Има ли мами РИБАРКИ!

  • 23 029
  • 566
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 425
Lois , къде е това? Не е в БГ нали  newsm78

# 526
  • Мнения: 4 473
Ние миналата неделя ходихме на един язовир след обед, ноооо нищооо Rolling Eyes. Времето го дават да захладнява, така че може би няма да можем да се наслаждаваме на риболов  ooooh!

По този повод се сетих да ви питам нещо. Ако ми кажете, че някоя от вас е ходила на риболов на дупка, в леда, вече окончателно ще капитулирам. Било голям чанч, казват колегите. Mr. Green Joy

Много ми е мерак да пробвам, но пусто, как не обичам да ми е студено. Rolling Eyes

# 527
  • Мнения: 5 362
gala81_81 Добре дошла в тайфата!  Hug
Поради същите причини и ние не водим малката с нас за риба Wink

Lois , къде е това? Не е в БГ нали  newsm78
На мен в БГ ми прилича,но нека Lois каже подробности.

strelche®
и аз съм същата.Предпочитам лятото да ходя за риба,най-много до късна есен.Зимата вкъщи на топло,или в някоя хижа до камината Whistling

# 528
  • Мнения: 1 117
Lois , къде е това? Не е в БГ нали  newsm78

как да не е в БГ!? Joy я гледай, може би трябваше по-голям формат да ги постна - трите фигурки с ледобура са децата ни -  къде ще ги влачим? Това е яз. Студена - на 30 км от София. Ловили сме и на Искър, и на Доспат, и на Белмекен - виж там е по-сложно, на Голям и Малък Беглик, на Широка поляна, Батак, абе стига да хване студ 10-тина дена, 25 сантим. лед стигат Grinning
Миналата зима наистина беше много топла, даже състезанието Баташка сеч Mr. Greenго преместиха на Широка поляна, и пак им се намокриха краката на някои Mr. Green
стига да е слънчево и да няма вятър, наистина не е студено, виж предния ми пост текста под снимките, не четете внимателно! Mr. Green

# 529
  • Мнения: 101
Благодаря Ви за посрещането. В нашият край има доста язовири, но се хващат доста трудно по големите риби.

# 530
  • Мнения: 3 835
Lois , къде е това? Не е в БГ нали  newsm78

как да не е в БГ!? Joy я гледай, може би трябваше по-голям формат да ги постна - трите фигурки с ледобура са децата ни -  къде ще ги влачим? Това е яз. Студена - на 30 км от София. Ловили сме и на Искър, и на Доспат, и на Белмекен - виж там е по-сложно, на Голям и Малък Беглик, на Широка поляна, Батак, абе стига да хване студ 10-тина дена, 25 сантим. лед стигат Grinning
Миналата зима наистина беше много топла, даже състезанието Баташка сеч Mr. Greenго преместиха на Широка поляна, и пак им се намокриха краката на някои Mr. Green
стига да е слънчево и да няма вятър, наистина не е студено, виж предния ми пост текста под снимките, не четете внимателно! Mr. Green

Браво на вас, ти ме разби, невероятни ентусиасти сте. Даже и с децата ходите.  Hug  bouquet
А дупката със специален инструмент ли я пробивате?

Gala81_81, добре дошла сред рибарките.  bouquet

# 531
  • Мнения: 3 835
А, сега видях, че на първата снимка се вижда инструмента, с който пробивате дупката. Не е ли много трудоемко? newsm78

# 532
  • Мнения: 1 117
ех и ти, децата се водят само когато наистина е топло, и безопасно най-вече, защото все пак това си е рисков спорт. Имам доста познати, които са се къпали под леда #Crazy /но не познавам удавени Mr. Green/

Ледобура е като голям тирбушон, трудността зависи от дебелината и структурата на леда, понякога е лесно,понякога  жена не може да се справи. Но пък е чудесен начин да се стоплиш - врътваш нова дупка, пийваш винце или коняче, пък и ако костурът дава, ехеееее Joy

ако ви е любопитно, имам още снимки.

# 533
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 187
Браво на вас, Lois  newsm10
Ама и аз като Стрелчето предпочитам топлото Confused

Иначе установих онзи ден, че малкия е много по послушен при баща си, до въдиците и не му пречи, отколкото големия. При последния риболов (писах за пъстървите) се бях побъркала с Радо - търчане, хвърляне на камъни във водоема, пречене на всички около нас .... Изобщо се видях в приключение. Ама той си е такъв, свикнала съм. Аз затова и обикновено не ловя риба Simple Smile

# 534
  • Мнения: 4 473

strelche® и аз съм същата.Предпочитам лятото да ходя за риба,най-много до късна есен.Зимата вкъщи на топло,или в някоя хижа до камината Whistling

Малко офф: баща ми живее във вашия регион и следващия път, като отидем на гости, да звънна, а?  Blush Мъжът ми иска и той на Янтра, та ако твоят е мераклия да е гид... Mr. Green

# 535
  • Мнения: 3 835
ако ви е любопитно, имам още снимки.

Любопитката Тео, иска още снимки. Mr. Green

Предварително ти благодаря.  bouquet

# 536
  • Мнения: 1 117
За Тео, специално: цък Grinning

# 537
  • Мнения: 5 362

strelche® и аз съм същата.Предпочитам лятото да ходя за риба,най-много до късна есен.Зимата вкъщи на топло,или в някоя хижа до камината Whistling

Малко офф: баща ми живее във вашия регион и следващия път, като отидем на гости, да звънна, а?  Blush Мъжът ми иска и той на Янтра, та ако твоят е мераклия да е гид... Mr. Green
Разбира се.Обади се,когато сте тук Grinning
Тя Янтра още малко и няма да е толкова интересна-като се изпокрие шарана,но може на някоя корекция да се отиде Wink Изборът е голям,така че все ще измислим нещо Peace

# 538
  • Мнения: 4 473

strelche® и аз съм същата.Предпочитам лятото да ходя за риба,най-много до късна есен.Зимата вкъщи на топло,или в някоя хижа до камината Whistling

Малко офф: баща ми живее във вашия регион и следващия път, като отидем на гости, да звънна, а?  Blush Мъжът ми иска и той на Янтра, та ако твоят е мераклия да е гид... Mr. Green
Разбира се.Обади се,когато сте тук Grinning
Тя Янтра още малко и няма да е толкова интересна-като се изпокрие шарана,но може на някоя корекция да се отиде Wink Изборът е голям,така че все ще измислим нещо Peace

Чудесно!  Hug То едва ли ще е преди пролетта, ама когато - тогава. Wink

# 539
  • Мнения: 3 835
Тази снимка, няма как да не я покажа. Всеки рибар, който влезе в темата ни, като я види, ще си каже: Това са сериозни рибарки, сериозна работа. Щом и зимата, на дупка ловят. Wink Hug



Даже може да взема да подбера по интересните и атрактивни снимки пускани в темата ни, и да направя нещо кaто албум на Рибарките!  bouquet

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 10:18 от teo7777

Общи условия

Активация на акаунт