да кажем на таткото по нестандартен начин!

  • 3 771
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 701
И аз едни планове си бях направила.....как ще му кажа,каква по-голяма изненада да му спретна с положителния тест,а то съвсем различно се оказа накрая.Бях толкова изтощена от двугодишното чакане на бебо,че като ми закъсня и му казах :"Ами......аз тестче си купих!" и той:"Е и какво?",а аз :"Аааа,утре сутринта ще го правя!"
На следващия ден след двете черти си го прибрах в пликче и вечерта му го показах!Реагира по следния начин:хилеше се като тиква няколко дни

# 31
  • Мнения: 195
Оххх, само като си спомня при мен колко готино се получи  Laughing
Аз изчаках до рождения ми ден и тогава се тествах тайничко... Както може би се досещате, двете чертички бяха най-невероятният подарък, който бях получавала! Колкото и да нямах търпение да му кажа веднага, измислих по-оригинален начин. Вечерта бяхме на ресторант да отпразнуваме повода и когато се прибрахме в нас бях сложила сред картичките и подаръците ми и една картичка със залепения тест. Той, както и очаквах, започна да ги разглежда с голямо любопитство и по едно време виждам една такава физиономия  #Crazy Беше незабравим момент!

# 32
  • Мнения: 283
Хайде и аз да разкажа как казах на половинката, че ще си имаме бебе през октомври!!!  При мен беше малко като при silvan4ence, но не съвсем!!!

Ето как беше при мен:


Разбрах 2 седмици преди рождения му ден и много, ама много трудно успях да запазя тайната и малко след 00.00ч., когато настъпи неговият празник му подадох една красиво опакована кутийка (снимки после) с положителния тест в нея!!! Миличкия беше толкова развълнуван, че можа само да ме попита: "Какво значи това!?", аз му казах, че е положителен тест, а той: "Честито!!! Как ще го кръстим?"
Разбира се, много се зарадва и на другия ден (7.март, неговия РД), бяхме в наще и той постоянно ме ръчкаше и питаше кога ще кажем на нашите, но за това в друга тема!!!
Наистина беше страшно щастлив и мнооого доволен!!!

# 33
  • София
  • Мнения: 1 946
Въпреки че му го казах по най-традиционния начин, никога няма да забравя реакцията му. Колко беше щастлив само и как не бе на себе си!..
В 6 г.с. бебе вече нямаше. Аз цял ден плаках, а той мълчеше, пушеше и пак мълчеше..

Следващия път съм решила дълго да не му казвам, докато не е сигурно, че всичко е наред. Хайде, бебче, идвай вече...  Praynig

# 34
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Съжалявам за случилото ти се, мила! Но имай вяра и скоро чудото ще стане Simple Smile Знам!
Аз пък така силно искам да съм бременна в момента, щото приятеля ми имаше рожден ден преди 2 седмици и не съм го виждала от 1 ден преди РД-то и той знае че има подарък за него.Най-прекрасния подарък щеше да е сина/дъщеря му ама ако винаги се случваше така както искаме, нямаше да е интересно.Иначе щях да го заведа на плажа някоя вечер на лунна светлина и да го погледна в очите и да му кажа 'Ще ставаш татко"
Ех мечти  newsm45
Има още 4-5 дни до цикъла ми де, може да е станало чудо (ама в непорочното зачатие не вярвам) Сори ако ви натъжих, ама ми е толкова скапано, че трябваше да го излея някъде  Sad

# 35
  • Мнения: 619
Ех, че сладки истории!
Иначе и аз имам желание един ден (дай Боже) да му го кажа така на моя бъдещ тати, но .. такова търпение... едва ли ще имам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт