Само аз ли виждам рекламата на 2 be?

  • 4 352
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
  • в Низината
  • Мнения: 705
[

иначе има още една супер неприятна - с едни, които се спят и им се появява трето око мале как го обясних Crazy дали пък тя не беше за 2bе?

Мисля, че беше на Глобул. Страшна работа!!!

# 76
  • Мнения: 4 202

Това може би е още един знак, че не сме случайни ние, които сме я гледали Twisted Evil


То това си стана ясно в самото начало, няма нужда да ни го навираш в очите на нас, простосмъртните Sad Joy

Довечера си сипи една биричка, седни спокойно пред телевизора и чакай, може и ти да я видиш, но имай търпение и не мисли само за това   Laughing

# 77
  • Мнения: 23 096
Ако ще протестирате, може ли да споменете дума - две за оная на Орбит, дето една леля взима една мръсна тава от мивката, обира мазнотията от нея с филийка и си я изяжда? Повръща ми се всеки път... Ясно ми е че рекламите им са пародии, ама... Не е сполучливо, някак.
Ужасна,моя син си обърка нормите на поведение,заради тез реклами.Седи и гледа изумен... Shocked

# 78
  • Мнения: 23 096
[

иначе има още една супер неприятна - с едни, които се спят и им се появява трето око мале как го обясних Crazy дали пък тя не беше за 2bе?

Мисля, че беше на Глобул. Страшна работа!!!
Не е ли на цифрова телевизия?! newsm78

# 79
  • Мнения: 3 405

сега се загледах - младежа на заден фон, от "добрите", Дидо от Д2 ли е? newsm78

Той е, да.

# 80
  • Мнения: 4 965
Доста дълга ми се стори. Имаше някакъв с микрофон и обикаляше из магазин за мобилни телефони. Качеството на рекламата бе като снимана с дигитална камерка за не повече от 1000 лв.

Ужас! Двама сме за сега..Дали не е насочено само и единствено срещу нас?!
Според мен това са военните, няма кой друг да е..


 newsm78
Хммм, на мен също ми я пускат тази. Сигурно това са "другите"...
И тази с кучето дето промърморва нещо по време я на новините, я на някой филм, я на някое предаване.
Първо реших, че не съм довидяла. После реших, че нещо съм мръднала. Сега, като ви чета, сигурно е някакъв заговор.
А светлини във водата виждате ли?  Crazy

# 81
  • Русе
  • Мнения: 101
Shocked Аз пък имам друг проблем - снимаха реклама на ксерокса дето поработвам, и естествено аз много се тиках в кадър.  Blush Казаха, че ще излъчат малко и мен - как копирам и стоя на бюрото на компа (добре, че не снимаха монитора, че беше бг-мамма  Laughing ).
Снимаха, рекламата е готова, по голяма русенска телевизия върви. Казах на всички познати да я гледат, един приятел е видял рекламата, но само той.  Close
Защо само той? И защо не може да ме познае, мислел, че е колежката?  Shocked
Аз ли съм или не съм на тази реклама? И защо само един приятел я вижда, при все че съм казала на всички де що познавам и следят?
Дали съдбата показва нещо за мен и него? А дали и как не са сложили колежката на рекламата, която дори я нямаше него ден?

Моля невиждащите рекламите да пишат на мен.  Crazy

..........


Аз я видях  и понеже скоро прочетох,че си започнала работа в такъв магазин,докато гледах рекламата си помислих ,че това може би си ти.

# 82
  • Мнения: 10
Не мога да ви я разкажа, стресирам се при спомена дори..
Нищо не обсебвам, Реза, искам да знам - аз ли само виждам уродливата реклама на 2be?

Сопрано извънземните ти пращат кодирани съобщения чрез рекламата.Трябва да ги разкодираш и да кажеш смисълът на живота.Ти си избранника,давай ние сме с тебе.

# 83
  • Sf
  • Мнения: 808
От цялата оърквация с рекламите, днес отивам в 2 be да си прехвърля телефонния указател в новия апарат, че от 4 Даниели с по 3 номера, като ми копирал СИМ картата, в новия указател получих 12 Даниели и не им прехвърлил фамилиите... Не го обЯсних май като хората...

Та се оказа, че рекламата за услугата G transfer била на Германос, добре поне, че в центъра магазините им се през два.

Сопранов, не знам за коя реклама говориш. Но звучиш изплашен. Може да те вземат за масовка.

# 84
  • Мнения: 677
Сопрано извънземните ти пращат кодирани съобщения чрез рекламата.Трябва да ги разкодираш и да кажеш смисълът на живота.Ти си избранника,давай ние сме с тебе.

Благодаря ти, винаги съм го подозирал..Интересно каква е ролята на Ренци и Ред Шу? Отивам да ги чета сега и да намирам еднаквости..

# 85
  • Мнения: 10
Сопранов,ще се кандетираш ли за Евродепутат?Само с тебе имаме шанс да бъдем чути!
Сопранов Евродепутат,да го подкрепим. Hug bowuu

# 86
  • Мнения: 3 405
Интересно каква е ролята на Ренци и Ред Шу? Отивам да ги чета сега и да намирам еднаквости

Как каква? На проводници на извънземния замисъл към теб, а от теб към нас - форумците.

# 87
  • Мнения: 10
Сопранов го няма от часове,необичайно е за него.Да не би да са го отвлекли извънземните,за да изследват свръх интелигетният му мозък.Сопранов дръж се и се надавям да ни кажеш как изглеждат извънземните.А дали Joro01 е един от тях?

# 88
  • Мнения: 677
Коци, Коки, Кочи, /как се чете ника ти на БГ?/..
Тук съм, споко, опъвам една антена на покрива, ако приема сигнали- ще съобщя  Simple Smile

# 89
  • Мнения: 3 034
Цяла вечер ми стои включен телевизора и пак не видях въпросната реклама.
Заговор ще да е. Със сигурност.
А срещу кои е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт