Колко давате за благотворителност?

  • 4 676
  • 143
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 792
 Нали всички се усещате, че тонът на темата става вече заядлив, просто  да отбележа, може да е от полза.

# 106
  • Мнения: 6 315
Забелязвам ПМС.
Прекрасно е да си наясно с чуждата осъзнатост! Време е и за собствените ти комплекси. Wink

Май имаш някакъв проблем. Превръщаш се в аватара си. Grinning

Клюкарникът успешно става за змиярник.

# 107
  • София
  • Мнения: 3 099
Забелязвам ПМС.
Прекрасно е да си наясно с чуждата осъзнатост! Време е и за собствените ти комплекси. Wink
Ивонска, знаеш ли всъщност Еми с какво се занимава?  Simple Smile

Не. А трябва ли? Не забелязах тона ми да е провокативен, когато ми се нахвърли... По някаква причина трябва да съм на колене ли?

# 108
  • Мнения: 5 468
Много трудно е да водиш диалог с човек, търсещ скандала на всяка цена.
Не се видя водене на диалог от твоя страна обаче... "Ню, ти пък си последната, на която дължа обяснение.", може да се изтълкува и така, че точно ти търсиш скандал. Но не и че водиш диалог.
Не изкарвай другите виновни, все пак... Аз никога не съм ти говорила така пренебрежително, както ти на мен, а ти ме провокираш най-откровено с това изречение.
Много здраве... и няма да ти досаждам повече. Можеш да не ми благодариш.

# 109
  • Мнения: 7 837
Давай цифри, Ню... Остойности своята благотворителност.
Включи се в същността на темата.

# 110
  • София
  • Мнения: 3 099
Дона, да не би някои хора тук да са достигнали съвършенство, а аз да не съм разбрала? И общуването да става на база кой с какво се занимава? Да не би за някои да са допустими неща, които за други не са? Някой ще ме осветли ли?

# 111
  • Мнения: 25 633
Кой ти иска обяснения, Кейси? Пиша ти по темата, в която се видях цитирана.
Нещо затъпяваш напоследък със страшна сила. Че и се дървиш като петокласничка.
Ти пък си последната...... ду ду ду Crazy...


Ню, не може да играеш роля на обидена, когато самата ти пускаш такива обиди! Доколкото видях, хората се възмущаваха от твои мнения, но не те наричаха с обидни епитети, поне аз не видях такива.
Изобщо, ти и още няколко дами сте майсторки да се засягате от нищо и никакво, сипейки обиди около себе си.
Мерете си думите, моля ви!  Peace

# 112
  • Мнения: 5 468
Давай цифри, Ню... Остойности своята благотворителност.
Включи се в същността на темата.
Включих се с пари в подаръка за 1-вия РД на момченцето на починалата майка Ivy от Ямбол (Добрич), включих се с пари за закупуването на памперси за някакъв дом (мисля, че беше в Доганово), давала съм дрехи за домовете на Дамаянти и AnMary (сега пак събирам дрехи, които ще дам като станат повече), ходих на протеста на 1 юни миналата година срещу ниските месечни добавки, ходих на Коледния Благотворителен базар и купих... вече не помня какво, мисля че беше свещник и картичка направени от майките, а парите отиват пак към някой дом, всички износени от Гери обувки, съм ги подарила на босите манговци, които щъкат около блока ни. Коледните СМС-и не ги броя.
Е, от мен толкова. Нямам високи доходи, не работя от 1 година, а мъжът ми не е милионер. Иначе бих давала повече.
Наистина е тъпо да казваш, какво си дал, но заради теб, Кейси ти направих отчет. Laughing

# 113
  • Мнения: 3 447
Дона, да не би някои хора тук да са достигнали съвършенство, а аз да не съм разбрала? И общуването да става на база кой с какво се занимава? Да не би за някои да са допустими неща, които за други не са? Някой ще ме осветли ли?
И да са достигнали, аз не знам  Simple Smile
Имах предвид, че Еми раздава времето си, средствата си и сърцето си за изоставени деца. И е един от не многото хора, които помагат непрекъснато, реално и с присъствие, а не с коледни смс-и. Та в този смисъл ми е смешно да се дърляш баш с нея в тема за благотворителност  Simple Smile Пък не съм забелязала да ти се е нахвърляла, наистина.

# 114
  • Мнения: 7 837
Наистина е тъпо да казваш, какво си дал, но заради теб, Кейси ти направих отчет. Laughing

Благодаря  Simple Smile
Вникнала си в темата и наистина се убедих, че си прочела всички мнения и си разбрала  Simple Smile

# 115
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Знаех си, че така ще стане.., знаех си...

# 116
  • Мнения: 5 468
Изобщо, ти и още няколко дами сте майсторки да се засягате от нищо и никакво, сипейки обиди около себе си.
Какче, ти също си от "тези няколко дами", които си споменала. Ако не ми вярваш, някой ден като имам повече време, ще върна мненията ти назад, за да ти изкарам твоите "невинни мненийца", които са откровено заядливи и т.н. Не съди, за да не бъдеш съден Mr. Green Mr. Green.
За такива като мен, какво викаш - Колкото и да ги обиждат - малко им е, а? Wink

Вникнала си в темата и наистина се убедих, че си прочела всички мнения и си разбрала  Simple Smile
Joy Joy Joy

# 117
  • София
  • Мнения: 3 099
Dona, благодаря за разяснението. Когато се включих на предишната страница бях добронамерена. Но не беше оценено - даже напротив! Пак хаплив коментар. Защо? Ето, че и на мен темата не ми е чужда. Ако си чела тук внимателно, не може да не си забелязала. Няма причини да се чувствам по-малко достойна от нея да говоря за благотворителност.

# 118
  • Мнения: 25 633
Ню, ще ми бъде интересно да ми покажеш къде обиждам някого директно, с епитети, освен ако не е на шега.  Laughing
За мен има разлика между това, да кажеш на някого, че този път прекалява или да му кажеш директно в очите, че е еди-какъв си. Има разлика, и то много голяма!
Всеки може да направи нещо глупаво, но не може да кажеш на някого, че е глупак. Ето този нюанс ти се губи.  Peace

# 119
  • Мнения: 5 468
Ню, ще ми бъде интересно да ми покажеш къде обиждам някого директно, с епитети, освен ако не е на шега.  Laughing
Е и аз така - шега бе, майтапче Joy. Оф..., омръзна ми да водя този спор. Ти защо се включи в него? С Кейси явно имахме да уточняваме отношения от предишни теми и спорове... Дано съм я успала hahaha hahaha (за "засичащите ме" - това с успиването е шега).
Како Сийке, няма да се караме. Отивам да гледам Сделка или не Peace.

Общи условия

Активация на акаунт