Планирано или не?

  • 5 763
  • 204
  •   1
Отговори
# 150
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 423
Първият път непланирано, но не неочаквано и не нежелано (за жалост НЕуспешно)...

Вторият път планирано, успешно и щастливо!!

Сега планирам третия път, но Лъвю си няма хабер (ш'мъ убий #2gunfire)...


# 151
  • Мнения: 1 317
По-скоро непланирано, но изооооооооообщо не съжалявам сега  Heart Eyes

# 152
  • Мнения: 2 242
Планирано и двата пъти.
и при нас така

# 153
  • Мнения: 385
Планирахме го и опитвахме от доста време и в момента, в който решихме, че няма да стане, взе че стана. Simple Smile

И ние така Peace

# 154
  • Мнения: 223
планирано Peace

# 155
  • Мнения: 22 466
При мен беше напълно непланирано.))) Естествено, че винаги съм искала деца, но бях с диагноза поликистозни яйчници, при която 3ма различни лекари, включително и един професор в София ми казаха, че не мога да забременея по естествен път и ще се наложи хирургическа интервенция, медикаментозно лечение и едва след това опити за забременяване.)))
Е, спрях противозачатъчните за 2месеца и резултата ще се появи октомври месец.)))

# 156
  • Мнения: 1 059
планирано

# 157
  • Мнения: 71
Планирано и на втория месец тест е две черти. За , което благодария на Бог Praynig

# 158
  • Мнения: 483
първият път все още гаджета с мъжът ми като пийнехме вечер не се пазехме Joy на трезво винаги се пазехме. На първият месец се получи Heart Eyes
Сега беше абсолутен шок, не сме очаквали.МНОГО желано бебе...Сега ми спи на корема Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 159
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Планирано, стана от първия път Peace

# 160
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Първият път - планирано
вторият път - планирано
третият път - непланирано Grinning

# 161
  • Мнения: 620
При мен и двата пъти се случи абсолютно непланирано, някакси без да искам, случайно Simple Smile
И двата пъти в периода, в който тъкмо си мислех да се разделям със съответния татко   Embarassed

първия път се бях отпуснала, защото лекарите ми казаха, че е невъзможно да забременея без операция, а ето че чакам второ бебе Simple Smile 

# 162
  • София
  • Мнения: 672
Решихме да пробваме и взе, че стана от първия път.

# 163
  • София
  • Мнения: 10 825
Нашето беше......... полу-планирано. Бяхме решили, че ще правим бебе, но все още не бяхме започнали сериозно с опитите. Мислехме да изчакаме след сватбата, ама.... стана преди нея Laughing

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Планирано

Общи условия

Активация на акаунт