Холандска тема -9

  • 11 094
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 761
Звездичка,  bouquet
леко раждане и от мен!

# 256
  • Мнения: 447
Звездичка, и от мен едно пожелание за по-лесно раждане! newsm10

Аз ли нещо съм в заблуда, но защо до другия петък? Гледам според лентата си 2 седмици отгоре  newsm78

# 257
  • Мнения: 187
привет моми4етаааа!
с тия пазари се побърках....ама сега съм тук цяла седмица  Grinning
Звезди,измъ4иха те.....ама няма измъкване ве4е-6те излиза!

до утре дами   bouquet

# 258
  • Мнения: 7 914
Gerylyn
 лентичката ми отчита колко дни съм след термина... Rolling Eyes... две пълни седмици и цял ден вече .. т.с. 43 г.с.

мерси, момичета за подкрепата и пожеланията Hug Hug Hug

хайде, пак се задават топли дни  Party Party

# 259
  • Мнения: 1 559
Звезди,наистина ми е много странно ,че те оставят и след 2-те седмици newsm78.На мен изрично ми бяха казали,че ако до края на 2-те седмици не родя,влизам в болницата да ме предизвикват Thinking.Явно наистина навсякаде си действат по техните си правила,или просто аз съм попадала винаги на готини акушерки и лекарки newsm78

# 260
  • Мнения: 7 914
megan79
 в моите очи си късметлийка и то голяма  Rolling Eyes Hug Hug Hug

# 261
  • Мнения: 2 195
Честит имен ден на нашата Едита !Да си жива и здрава и успех със сесията !   bouquet   bouquet   bouquet

Звездице , хайде де  Hug  Hug  Hug

# 262
  • Мнения: 316
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, ЕЛИ



Звездичка, как мина мониторинга днес?

# 263
  • NL
  • Мнения: 520
Здравейте момичета.Днес ударих рекорд по четене тук.Имах часове за лично разточителство и се зачетох на дълго и на широко в старите холандски теми.Много интересно ми беше.Много от вас са писали преди да родят дори а сега се радват вече на бебенца,някои вече проходили.
Какви са тези лентички,какво всъщност отчитат и къде могат да се видят?Аз как да си направя такава? newsm78
Днес,уж хубаво време го даваха но пак се е намръщило навън.Добре,че няма да ми се наложи да ходя с колелото до училище,че като гледам може и дъжд да завали.
Звездичка още я няма да каже какво е станало на прегледа.
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМЕННИЧКИТЕ. newsm51

# 264
  • Мнения: 247
Благодаря момичета за поздравлениата!  bowuu bowuu Hug

Абе знам аз че ви се е допило нещо свежо/може и алкохолно  Blush Wink/ и ви се хапва нещо сладичко/особенно на тези,които са на диета  hahaha/,за това








Радвам се че ви има и се надявам някой ден да мога ви познавам и почерпя лично!  Hug Hug

# 265
  • Мнения: 7 914
момичета,
 победихме за сега най-насетне в сряда ще се почва с някакви хормони...ако не помогнат в четвъртък ще ми предизвикат най насетне раждането  newsm44

# 266
  • Мнения: 187
Ееееее,Звезди най накрая  smile3501 ще излезе най 4аканото бебе!ще стискаме палци! Peace



ЕДИ 4естит имен ден и от мен!пожелавам ти вси4ко най-хубаво!  newsm51

# 267
  • Мнения: 1 910
звездичка, аз тъкмо щях да ти кажа да понастояваш...та се радвам  да видя, че ще вземат мерки и няма да чакаш до петък. Hug

И тук ми бяха казали, че ако не родя до края на 42 седмица ще предизвикат раждането...поредно доказателство, че навсякъде си имат собствени идеи Simple Smile

# 268
  • Мнения: 7 914
keti_
 Hug Hug Hug

7of9

 това ми е вече 4-тата битка... така че не може да се каже, че досега не съм настоявала....ама важното ч, че му се вижда края  Party Party

# 269
  • Мнения: 7 914
май настъпи и моя час , че от снощи съм с контракции.. скоро ще се обадим в болницата да видим какво ще става!

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт