Колко давате за благотворителност?

  • 4 673
  • 143
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 629
Хапке, ако си мислиш, че някой друг те разбра, лъжеш се.  Конспирация няма. Онова впредвид си е за онази тема.

# 136
  • Мнения: 4 195
Аз я разбрах, въобще не се лъже  Peace

# 137
  • Мнения: 1 629
вие ме изумявате Shocked Тази тема е пусната от Кейси. Реплика не на темата за роклята(която по случайност е на магнолиам), а на коментарите в нея. Ако идеята за форумските ложи и конспирации ви харесва, вярвайте си.  Grinning

# 138
  • Мнения: 2 353
  Мю, като те чета, оставам с впечатлението, че ме разбра. А за форумски ложи и конспирации не мога да говоря, тъй като не съм запозната.

# 139
# 140
  • Мнения: 4 138
тези с ключовете и катинарите няма ли да наминат Mr. Green

# 141
  • Мнения: 1 533
тези с ключовете и катинарите няма ли да наминат Mr. Green

Записвам и, ако някой пусне тема "Коя е най-досадната реплика във форума" да не забравя ето тази. И още - тук модератори няма ли...Време е за ключ...Някой няма ли вече да заключи... Tired

# 142
  • Мнения: 4 138
е кво толкова сяяяяяяяяяяя Confused
нека се пусне нова тема, така да се каже продължение на старата, по смисъл.....
просто заглавието малко ме смущава, инак месагето си е ок Mr. Green
там с нова бурна сила ще поведем дебатите.

# 143
  • Мнения: 7 837
вие ме изумявате Shocked Тази тема е пусната от Кейси. Реплика не на темата за роклята(която по случайност е на магнолиам), а на коментарите в нея. Ако идеята за форумските ложи и конспирации ви харесва, вярвайте си.  Grinning

Не знам, кой какво разбрал  Grinning
Аз снощи случайно разбрах, коя е магнолиам  Blush (да ме прощават тези, които са решили че конспирацията е от такъв род  Laughing ), но сигурно и тя не знае, коя е Кейси...
И като разбрах коя е, ми се изясниха някои включвания по темата, които изобщо не бяха по темата, а бяха предубедени.
Дишайте спокойно.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт