ДВЕ ДЕЦА - ЕДНА СЪДБА!!! МОЛЯ ВИ ПРОЧЕТЕТЕ!!!!!

  • 25 704
  • 195
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 356
Много ще се радвам да помогна. Говорих с майка ми да види за по нови и запазени нейни дрехи. Аз имам от мъжа ми дънки и тениски, почти нови са. На този адрес ли да ги пратя, искам да съм сигурна, че ще стигнат до тях!

# 46
ужас  Cry
пази Боже
моля ви някой ако има да ми даде телефон или адрес на това семейство
имам нещо в предвид и аз
 Cry Cry

# 47
  • Мнения: 269
Колко сили имат тези хора!!! Браво на тях! А аз се оплаквам..направо ме е срам  Embarassed Дават ми пример... много искам да помогна, ще видя с какво мога...и аз имам дрехи, но май парички повече ще им трябват...  Господ здраве и сили да им дава!!!  Hug

# 48
  • Мнения: 3 674
номерът на сметката на семейството знае ли се?

Здравейте..много е извинявам,може да ви прозвучи тъпо.. Embarassed..но гледах линка и не можах да намеря  наистина никъде дали семейството имат номер на сметка където би могло да им се изпрати финансова помощ??
Много се радвам че концерта е минал супер и че билетите са били продадени....и много съжалявам че не съм могла да присъствам на концерта Sad

Ще ви бъда благодарна за повече информация относно моя въпрос по-горе....

# 49
  • Мнения: 3 674
Сгрешила съм, в другата тема е бил ето го :
Adresat ni za korespondencia e:
Ruse 7000
Centralna poshta,
Do poiskvane,
Rosen Iliev Christov.
Vav vhoda ni poshtenskite kutii sa postojanno razbiti i ne e sigurno da se polzvat.


migito ...а банкова сметка имат ли...не видях ? newsm78

Имам въпрос, от тук не мога да пратя колет без адрес на получателя Sad с " До поскване" не става. От пощата ми искат точен адрес...заради гаранцията че колета ще пристигне. Има ли пълен адрес на семейството където бихме могли да изпратим колетче .Не бихме искали да е към фондацията...малко съм резервирана към  фондации...newsm78

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 22:57 от roza66

# 50
  • Мнения: 11 607
Сега в този момент по ТВ Европа започва предаване за семейството от Русе! Гледайте!

# 51
Оказва се , че наши приятели, музиканти ги познават.Ще организирам младежите в църквата ни  за да им помогнем и ние с каквото можем.Колкото повече хора се включат, толкова по-добре.
Като  казах на мъжа ми  за проблемите им, той мълча няколко минути.Навремето го издирвахме това момче , за да свири на сватбата ни/2002г./, но кой да ти предположи, че такава била работата още тогава.
И ще се молим за тях, понеже сме свидетели как Бог върна от смъртта нашето дете.Той може.

# 52
  • Мнения: 720
6те следя темата,вярвам 4е с божията помо6т 6те мога и аз да направя не6то. Praynig

# 53
аз познавам хората ,които организират концерта и набират средства и гарантирам за добросъвестност . на семейството наистина трябва да се помогне! чудесни хора са!

# 54
  • Мнения: 639
Много ме развълнува съдбата на тези хора,искам да помогна.Мога  да отделя извесна сума и дрехи,ама се питам дали вече не са затрупани с дрехи  newsm78,и дали все още имат нужда от такива?stefiji,ако е удобно може ли да ги попиташ дали все още имат нужда от дрехи за тях и дечицата или от нещо друго конкретно?
Прекланям се пред това семейство , това наистина са хора с огромни сърца.

# 55
  • Мнения: 11 607
Много ме развълнува съдбата на тези хора,искам да помогна.Мога  да отделя извесна сума и дрехи,ама се питам дали вече не са затрупани с дрехи  newsm78,и дали все още имат нужда от такива?stefiji,ако е удобно може ли да ги попиташ дали все още имат нужда от дрехи за тях и дечицата или от нещо друго конкретно?
Прекланям се пред това семейство , това наистина са хора с огромни сърца.

И аз искам да помогна.....

# 56
  • Мнения: 2 567
Според мене е най-добре да се обадим лично на Росен и Седва и да ги попитаме от какво в момента имат нужда. Наистина може вече да са затрупани с определени неща, а от други важни за тях да нямат.
На посоченият сайт е даден номер за връзка с тях и аз поне мисля така да направя.

# 57
  • Мнения: 639
Здравейте,писах преди малко на Росен с молба да отговори от какво има семейството нужда.
Сега ще чакам отговор и ще го копирам тук.

# 58
  • Мнения: 639
Здравейте , имам отговор от Росен.Аз лично днес или утре ще пратя парички със запис ,а след седмица колет.
Ето копирам и отговора на Росен:



        Zdravejte milo semejstvo Yankovi!

 Blagodarim vi o6te vednaj za toploto otno6enie.Izpra6tam vi adres-a,na koito mojete da ni pra6tate finansite,koleta bez nikakvi problemi:

      grad Ruse 7000

     Centralna po6ta

      Do poiskvane

     Rosen ILiev Hristov 

  Do sega ne sme imali sas tozi adres-polu4ava se samo sre6tu li4na karta!....A za dre6ki na decata:

    -proletni vrahni drehi i za dvete deca

    -dalgi proletno-letni pantaloni i za dvete deca

     -bluzki s dalag rakav za Radostinka

  Za v momenta nqmame nujda ot igra4ki,lekarstva! Ako iskate/imate vazmojnost da vzemete ne6to drugo-decata si hapvat pureta-za nad 8-9meseca;ka6i-8-9mes.;hapvat i Kornflex-no za sega imame -1kg.-podarak.Drugo za sega ne se se6tam,osven 4e da badete svobodni i da si precenite spored vazmojnostite si!Blagodarim vi o6te vednaj!

   Kato ni izpratite ne6to-samo drasnete,da znam koga gore-dolu da otida v Po6tata!I specialni pozdravi na polovinkata i decata!Mejdu drugoto imate li nqkoq semejsna snimka-da ni q pratite!:-)

               Do skoro! sem.Hristovi Simple Smile



# 59
Мисля, че историята на Росен и Севда е изключително насърчителна за хора, които знаят защо и как да продължат в живота без да се оплакват... http://www.missionbg.org/video/R_S/flvplayerBG.html

Общи условия

Активация на акаунт