Само аз ли виждам рекламата на 2 be?

  • 4 349
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10
Коци, Коки, Кочи, /как се чете ника ти на БГ?/..
Тук съм, споко, опъвам една антена на покрива, ако приема сигнали- ще съобщя  Simple Smile

Чете се коцинка,макар че някои индивиди ме наричат кочинка.

# 91
  • Мнения: 4 068
Цяла вечер ми стои включен телевизора и пак не видях въпросната реклама.
Заговор ще да е. Със сигурност.
А срещу кои е ясно.


Еми не си от избраните и затова. Ма то не е сигурно дали е добре да си избран и да получаваш извънземни факсове със смисъла на живота. Crazy
Сопранов, явно сме проводници с Ред Шу ама на какво.....не ме питай. Не ми е пристигнал факса още. Laughing

# 92
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сопранов, извънземните се ловят с бебефон. Смени батериите на Софииния и действай.
Ох, то пък по паветата не расте царевица...

# 93
  • Мнения: 3 034

Еми не си от избраните и затова. Ма то не е сигурно дали е добре да си избран и да получаваш извънземни факсове със смисъла на живота. Crazy


Е, разбрах, ясно....ще си живея като простосмъртна домакиня......а така исках да получа извънземното послание.... Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 3 740
Тук съм, споко, опъвам една антена на покрива

Антенна?
Какое хорошее имя.
А почему на крыше?

# 95
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тук съм, споко, опъвам една антена на покрива

Антенна?
Какое хорошее имя.
А почему на крыше?

Защото терасата им е тясна Mr. Green

# 96
  • Мнения: 677
Тук съм, споко, опъвам една антена на покрива

Антенна?
Какое хорошее имя.
А почему на крыше?
Joy  Joy  Joy

# 97
  • Мнения: 1 426
Защо аз никога не мога да ги видя тия реклами, бе?  Tired
И колегите ми току се кикотят на някоя, а аз - нищо!
Да не би нещо тв-то да ми е повредено?

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не ми се четат всички постинги, но въпросният репортер е сина на Катето Евро

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

А онази със страшния тип е на Вивател и моята щерка заочва да реве неистово като я види. Вече се чудя дали да не спретна един протест срещу тая реклама а?

а тази на Вивател е номер едно, адски и се кефя

# 100
  • Мнения: 10

Имаме новина!
Тази сутрин в 6:30 над имението на Тони Сопрано е забелязана летяща чиния.В 6:40 летящата чиния е излитяла заедно със Сопрано от имението му за милиони..... Предполага се,че в заговора за отвличането на Тони Сопрано е участвал и joro01.В 10:30 сутринта Сопранов е върнат на земята с промит мозък който носи тайните на много въпроси които човечеството се опитва да разкрие от векове.Ако ви се стори странен или прекалено умен не се притеснявайте,ние трябва да му помогнем да стане отново стария Тони.

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

Имаме новина!
Тази сутрин в 6:30 над имението на Тони Сопрано е забелязана летяща чиния.В 6:40 летящата чиния е излитяла заедно със Сопрано от имението му за милиони..... Предполага се,че в заговора за отвличането на Тони Сопрано е участвал и joro01.В 10:30 сутринта Сопранов е върнат на земята с промит мозък който носи тайните на много въпроси които човечеството се опитва да разкрие от векове.Ако ви се стори странен или прекалено умен не се притеснявайте,ние трябва да му помогнем да стане отново стария Тони.
Tired опитай отново да ме разсмееш

# 102
  • Мнения: 25 707
Коци, Коки, Кочи, /как се чете ника ти на БГ?/..

Чете се коцинка,макар че някои индивиди ме наричат кочинка.

Тфа на къв език?  newsm78

# 103
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз съм единия индивид bowuu

# 104
  • Мнения: 6 164
Във в-к "Труд" от четвъртък пише в една статия за ВИП-овете:

"... Междувременно синът на Катето Евро - Александър Кадиев, се появи на малкия екран в ролята на репортер на голяма верига за мобилни технологии в България. Това е първият рекламен клип за Сашо. Той учи актьорско майсторство в класа на министъра на културата Стефан Данаилов.
Александър се изявява в ролята на млад репортер, който търси отговорите на въпроси, свързани със съвременните технологии."

Това ли ще да е мистериозната реклама? Thinking


Общи условия

Активация на акаунт