Отворена кака ли сте?

  • 3 237
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 5 877
Хехе, аз съм викала сервитьорката да види, че на сламката в шейка има косъм...
и тя ми донесе нова сламка.
Беше изумена, като й казах да смени шейка... дали пък не ми го донесе пак същия?

# 77
  • Мнения: 4 737
Ми мен това направо ме обиди. Crossing Arms Какво ще прави копър в пържени картофи. Явно за много замаена ме взеха Tired, обаче това е един от малкото случаи, в  които преглътнах притесненията и си поисках нова порция картофи. Не биваха нещо на вкус и ги оставих...Може готвача от яд да беше плюл вътре, знам ли ooooh!

# 78
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Ми мен това направо ме обиди. Crossing Arms Какво ще прави копър в пържени картофи. Явно за много замаена ме взеха Tired, обаче това е един от малкото случаи, в  които преглътнах притесненията и си поисках нова порция картофи. Не биваха нещо на вкус и ги оставих...Може готвача от яд да беше плюл вътре, знам ли ooooh!
Мацка, верно ли? Пържени-задушени картофи с копър и масло, полято с бира, не си ли пробвала? Задълже!

# 79
  • Мнения: 4 737
Ама те не бяха соте. Бяха си обикновени пържени картофи със сирене Crossing Arms

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 10:06 от Kasidy

# 80
  • Мнения: 3 569
Като акцент по темата, ако се храните на заведение и намерите нещо кофти в салатата примерно, връщате ли я?

Задължително.
Ако имаш червило по чашата от предната клиентка, която я е ползвала, не би ли върнала колата ? Връщам я, даже леко се поскарввам. Не съм кака, вярно е  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 4 737
Ми не, не я връщам. Поръчвам си нова Embarassed

# 82
  • Мнения: 3 569

Това твойто на нищо не прилича  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 4 737
Отворена съм като копърка с тесла ooooh!...Баси Embarassed Просто не съм конфликтна и оставям да ме прекарват доброволно. И пари раздавам наляво-надясно и забравят да ми ги връщат с години. Някой ако иска съм на разположение Tired

# 84
  • Мнения: 3 423
Е, Кас, като си поръчваш нова,
надявам се поне да не я плащаш.

# 85
# 86
  • Мнения: 87
Някой ако иска съм на разположение Tired
аз искам дупе...  Laughing

# 87
  • Мнения: 4 737
Сори, зеато е. Между другото не се ли намери толкова някой да те плесне, че вече става грозна тая твоя незадоволеност.

# 88
  • Мнения: 1 517
[

Няма нищо интересно за споделяне ... покажеш ли се силен , другите те приемат за такъв .
Всеки си има притеснения от различно естество , въпроса е да не ги показва .


Точно!!! Ама не винаги успявам да се покажа силна.
В магазин нямам проблем. Още с влизането си предупреждавам, че само ще гледам  Mr. Green
Бакшиш оставям ако имам възможност и ако съм доволна.
За заплата - там съм си смотаничка, но смятам да поработя по въпроса.

Не знам това дали е отворено, но като цяло съм идиотски търпелива, все от мен да мине...но интересно пък, не винаги се чувствам прецакана.
Защото съм дебил  newsm78

# 89
  • Мнения: 87
Сори, зеато е. Между другото не се ли намери толкова някой да те плесне, че вече става грозна тая твоя незадоволеност.
...че какво като е заето - аз не искам да го взимам за винаги , а само за временно ползуване...  Laughing
Нищо в природата не е грозно бе драга - въпрос на гледна точка само... Wink

Общи условия

Активация на акаунт