Има ли мами РИБАРКИ!

  • 23 027
  • 566
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 835
Божееееее, какви са тия чудовища, какво е това чудо?!?!? Shocked Какво правите вие, разбихте ме. ooooh! Joy

Тед ка, ти пак си на челните места по изяви, браво. Hug

# 511
  • Мнения: 2 425
Тео, добре дошла Hug
Що така не си ловила я Sunglasses

# 512
  • Мнения: 3 835
Тео, добре дошла Hug
Що така не си ловила я Sunglasses

То добре, че не съм ловила, само да се излагам, като гледам вие как се представяте, ще взема да сдам въдиците. Mr. Green Joy Hug

# 513
  • Мнения: 5 362
Тео  Hug
Много време те нямаше,домъчня ни за теб!   bouquet

И ние тези четири дни бяхме на едно хубаво местенце(планинско),пробвахме и с въдиците нещо да направим,но реката беше адски буйна,духаше много силен вятър и се отказахме Tired Иначе имало много бяла мрена и пастърва там.
Но имам надежда-мъжо ще ме води за щуки като се застуди още малко Wink

# 514
  • Мнения: 222
Ted_ka, трепач си!
Тео, добро дошла, липсваше ни!
Aynur, моля те, душо - не бързай още с щуките - мен още сега, през почивните дни, ми беше толкова студено, не ми се мисли "като се застуди още малко" какво ще е  Cry Видяхме и първия сняг в планината, брррррр.......
С нищо рибарско не мога да ви се похваля - прескачахме от гости на юбилеи и на сватби - за риба време не остана. Затова само тихичко си въздишах по вашите успехи. Нови такива напоследък?

# 515
  • Мнения: 3 835
Тео, добре дошла Hug
Що така не си ловила я Sunglasses

Тео, добро дошла, липсваше ни!

И вие много ми липсвахте! Hug Hug Hug

Честно да ви кажа, като отворих темата, и като видях онова чудовище дето го е изтипосала Тед ка, инфаркт щях да получа. Mr. Green Joy Joy Joy

Не сме ловили, защото заминахме за морето с идеята да се глезим и да си почиваме максимално, и точно това и направихме. То там и нямаше къде да ловим. Изкарахме и 5 дена в Родопите, но язовирчето, на което ходим обикновено, беше преляло, даже беше помело част от стената. Разправяха, че хората от селото са ходили да събират риба по полето. ooooh! Та така.

# 516
  • Мнения: 5 362
побут Mr. Green

Нещо за хвалене-излети,улов..?!Къде сте бе жени? Whistling

# 517
  • Мнения: 3 835
Тед ка, благодаря за побут. Hug

И аз не съм ходила за риба, но живот и здраве, тази събота и неделя може да ходим със Стрелче. Стига времето да е подходящо. Ние за съжаление не знаем места, където да ловим такива големи риби, освен ако не отидем на зарибен гьол. Абе и аз съм една рибарка, добре, че поне темичка пуснах, та да се съберем. Hug  bouquet

# 518
  • Мнения: 3 835
П.п. ако има нещо за хапване свиркайте, бирата е от мен. Joy

# 519
  • Мнения: 2 425
П.п. ако има нещо за хапване свиркайте, бирата е от мен. Joy

Еее, да бях видяла поне по-рано  Mr. Green, ние вече го изядохме шарана, който го опеках на скарата тази вечер Joy. Жалко, че изтървах бирата  Joy

Ние миналата неделя ходихме на един язовир след обед, ноооо нищооо Rolling Eyes. Времето го дават да захладнява, така че може би няма да можем да се наслаждаваме на риболов  ooooh!

# 520
  • Мнения: 3 835
Ние миналата неделя ходихме на един язовир след обед, ноооо нищооо Rolling Eyes. Времето го дават да захладнява, така че може би няма да можем да се наслаждаваме на риболов  ooooh!

По този повод се сетих да ви питам нещо. Ако ми кажете, че някоя от вас е ходила на риболов на дупка, в леда, вече окончателно ще капитулирам. Било голям чанч, казват колегите. Mr. Green Joy

# 521
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 187
Ние пак ходихме над Самоков за пъстърви. Изкарахме 6 броя, те са си по около 300гр едната. Обаче нищо не съм снимала, а и ги раздадохме. Нямам фризер, само две камерки, а свекървата ме зареди с щука и таранки от малкия брат на мъжа ми.

# 522
  • Мнения: 101
Хайде още една мама рибарка, но с малко бебе - нестава. Бяхме с мъжът ми за риба, но взехме и детето, а то като видя водата и каза, че е море и да правим чип - чип.  newsm37Ужас! Щеше да влезе в водата. Преди не обичах да поставям захранка, но сега се справям сама.

# 523
  • Мнения: 2 425
Ние миналата неделя ходихме на един язовир след обед, ноооо нищооо Rolling Eyes. Времето го дават да захладнява, така че може би няма да можем да се наслаждаваме на риболов  ooooh!

По този повод се сетих да ви питам нещо. Ако ми кажете, че някоя от вас е ходила на риболов на дупка, в леда, вече окончателно ще капитулирам. Било голям чанч, казват колегите. Mr. Green Joy

Ееее, няма как в България  Rolling Eyes. А виж, по " Хоби ТВ" децата не го изпускат и постоянно се възхищават и си викат защо няма и тука Laughing

gala81_81 , добре дошла в отбора ни. Още от малко ще става детето рибарче, а Laughing? Ние също сме ги водили и двамата още като бяха в количка  Wink

# 524
  • Мнения: 1 117
извинете ме, че нахлувам така, но ви чета от време на време, и аз съм зарибена, както се казва.
та по въпроса:
 
Ние миналата неделя ходихме на един язовир след обед, ноооо нищооо Rolling Eyes. Времето го дават да захладнява, така че може би няма да можем да се наслаждаваме на риболов  ooooh!

По този повод се сетих да ви питам нещо. Ако ми кажете, че някоя от вас е ходила на риболов на дупка, в леда, вече окончателно ще капитулирам. Било голям чанч, казват колегите. Mr. Green Joy

Ееее, няма как в България  Rolling Eyes. А виж, по " Хоби ТВ" децата не го изпускат и постоянно се възхищават и си викат защо няма и тука Laughing

gala81_81 , добре дошла в отбора ни. Още от малко ще става детето рибарче, а Laughing? Ние също сме ги водили и двамата още като бяха в количка  Wink

да ви кажа, че  не само е възможно, но и че понякога хич не е чанч Grinning




даже имам една дружка, която риболовства топлес при съответни метео условия Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт