Хайде бройте, раз , два , три, Юли близко е , нали?

  • 10 120
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Sofia
  • Мнения: 523
Благодаение на Рени, вече си имаме нови дати в началото - погледнете ги Simple Smile
tweetybaby, моля да ми пратиш на колко години и си и коя поред бременност е това.
em4eto, ами и аз се чудя и исках мнение - всички легълца в магазина на Дибо бяха с такива матрачета и с мъжо се чудихме ... и решихме да разпитаме и ако се наложи ще купим ново матраче ...

# 241
  • Мнения: 640
Их, че хубаво стоят на сайта:) Като ги сложи мъж ми на тъмно сиво и като избиха едни бели петънца... направо ми се дорева. Ама на светъл фон е екстра. Между другото, видях от къде си взимат анимираните човечета в другите отчетни, та за по-нататък може да си дръпнем и ние ако искате. Аз сега се захванах да уча Илюстратора, че все по-трудно си намирам хубави картинки, та съм с надежда, че един ден (живот и здраве) за на внуците сайтовете ще мога да рисувам  Mr. Green
Росисвет, аз вече не мога да се пъхна дори в гащеризона за бременни, а в краката ми е супер широк. На корем обаче не може... Та сега май вече започва частта с китовете Simple Smile
Момичета, искам да ви питам, някой да знае къде в София има магазин Пинокио? Днес в сайта им четохме за някакъв, който се намирал на Дондуков, но няколко пъти минахме булеварда и такъв магазин не видяхме  Rolling Eyes

# 242
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Привет мам4ета и корем4ета!

Рени 4естит ти племенник. Да е живо и здраво юна4ето.
Датите видях - много ни е пъстра първата страничка. Поздравления към всички спомоглани за създаването й.

Аз малко ще се опла4а. Пак пазя леглото. Ве4е окончателно съм в болни4ни. Приключих с работата и от в4ера имаме нет и в къщи. В тези празнични дни да лежиш и доста скучно. Като гледам и тук е малко пусто.
 Честно казано не ми е ясно защо точно лежа, но изпълнявам. Предписанието е 10 дни лежане на ляво. Прехвърчаха някави термини който неразбрах - плацента интериор и мека шийка. Бях ошашавена, но в сряда пак съм на лекар и ве4е ще питам за подробности.

# 243
  • Мнения: 640
Айде, да отворим темичката днес. Добро утро на всички!
Аз пак ще обикалям да търся магазин на Пинокио, та ще се включа много по-късно да си кажа резултата от скитането Simple Smile Хубав ден!

# 244
  • Мнения: 984
Добро утро и от мен  Hug
Аз след малко излизам да търся мис пиги... надявам се че ще стигнем до там  Joy
Весел почивен ден на всички.  Hug

# 245
  • Мнения: 741
Рени,магазина е на Дондуков 39,ако се движиш от ЦУМ нагоре,се пада отляво,мисля след Раковски

# 246
  • Мнения: 640
Моколоко, мерси. Като номер го намерих, но като реално съществуващ го няма. Днес за пореден път минахме отттам, вчера и на крак го изтръмбовахме и изобщо няма такъв магазин. Има Марсел, но той е преди Раковска Sad Или съм супер разсеяна или не знам вече какво...
Но пък намерихме Пинокиото в Дружба 1. С моя късмет естествено не работеше в неделя. Иначе в останалите дни работи до 19 часа, което също не е зле Simple Smile А по разните коментари в темите пише, че били отврат продавачите, но то пък само хубави неща няма Simple Smile

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 16:02 от Renie78

# 247
  • Мнения: 521
Благодаение на Рени, вече си имаме нови дати в началото - погледнете ги Simple Smile
tweetybaby, моля да ми пратиш на колко години и си и коя поред бременност е това.
em4eto, ами и аз се чудя и исках мнение - всички легълца в магазина на Дибо бяха с такива матрачета и с мъжо се чудихме ... и решихме да разпитаме и ако се наложи ще купим ново матраче ...
na 27 godini sam i tova 6te mi e parvoto beb4e

# 248
  • Мнения: 521
Момичета, вие сте започнали да пазарувате ли? Аз още нищо не съм взела, а едва се сдържам. Добре, че някоя позната роди и купя нещо за нейното бебе та да си "начешъм крастата".
Обаче най-големият ми проблем е сякаш количката. Незнам защо, но само за нея мисля. Гледам ги и все има нещо, което не ми харесва.  Дайте съвет! ooooh!

# 249
  • Мнения: 984
tweetybaby   welcome Стискам палци всичко да мине леко и безпроблемно  Hug
Рени днес като отивахме към piggy's house и видях големи табели на магазин Пинокио (мисля че имаше и магазин) в един блок на пресечката на К. Величков и цар Симеон мисля че беше.. съвсем малко преди да се стигне бул. Габрово. Ако имаш път натам можеш да разгледаш Simple Smile
А в piggy's house си харесахме доста неща  Joy Радвам се че имаше и колички на Peg Perego. До сега ги бях виждала само в Prima Pappa. Сега са ми по-наблизо и ще мога да ходя да си ги разглежда и да  newsm78 и да си харесам най-накрая  Joy До колкото си спомням и цените са същите...
А от днешното пазаруване можем да се похвалим с няколко одеалца, хавлийка и бодита  Joy Joy Joy и една плюшена играчка за таткото  Embarassed
Май малко сме се поувлекли и сме взели едно розово одеалце за беболинчо Embarassed нооо около нас има много малки госпожички и явно ще отиде при някоя  Joy Joy Joy
arksi вие харесахте ли си нещо?

# 250
  • Мнения: 640
Беболинчо, аз съм в Люлин, та поне ми е близо К. Величков. Но пък не съм го видяла магазина, въпреки, че два пъти вече ходим до Пигис  newsm78 Не пречи пак да идем де Simple Smile Мерси много за инфото. Странно, че не са си го отразили в сайта. Май не са го пипали от години Sad А за розовкото - питай моя мъж как се радва като му донеса за синковеца розови ританки или гащеризончета от каките  Mr. Green

# 251
  • Мнения: 984
А за розовкото - питай моя мъж как се радва като му донеса за синковеца розови ританки или гащеризончета от каките  Mr. Green

Представям си  Joy Joy Joy

# 252
  • София
  • Мнения: 5 728
И аз само за количката мисля и не мога да се реша каква да е newsm78 Но искам задължително да си има и зимен кош и не знам..... искам да е и лекичка и да не е 1000 лв.  Mr. Green

# 253
  • София
  • Мнения: 3 524
Здравейте момичета
Гледам че поддържате огънчето, да ви драсна и аз Simple Smile
Рени честит племенник, да ви е живо и здраво детенцето и много да слуша!  Hug   bouquet
За страничката какво да кажа, супер е  Mr. Green
Аркси, за матрачето аз специално питах и ми каза че ако добре помня някъде около 60 лева могада си поръчам да ми докарат легълцето с матрак с кокос (ако е Джордж примерно, единия такъв, а втория по-големия да си е този който го правят за легълцето стандартно). Засега обаче с еспряхме с Ицо и не за друго ами защото още се чудим Джоржд ли да е, друго ли да е или това което ни предложиха което си е много сладко  и запазено и има най-изгодната оферта- без пари е Simple Smile А да му купим само матраче и 2-3 чаршафки (аз даже вече почвам да се замислям и да се настройвам против обиколниците, поради това че събират прах, а пък милото в началото и без друго не може да шава, така че малко ми се се струват безмислени, какво ще кажеш?  newsm78)
За количката и аз искам да  лека и доколкото са ми обещшали пег перегото трябва да е лекичко  Peace Разбира се важно е да е стабилно също и да може да издържи на софийските улици #Crazy
Ние сме добре, нещо младежа "проверява" как са ми ребрата и така ме е натиснал че едва дишам на моменти, явно е решил да ми "преподреди" органите  Mr. Green
tweetybaby добре дошла и от мен  Peace
Стана много дълго, та хайде да ви изоставяме Simple Smile  bouquet

# 254
  • София
  • Мнения: 5 728
Някоя от вас знае ли модел а зимен кош на Пег Перего? И какви са горе долу цените им? Мен бебо вече започна да ме ритка малко над пъпчето и съм много весела Simple Smile за сега поносимо,само че като почне в пикочния мехур е ужасно Mr. Green Не знам сега в този месец в който съм до къде стига матката,мисля 1,2 пръста над пъпчето newsm78

Общи условия

Активация на акаунт