не знам защо някои жени го правят.

# 29
  • Мнения: 448
От известно време ме мъчи тоз въпроЗ.....какво целят с това Thinking
Един ден всичко излиза наяве....

И отговори от рода на " от суета", "за да се котират пред по-младите момчета/мъже" не ме устройват Crossing Arms

Не виждам причина да го правят.
И аз не виждам причина.Не съм си крила годините досега-33,не смятам да го правя и в бъдеще.

Общи условия

Активация на акаунт