ДВЕ ДЕЦА - ЕДНА СЪДБА!!! МОЛЯ ВИ ПРОЧЕТЕТЕ!!!!!

  • 25 707
  • 195
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 416
Пуснах линка в един друг форум, където надявам се, че ще има още добри хорица, които да окажат някаква помощ
Дано! И по малко парички да съберем, все ще е от полза.
От дрешки разбрах, че също имат нужда. Аз нямам за по-големи деца. Ако на някой му се намират излишни, може би трябва да пише на stefiji или направо на родителите - с таткото може да се контактува по имейл - rosmusic@abv.bg.

# 16
  • Мнения: 356
Аз също нямам по-големи дрешки, имам си малко бебе, но ще питам познати!

# 17
  • Мнения: 1 416
Давам линк към по-стара тема за семейството. В нея имам по-подробни обяснения от какво се нуждаят децата.

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 01:10 от Лора

# 18
  • София
  • Мнения: 6 363
номерът на сметката на семейството знае ли се?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 623
Стефи моля те, щом сте близки
виж какви размери дрехи трябват
за дечицата и за тях самите,
номер на обувките на майката и бащата,
изобщо всичко, което може да ни насочи
какво да изпратим.
Ще те помоля да ми изпратиш адресът им на ЛС.

# 20
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
      Стефи, аз имам като координати: Русе, Централна поща, до поискване, Росен Илиев Христов. Това достатъчно ли ще е? Дали, ако изпратя дрехи на майката, няма да я обидя? Играчка някаква мека ще бъде ли подходяща? Освен другите неща, които са необходими? През май ще бъда в Плевен и тогава ще ги изпратя. Благодаря за това, което правиш!

# 21
  • Мнения: 908
А каква е цената на билетите?

# 22
  • Мнения: 1 416
А каква е цената на билетите?
И аз това опитвам да разбера, ама няма как. И да не отида на концерта, поне пари ще изпратя.

# 23
  • Мнения: 356
До колкото разбрах - 10, 20, 50 и 100 лв. Там дето писах в другия форум се включи една жена и тя писа, че цените са такива.

# 24
  • Мнения: 1 416
До колкото разбрах - 10, 20, 50 и 100 лв. Там дето писах в другия форум се включи една жена и тя писа, че цените са такива.
Мерси много за инфото. Аз, в крайна сметка, май няма да мога да отида. В четвъртък ми е невьзможно.  Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 1 320
Моля те, напиши размери на децата и на родителите. Имам въможност да им пратя нови дрешки на децата, а и за родителите ще видя какво мога да намеря. 

# 26
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Свързала съм се с жената, която организира концерта. Очаквам да се включи тук по темата.

# 27
  • Мнения: 155
Този мъж - Росен съм го виждала из център да свири, но не съм предполагала, че той и семейството му имат такава съдба. Sad Колко жалко. Дечицата са много сладки и вече като го видя ще му давам парички.
А този концерт в София какъв ще е и кога ще се проведе?

# 28
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Билетите за концерта са продадени. Той ще е на 26 във Военния клуб. В сайта има подробна информация как би могло да се помогне на децата.

# 29
  • Мнения: 1 416
Билетите за концерта са продадени. Той ще е на 26 във Военния клуб.
Много се радвам, че билетите са продадени!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт