"Дневникът 11" - да отслабнем всички заедно

  • 16 215
  • 583
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 684
Мацки Hugвръщам се от мойто "голямо" ходене #Crazyцели 5км.,сега ще правя коремни преси пък остисквам фронта с тараторчето и една консерва 'Ропотамо" с пресен лучец!Не изпитвам глад newsm78 имам и айрянче за следобяд Peaceтака,че напредвам бавно hahahaно славно  bouquet

# 76
  • Мнения: 936
Вчера тръгнах да си купувам гела на Дева, но нямаше в магазина и не ми се ходеше по-далече. Имаше антицелулитен на Крассная Линия, 2.60 лв и взех него. Знаете ли дали върши някаква работа?

# 77
  • Мнения: 3 576
Приемате ли ме и мен? Rolling Eyes

Изпаднала съм в депресия направо - не влизам в дънките от миналото лято, а си вярвах че съм в добра форма.  Cry

На кг не съм качила много, но като си гледам мерките съм с по 2-3см в повече, и то на ханша и бедрата.
Талията и бюста не мърдат.
Като ми мине срама ще си напиша и мерките Wink
Иначе съм 168см и сега тежа 57кг.
Целта ми е поне 54, колкото бях миналото лято и се чуствах добре по бански. Sunglasses

Нямам някакъв специален режим за отслабване, т.к самата дума диета ме кара да отворя хладилника и да се натъпча.
Сутрин започнах да закусвам мюсли с кисело мляко, а през деня се стремя да съм предимно на месо и зеленчуци.
Но най-проблемно ми е вечер преди лягане ме хваща някакъв вълчи апетит за чипсове, шоколад и др. гадости, и целия ми режим отива на кино.  ooooh!

Имам и крос-трнажор, обаче нещо ме мързи да тренирам, не мога да се стимулирам, въпреки отеснелите дънки.
Дайте ми малко кураж моля, накарайте ми се и дайте някой полезен съвет  Hug

# 78
  • Мнения: 2 099
Здравейте на всички, и аз да се запиша.
Миранда този път снимките са фантастични, направо си ги слагам на началната ми страница. Много ме радва, че си ми закръглила мерките към по-малкото число. Peace

Аз имам упражненията на Синди, купих си видео касета преди години и много ми харесва как е направена, но упражненията са ми много натоварващи и преди като ги правех успявах с едва 1/3 -та от тях, че има много за всички части на тялото , някой друг пробвал ли се е с тях.

# 79
  • Мнения: 936
Здравей, Надя 79, идвай при нас. Като гледам няма за какво да ти се караме, но ти си знаеш. Де късмет и аз да имах само 2-3 см за сваляне... Laughing

# 80
  • Мнения: 1 241
Аз имам упражненията на Синди, купих си видео касета преди години и много ми харесва как е направена, но упражненията са ми много натоварващи и преди като ги правех успявах с едва 1/3 -та от тях, че има много за всички части на тялото , някой друг пробвал ли се е с тях.
И на мен ми идват в повече Peace
по-горе дадох линк към любимите ми филмчета, много са хубави и не са трудни, като почувстваш, че ги правиш с лекота можеш да минеш на следващото(общо са 3)
има в бонус филмче за дните , в които нямаш възможност да правиш цялото и едно за разтягане и отпускане на мускулите
много добре са направени

# 81
  • Мнения: 1 241
Де късмет и аз да имах само 2-3 см за сваляне... Laughing
и това време ще дойде Simple Smile

# 82
  • Мнения: 1 424
Честита нова Тема   bouquet
Много силна воля и свалени кг и см  Hug
Добре дошли на новите   bouquet

# 83
  • Мнения: 2 099
Icecream мерси, още сега ще си ги дръпна, че и без това на видео касетата качеството е гадничко и донякъде и за това не си я пускам.

# 84
  • Мнения: 936
Де късмет и аз да имах само 2-3 см за сваляне... Laughing
и това време ще дойде Simple Smile
А дано, но трябва доста още да се потрудя. А като гледам ника ти, познай какво ми се дояжда. Миналата седмица, когато се бях отпуснала тотално, успях да изям 1кг сладолед след вечеря. EmbarassedПросто мога да го ям  в неограничени количества.

# 85
  • Мнения: 2 099
Icecream какво им е качеството, че като ги гледам са ави-та и са мънички?

# 86
  • Мнения: 311
Здравейте и от мен днес.Откакто излизаме с детето(както ви осведомявам редовно newsm53)започнах да отслабвам.И аз съм в цикъл,но този път сладко ми се яде-вчера ядох цял ден сълзици(е,не много),но пак отслабнах.Днес също виждам разлика,просто не мога да се нарадвам.За сметка на сладкото примерно обядвам или вечерям зелена салата.Вода-то се знае,наливам се,изпивам 2-2.5литра на ден.Мерките ми също са намалели малко,не съм запомнила с колко,може би с 1-2см.Нека всички постигнем желаното тегло. newsm10

# 87
  • Мнения: 248
Здравейте - имам сериозен проблем.
Още сутринта като станах и усетих, че корема ми е подут. Незнам какво да правя - днес не смея нищо да хапна, но положението е много гадно. Вече съм на края на МЦ така, че не е от това. Пия вода, но нищо....
Дайте съвет, че довечера имам важна среща и ще изглеждам.....
 

# 88
  • Мнения: 1 241
Icecream какво им е качеството, че като ги гледам са ави-та и са мънички?
не е лошо

# 89
  • Мнения: 1 241
А дано, но трябва доста още да се потрудя. А като гледам ника ти, познай какво ми се дояжда. Миналата седмица, когато се бях отпуснала тотално, успях да изям 1кг сладолед след вечеря. EmbarassedПросто мога да го ям  в неограничени количества.
и аз така
от всичко друго мога да се откажа, но не и от сладоледа

Общи условия

Активация на акаунт