ДВЕ ДЕЦА - ЕДНА СЪДБА!!! МОЛЯ ВИ ПРОЧЕТЕТЕ!!!!!

  • 25 699
  • 195
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 81
Първо: Помогнато ли е напълно на децата или не?
Второ: Някои обсъждал ли е с тях възможността да потърсят помощ освен от вас и от хората от www.save-darina.org?

Ehriz, Първо: не знам дали всичко си изчел(а) в темата до сега. Родителите правят абсолютно всичко, което е необходимо за децата си, а от медицинска гледна точка - освен системните рехабилитации, няма друго с какво по-съществено да се намесят докторите. Какво разбираш под: "Помогнато ли е напълно на децата или не?" 
Второ: Ето, че имаш идея по въпроса с помощта. Защо не я обсъдиш с родителите тук? Или може би да потърсиш на лични контакт с тях?

# 181
  • Мнения: 81
Привет, Севди!

Искам да ти пратя лично съобщение, но системата казва, че ти е пълна кутията. Ако може изтрий нещо, за да ти пратя посланийце, или ми дай e-mail на лични!

Поздрави от мен!

# 182
  • Мнения: 950
Севди и аз чакам да ти пратя на лс   Hug

# 183
Извинявайте  !  Не  съм забелязала   но  сега  мисля  че всичко е наред!

# 184
  • Мнения: 950
Севди ето за това говорех   

http://www.ntv.bg/news/show_news.php?id=16290

 Praynig   Hug

# 185
  • Мнения: 845
Момичета, днес малката Радостинка става на 7 годинки! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242155.0
Вчера имах честта да се запозная с това прекрастно семейство.  Нямате представа в каква хармония, доброта и любов гледат дечицата. Останах очарована и на всеки разказвам за новото си запознанство. Децата са прекрасни, не им се чу гласчето и само се усмихват.
Мама Севди и тате Роска, бъдете взе така добри родители Hug Искам да споделя едни снимки от вчера: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193692&photo=1

# 186
  • Мнения: 249
Снимките са страхотни  Hug.

# 187
Благодарим ви мили хора затова,че направихте скъпата ни принцеска Радостинка още повече усмихната!Това беше най-пракрасния рожден ден!  bouquet  bouquet  bouquet
 Използвам възможността да ви помолим ако можете да ни помогнете със информация,относно намирането на ортопедична детска ваничка за къпане!За повече относно това може да видите тук:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242973.msg5647438#msg5647438 .
Благодарим ви предварително!  bouquet bouquet bouquet

# 188
Здравейте приятели!
Вече съм с нов Gsm номер: 0894 619 525,като пощите ни за кореспонденции си остават същите!
GSM номера на мами Севди е: 0899 808 941.
Приятна почивка и успешна нова седмица ви желаем!  bouquet  bouquet  bouquet

# 189
  • Бургас
  • Мнения: 213
Онази вечер за първи път се запознах със съдбата на тези деца и невероятните им родители - случайно попаднах на филм за тях по една кабелна телевизия вечерта. Толкова любов, толкова невероятни хора! Ако всички деца имаха такива родители...
И децата - толкова спокойни в прегръдките на мама и татко, момиченцето така се усмихваше като и говориха, че е малка принцеса.
Удивена съм.

# 190
  • Мнения: 128
Да, и аз попадам неколкократно на това филмче по кабелната телевизия. Направо съм като зашеметена. Едно е да четеш някъде нещо, друго е да видиш личицата им, усмивките.
В същото време по БТV гледах за този дом в Могилино и си мисля какъв късмет са имали тези дечица от Русе да не бъдат изоставени и да се грижат с такава любов за тях.
Поклон пред тези родители.

# 191
  • Мнения: 718
 Здравейте от нас-ние сме Августинчета 2006.Днес имахме Коледно парти и събрахме малка сума за това мило семейство.
Искам да попитам,как да ги изпратим?Дали да ги внесем по банков път в сметките,които са дадени на сайта или да ги изпратим,като запис?Ако ги пратим ,като запис ще ми дадете ли точен адрес за изпращането им?( на ЛС)
Дано тази Коледа направи чудеса за тях.Аз вярвам в това.

# 192
  • Мнения: 838
Здравейте Мама и Татко на две ангелчета!
Бъдете все така щастливи и жизнерадостни!
По-нагоре прочетох написаното от мама Севди,и паднах като видях как са ви описали като капризни относно общинското жилище,защото извинете,ама на моето семейство дадоха такова преди 20 дни,и днес за първа вечер се прибрах от там преди 2.00 посред нощ:тези жилища приличат на оцелели след торнадо,и засега само гадая колко време ще ми трябва да си върна дълговете,защото без ремонт и куче не би оцеляло там.Радвам се,че въпреки всички перипетии засега нещата при вас са наред-никога не губете кураж,защото винаги има изход и човечни хора.
Пожелавам ви весели празници и много прегръдки и целувки на Емко и Радостинка от моите дяволчета. Hug

# 193
Здравейте от нас-ние сме Августинчета 2006.Днес имахме Коледно парти и събрахме малка сума за това мило семейство.
Искам да попитам,как да ги изпратим?Дали да ги внесем по банков път в сметките,които са дадени на сайта или да ги изпратим,като запис?Ако ги пратим ,като запис ще ми дадете ли точен адрес за изпращането им?( на ЛС)
Дано тази Коледа направи чудеса за тях.Аз вярвам в това.
Благодарим  ви  от сърце!
Наистина  хората  от  този  форум  са  като  едно   голямо  семейство!
Весело  изкарване  на  празниците! santa2 Nature Snowman

# 194
Здравейте Мама и Татко на две ангелчета!
Бъдете все така щастливи и жизнерадостни!
По-нагоре прочетох написаното от мама Севди,и паднах като видях как са ви описали като капризни относно общинското жилище,защото извинете,ама на моето семейство дадоха такова преди 20 дни,и днес за първа вечер се прибрах от там преди 2.00 посред нощ:тези жилища приличат на оцелели след торнадо,и засега само гадая колко време ще ми трябва да си върна дълговете,защото без ремонт и куче не би оцеляло там.Радвам се,че въпреки всички перипетии засега нещата при вас са наред-никога не губете кураж,защото винаги има изход и човечни хора.
Пожелавам ви весели празници и много прегръдки и целувки на Емко и Радостинка от моите дяволчета. Hug
Напълно  те  разбирам!  И  при  нас беше  така -  голям  ремонт  и  големи  заеми!
На това  отгоре  от жилфонд  ни  притесняваха      -  до  месец  трябваше  да  сме  се  нанесли  в жилището.  Такъв бил  закона!
А  ние  имахме  проблем  с единия  майстор   ............... Но всичко  приключи успешно!
Освен  това    нашият  договор  е  за   5  години  -  а  с  другите   жилфонд  сключва  договори  за  10  години. Защо  ли?
Да  не  говорим  за  това  че  се  намериха  и  хора  които  ни попитаха  какъв  подкуп сме  дали  за   да имаме  това  жилище! ooooh!  Нямам  думи!
На  теб  и  твоето  семейство   също  пожелаваме   весели  празници   и  много  любов Heart Eyes
Разбира  се  и  много  подаръци! santa2

Общи условия

Активация на акаунт