Отворена кака ли сте?

  • 3 251
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27 524
На опашка като чакам също се оставям да ме пререждат, при това абсолютно безмълвно защото не ми се разправя . Това прави ли ме смотана Tired

Да! Освен ако не се касае за възрастни хора, инавилиди, бременни и майки с деца. Въпреки, че те не го правят. Аз си отстоявам правата.  Peace

# 46
  • Мнения: 10 758
На опашка като чакам също се оставям да ме пререждат, при това абсолютно безмълвно защото не ми се разправя . Това прави ли ме смотана Tired
Ма верно си голяма смотла Mr. Green

# 47
  • Мнения: 4 737
Не бе, не е от смотаност. В разни ситуации просто не реагирам като масата хора. Кой е казал, че щом всички правят нещо то е правилното Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 1 400
Ако трябва все пак да отговоря, бих казала, че хората ме възприемат за по-отворена, от колкото съм в действителнот....
Embarassed Blush
И аз....Може би , защото когато съм притеснена или от новата обстановка или от човека с когото говоря започвам да говоря много и бързо Blush. Дъра-бъра... после дори не помня какво точно съм говорила... Не знам защо така newsm78

# 49
  • Мнения: 3 447
Не бе, не е от смотаност. В разни ситуации просто не реагирам като масата хора. Кой е казал, че щом всички правят нещо то е правилното Crossing Arms
И аз се оставям да ме пререждат.
В моя случай - майка ми навремето ме учеше, че възпитаните и културни хора не вдигали скандали, под нивото им било  Tired А в крайна сметка се оказва, че сме просто смотани  Simple Smile
Аналогично и с въпроса за заплатата - признак на лош вкус било да се говори за пари, разбираш ли  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 10 758
Не бе, не е от смотаност. В разни ситуации просто не реагирам като масата хора. Кой е казал, че щом всички правят нещо то е правилното Crossing Arms
Никой не го е казал, ама аз не бих позволила на някой да ме предреди на опашката(щото даде тоя пример), при положение, че аз чинно си чакам 15 мин.ако всеки тръгне да ме предрежда, то къде ще му излезе края.Айде нема нужда.....
не си смотана, просто си спокойна и имаш нерви Wink
Аз не съм такава.

# 51
  • Мнения: 393
На опашка като чакам също се оставям да ме пререждат, при това абсолютно безмълвно защото не ми се разправя . Това прави ли ме смотана Tired

Поне не те смятат за "лоша " .  Simple Smile
Мен редовно ме гледат учудено  , когато на някой отговоря не по начина който е очаквал .
Наскоро седя на опашка в супера , в моята количка има максимум 4 - 5 стоки , търпеливо съм изчакала 4 ма клиенти с пълни колички и с не толкова пълни .
Зад мен , доста изнервена жена държи същото количество стоки , но в ръцете си - тоест дава илюзията , че е с малко неща и ме пита - Извинете , нали няма да имате нещо против да мина пред вас , че бързам ?  Shocked
Какво да й отговоря - Разбира се , минете пред мен , нищо , че и аз нося 4 неща на кръст , нищо , че и аз бързам , нищо , че и аз чакам ...
Е няма да стане , колкото и лоша да изглеждам , като съвсем любезно отговорих - Не , съжалявам ! Joy

# 52
  • Мнения: 4 737
Аз повече няма да изброявам, щото ще ме сметнете за ненормална Tired

# 53
  • Мнения: 10 758
В моя случай - майка ми навремето ме учеше, че възпитаните и културни хора не вдигали скандали, под нивото им било  Tired А в крайна сметка се оказва, че сме просто смотани  Simple Smile

Знаех си аз, че възпитанието ми куца.

# 54
  • Мнения: 3 447
Знаех си аз, че възпитанието ми куца.
Тц, на мен ми куца адекватността  Simple Smile

# 55
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Е, вие за едно пререждане скандал ли вдигате, верно? Има доста по-леки начини за справяне Simple Smile
Обикновено казано с леден глас до "Госпожо, всички чакаме на опашка тук!" или "Съжалявам, бях преди вас" действат чудесно. Ако нещо хъм-мън с още по-леден глас "Моля?" със специфично вдигнати вежди прави чудеса.

# 56
  • Мнения: 393
Е, вие за едно пререждане скандал ли вдигате, верно? Има доста по-леки начини за справяне Simple Smile
Обикновено казано с леден глас до "Госпожо, всички чакаме на опашка тук!" или "Съжалявам, бях преди вас" действат чудесно. Ако нещо хъм-мън с още по-леден глас "Моля?" със специфично вдигнати вежди прави чудеса.

Е и аз така се справям , всявам респект - не вдигам скандали и винаги съм много любезна .
И ако отсреща случайно ми повишат тон - усмивката ми изчезва и доста ледено питам - Вие тон ли ми повишавате ?!
И настават едни обяснения ...  hahaha

# 57
  • Мнения: 10 758
Е, вие за едно пререждане скандал ли вдигате, верно? Има доста по-леки начини за справяне Simple Smile
Обикновено казано с леден глас до "Госпожо, всички чакаме на опашка тук!" или "Съжалявам, бях преди вас" действат чудесно. Ако нещо хъм-мън с още по-леден глас "Моля?" със специфично вдигнати вежди прави чудеса.
Без скандал бе како, аз го правя тихичко, злобничко и с усмивка  Mr. Green

# 58
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
...в този ред на мисли - ако не съм в особено благо настроение, че да разчитам на хорската доброта, безцеремонно и безкрайно любезно вдигам хора по автобусите да ми отстъпят място, ако съм с детето. Непреклонно 'Бихте ли ми отстъпили място?' с тон, който е много мил, но не предполага отказ. И понеже майките им са ги възпитали като нашите, стават. И аз им благодаря.

# 59
  • София
  • Мнения: 4 423
Май не съм много отворена Thinking

Общи условия

Активация на акаунт