нещо за белези?

  • 69 692
  • 155
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 898
Вчера си купих Дерматикс ултра и почнах да го ползвам. Като мине малко време, ще напиша отзиви. Лошото е, че трябва да  се ползва поне три месеца, а струва 93 лева - 15 гр.

Има и места където се продава по евтино. Недей да го купуваш от първата срещната аптека.
Аз първия път си го купих за 83 лева, втората тубичка си я купих за 63.
Знам ли може някъде и още по евтино да го продават.

# 91
  • Мнения: 29

Лошото е, че много трудно го намирам, трябва да с поръча, но където съм питала цената е еднаква. Става въпрос за дерматикс ултра нали, защото той е по-скъп от другия.. ooooh!

# 92
  • Мнения: 3 314
онзи ден гледах някакво предаване и там казаха , че чистото лавандулово масло помагало за заличаването на белези  Rolling Eyes  ако някои е ползвал нека сподели  Peace

# 93
  • Мнения: 52

Лошото е, че много трудно го намирам, трябва да с поръча, но където съм питала цената е еднаква. Става въпрос за дерматикс ултра нали, защото той е по-скъп от другия.. ooooh!

А какъв е този Дерматикс Ултра? На моя не пише ултра, а и разгледах малко в интернет не видях да пише ултра също.

# 94
  • Мнения: 29

Лошото е, че много трудно го намирам, трябва да с поръча, но където съм питала цената е еднаква. Става въпрос за дерматикс ултра нали, защото той е по-скъп от другия.. ooooh!

А какъв е този Дерматикс Ултра? На моя не пише ултра, а и разгледах малко в интернет не видях да пише ултра също.

Той е по-нов и е подобрената версия на дерматикс. Казват, че е по-ефикасен за по-кратко време.

# 95
  • Мнения: 3 695
и аз се интересувам от отговорите по темата, затова се записвам  Peace

# 96
  • Мнения: 3 265
Ползвам Dermatix за белези от шарка, имам няколко много дълбоки, мажа се с него от около месец и май не съм доволна. Вярно е, че трябва време, но трябваше все да видя някакъв ефект, не да изчезнат, поне да намалеят. Малко  съжалявам, че не започнах с Контратубекс, на моя позната и изчезнаха белезите от варицела с него. Мислех, че като дам много пари, ще е по-добро Rolling Eyes Късно е за Контратубекс, нали? Макар че приятелка ми каза, че е започнала да маже белег от операция с него след няколко месеца и и е помогнал. Дали мас и невен е подходящо за моите белези  Tired

# 97
  • Мнения: 898
И аз ползвам Дерматикс от 5 месеца за белег от лазер при лазерна епилация,  ефекта минимален.
От няколко дни ползвам Дерматикс Ултра, дано да има по голям ефект.

# 98
  • Мнения: 3 265
И аз ползвам Дерматикс от 5 месеца за белег от лазер при лазерна епилация,  ефекта минимален.
От няколко дни ползвам Дерматикс Ултра, дано да има по голям ефект.

И при мен белезите са намалели много мъничко, но този минимален ефект може би щеше да си го има и без Дерматикса, нормално е белезите ми да изглеждат по-добре след месец и без да са мазани с нищо, на някои хора белезите  от варицела напълно изчезват за това време>\л

# 99
  • София
  • Мнения: 38 489
Аз ползвам за детето /белег на лицето/ Zeraderm. Същия е като Дерматикс, но е 40 лв за 15 мл.
Ползвам го 3 месеца, белега малко избледня, но явно ще трябва да почакаме още за наистина добър резултат.

# 100
  • Мнения: 528
Аз съм много доволна от Madecassol, от операцията ми преди една година, 16 см разрез е останала
една едва забележима линийка. Но, голямо мазане беше, сутрин и вечер не пропусках Peace

# 101
За хипотрофични белези от акне, шарка и стрии помага и жълтия лазер.Вижте тази информация
http://www.borex-medical.com/display.php?page=nlite

# 102
  • Мнения: 52
За хипотрофични белези от акне, шарка и стрии помага и жълтия лазер.Вижте тази информация
http://www.borex-medical.com/display.php?page=nlite

А интересно какво ли помага за белег получен при лазерна епилация в Козметичен център Борекс?

Усещам как модератора ще изстрие рекламата по горе.

# 103
  • Мнения: 3 265
Аз съм много доволна от Madecassol, от операцията ми преди една година, 16 см разрез е останала
една едва забележима линийка. Но, голямо мазане беше, сутрин и вечер не пропусках Peace
Дали е късно да започна с Мадеказол, моите белези от варицера са на 2 месеца  Tired

# 104
  • Мнения: 7 947
За хипотрофични белези от акне, шарка и стрии помага и жълтия лазер.Вижте тази информация
http://www.borex-medical.com/display.php?page=nlite

А интересно какво ли помага за белег получен при лазерна епилация в Козметичен център Борекс?


БОРЕКС ли казахте... ooooh! никога!!!
Такова отвратително и непрофесионално отношение... Два три пъти бях описала преживяванията си там  Sick Нека се включи и една мама, ползвала лазера за заличаване на белези /от стара тема/ - 400 лв и никакъв резултат!!!

П.П. за белези от акне - Скинорен, цена около 15 лв - ползвала съм преди година. Кожата започва леко да се лющи от него и после става мека и гладка, маже се само вечер.

Общи условия

Активация на акаунт