Аз съм магнит за...

  • 8 915
  • 198
  •   1
Отговори
# 150
Привличам мъже, които не обичат много да говорят. С ченгел да им вадиш думите от устата. Понякога това ме е изнервяло, понякога обаче ми харесва, защото аз съм голямо плямпало и така си водя монолозите на спокойствие. С мъжа ми даже се усъвършенствах и вече сама си задавам въпросите и сама си отговарям. Него май също го устройва, а и му е забавно. Така че явно тенджерата просто се е търкулнала и си е намерила похлупака.  
Да не би да е така защото просто не им даваш думата  Joy

# 151
  • Мнения: 3 248
и аз за турци ама по skype-а.мноооооого ме оби4ат  Crazy

И мен. Shocked Shocked Shocked
По кю-то ми се включват само италианци/ки. Tired

# 152
  • София
  • Мнения: 7 097
Как ви намират по скайп тези турци?
И една моя приятелка все я намират.
И все турци. Мен що никой не ме намира.

Ох, и аз завеждам турския сектор в Скайпа... ooooh! При това не съм на режим "скайпващ", пък... Crossing Arms

# 153
  • Мнения: 1 400
РАЦИ
И всичките ходят назад Crazy

# 154
  • Мнения: 1 095
воайори и сексомани.Аман от незадоволени-защо не им пускат жените им newsm78

Явно и на собствените им жени им е писнало от прекалено внимание  Joy

# 155
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Психично болни и агресивни и не толкова.
Лепят се за мене още от както станах на 15г. незнам какво се отпуши тогава ма няма спиране и до днес Simple Smile
Забелязала съм че покрай мене се успокояват  Simple Smile


 ooooh! Това вече си е опасно  ooooh!

# 156
  • София
  • Мнения: 1 733
За раци всякакви, мъжки и женски.

Но аз съм скорпион, та е логично. Може пък и аз такива да избирам не/съзнателно  Wink

Иначе ме обичат рогати, аз от тях предпочитам основно овните  Simple Smile

А като толкова от вас са магнит за скорпионите мъже - ЕТО ЗНАЧИ КЪДЕ ХОДЕЛИ ВСИЧКИ СКОРПИТА, ДЕТО ГИ ХАРЕСВАМ!!  Joy

# 157
  • София
  • Мнения: 38 596
Побъркани шефове на скапващи се фирми. Вече се отчаях от търсене на работа.

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 23 733
Как ви намират по скайп тези турци?
И една моя приятелка все я намират.
И все турци. Мен що никой не ме намира.
Дай си кю-номера. Обещавам тържествено - следващия който ми се лепне да ти го пратя. Да си имаш и ти. Само дето български не знаят, или най-много здрасти. Английски не знаят. Руски не знаят. Немски не знаят. Кво искат ги питам? Чували, таковата, че българките били много хубаваи (накрая един можа да ми каже на развален английски).

# 159
  • Мнения: 3 423
Преди време бях в Турция на екскурзия.
В една дискотека хванах един турчин за
гушата и му обещах безсмъртие, ако пак
ме хване за циците. На немски, за да съм
по-убедителна. Благодаря ти, Янтра, но,
колкото и да съм хубава, обичам да говоря,
така че твоите скайпващи кюта не ги искам.

# 160
  • Мнения: 1 095
ееех, много магнетизъм,много нещо Simple Smile
  bouquet

# 161
  • Мнения: 660
Аз съм магнит за:
просяци,слабохарактерни и леко психично болни мъже,цигани,ей много ми се кефят ромите ,що тъй и аз не знам хихихихих hahaha
Сигурно им мязам на ЕСМЕРАЛДА... хахахах hahaha hahaha Joy

# 162
  • Мнения: 660
и аз за турци ама по skype-а.мноооооого ме оби4ат  Crazy
Те всички българки обичат хаха,и мен ме тормозят по скайпа,ей кат не видели са ... Joy

# 163
  • Мнения: 281
...зодия овен...

# 164
  • Мнения: 6 206
Аз привличам тихи луди.
Също изглежда имам дарба на душеприказчик, щото често ме ползват за такъв, независимо, че може да нямам желание да чуя или да участвам в душеприказването в случая.
Магнит съм и за всякакви просяци и раздаващи листовки. На всички отговарям твърдо "Не, благодаря", което определено стряска просяците.
Сто пъти съм го казвала, извинявай че пак ще го повторя, няма как да е по друг начин с тези невинни очички и усмивка.


Досега мислих за какво съм магнит, май за нищо или за каквото си реша. Аааа, сетих се, за детето ми, като сме заедно и до тоалетната не ме оставя да отида сама. Няма що, голям магнетизъм.

Общи условия

Активация на акаунт