ДВЕ ДЕЦА - ЕДНА СЪДБА!!! МОЛЯ ВИ ПРОЧЕТЕТЕ!!!!!

  • 25 721
  • 195
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 356
Да, аз също се радвам, те го заслужават!

# 31
  • Мнения: 154
Нямам големи възможности, а толкова ми се иска да мога да помогна на всички... толкова много деца имат нужда! Искам поне на това семейство да помогна д каквото мога. Видях сметка на сайта, но е на фондация. Надявам се да не засегна никого, но фондациите ме притесняват, не съм сигурна каква част от средствата стига до нуждаещите се. Ако някой знае повече по въпроса, моля да ми обясни! Адресът за колети този ли остава - "до поискване"...?

# 32
  • Мнения: 1 568
Дечицата са малки,в смисъл на години не са много малки,но на ръст са дребнички в сравнение с нормалните деца,всички дрешки над 3-4 години на горе(от такива деца) би им станало,ако не на едното,то на другото!

# 33
  • Мнения: 1 568
А размера на родителите?!
Росен е много слаб,много! И е около най-много 1.70, а Севда е около 1.60 и примерно да е 55 кг.!Размер с или м!

# 34
  • Мнения: 356
Имам разни мъжки и женски дрехи, които мога да дам с удоволствие, запазени много, от моя мъж, когато беше по-слаб (преди да го угоя  Joy) и дамските са мои, които не ми стават, но мисля сме в един калибър със Севда. Ще направя каквото мога

# 35
  • Мнения: 908
Билетите за концерта са продадени. Той ще е на 26 във Военния клуб. В сайта има подробна информация как би могло да се помогне на децата.

 smile3501

# 36
  • Мнения: 1 416
Ако някой знае повече по въпроса, моля да ми обясни! Адресът за колети този ли остава - "до поискване"...?
Пиши на Стефи на лични, тя познава семейството. Аз също не искам да пускам парите по сметката, а да им ги дам лично. Решила съм да ги пратя на Стефи и тя купи нещичко или ще им ги предаде.

# 37
  • Мнения: 1 849
Радвам, се, че сте пуснали тема,мислех да го правя тия дни.
Дори билетите да са продадени хората все още се нуждаят от повече пари за инвалидни колички и за генетични изследвания на родителите и децата.
 
Ако някой знае повече по въпроса, моля да ми обясни! Адресът за колети този ли остава - "до поискване"...?
Пиши на Стефи на лични, тя познава семейството. Аз също не искам да пускам парите по сметката, а да им ги дам лично. Решила съм да ги пратя на Стефи и тя купи нещичко или ще им ги предаде.

Можеш да им ги пратиш отново до поискване със запис, достатъчни са само трите имена на мъжът.

# 38
  • Мнения: 948
Стефи, аз също имам желание да помогна.Ще те помоля да ми пратиш адреса им на ЛС.

# 39
  • Мнения: 457
И аз искам да им дам малко парички, обаче банковата сметка е на името на фондация. Малко съм недоверчива, в смисъл не знам дали всички постъпления по сметката за тях им ги дават или си удържат някакви пари. Предпочитам лично да им ги изпратя със запис. Стефи, изпрати ми на ЛС техни данни за пощенски запис. Мисля че трябват 3-те имена и адрес по лична карта??? Ако някой знае какво е необходимо за пощ.запис да пише.

# 40
  • Мнения: 1 568
Не можах днес да се чуя с тях!Ще звъня утре,макар че утре е концерта в София,но в в момента в който разбера точно адресът ще пиша!

# 41
  • Мнения: 1 849
Мила, концерта беше снощи. Минал е страхотно. Една банка е дала парите за инвалидните колички. Нямам на представа колко са останалите средства които са събрали, но вярвам, че ще ги обявят на сайта на http://www.missionbg.org/.
Ще вярваме, че ще успеят да съберат всички пари които са им необходими и за генетичните изследвания....
Шефа на фондацията го познавам лично, не вземат и стотинка за себе си!
Но ако искате можете да им пратите парите и със запис до поискване, мисля, че на първата страница на темата са неписани и трите имена на мъжа.
Бъдете благословени!   bouquet

# 42
  • Мнения: 1 849
Сгрешила съм, в другата тема е бил ето го :
Adresat ni za korespondencia e:
Ruse 7000
Centralna poshta,
Do poiskvane,
Rosen Iliev Christov.
Vav vhoda ni poshtenskite kutii sa postojanno razbiti i ne e sigurno da se polzvat.

# 43
  • Мнения: 356
Понеже нямам финансова възможност и детски дрешки, може ли да им изпратя мъжки и дамски дрехи? Дали ще е удобно? Само с това мога да помогна за сега!

# 44
  • Мнения: 1 849
Мисля, че всичко ще им е от полза.

Общи условия

Активация на акаунт