балсам за устни като вазелин

  • 6 103
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 351
XS, върху вазелина на Талодерма може да се нанася червило или не става?
На мен устните са ми все изпръхнали и си ги мажа постоянно с балсамчета, а червилото слагам после. Даже течно червило да си слагам, пак първо с балсама минавам, че иначе става лошо...
От доста време използвам едни български балсамчета, които има почти във всяка аптека. Струват някъде левче, в гилза са, но не като червило, а като стикче. Имат най-различни плодови аромати и са страхотни, ама имам чувството, че вече всичките съм ги изредила и искам да пробвам нещо ново да се разнообразя.
Не мисля, че можеш да слагаш червило отгоре, защото вазелина е много мазен и червилото няма да може да се нанесе равномерно. Но можеш да използваш вазелин само сутрин и вечер, а през деня с червило.

# 31
  • Мнения: 12 821
XS, мерси за отговора. При това положение май ще си карам с тези, с които съм свикнала, а пък този на Талодерма може да си взема евентуално да си се мажа когато съм си вкъщи и вечер преди да легна

# 32
  • Мнения: 238
днес си взех прополисов вазелин,1 левче струва,засега съм доволна.

МОже ли снимка на този на талодерма ?    bouquet

# 33
Аз си купих на Klorane от аптеката. Много приятен аромат. Аз мажа дебел слой, траен е и много бързо ми зарастват кожичките по устните. Единствено не ми харесва, че не оцветява (не обичам да слагам хиляда червила)

# 34
  • Мнения: 12 821
От аптеката ,на  фирма "Хармония" за около левче е вазелин във формата на червило.Изключително удобно и само това ми оправя вечно напуканите устни Simple Smile
Точно тези използвам от години - много са добри, но взеха да ми омръзват, иначе имам едно в чантата, едно вкъщи, едно в другата чанта...

# 35
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
аз ползвам Нивея

# 36
  • Мнения: 8
и аз съм с Нивея и съм много доволна, не са много скъпи и има различни видове, за всеки вкус  Peace

# 37
  • Мнения: 8 505
Лабело също върши работа!

Виждала ли си ги скоро?Зеленият ми беше любим,но в последните 2-3 години зачезнаха.
По темата-и аз съм с целогодишно напукани устни.Ползвам балсамът на Юсерин-действа чудесно,без да е прекалено мазен.

# 38
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Доволна съм от Нивея чери Flutter

Общи условия

Активация на акаунт