Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 290
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 232
Е, а как тогава вече бил шеф на рентгенологично newsm78
Дриймс, безпроблемно оздравяване и скорошно сваляне на гипса!
слушай какво ти разправя Тони верно е Joy

# 61
  • Мнения: 1 232
тутинка мернахте казвай какво става при вас   bouquet

# 62
  • Мнения: 3 360
Ето ме и мен-най-сетне да се впиша в новата темичка HugВиждам,че живота тук кипи ли ,кипи...И белички станали Sad...Дриймс,каткат-дано се оправят децата бързо... Peace
На всички поздрави и целувки  bouquet

# 63
  • Мнения: 3 360
тутинка мернахте казвай какво става при вас   bouquet
какво ли-не е за разправяне.....Още сме в ремонт-една стая готова ,другата на края,а банята не е започвана....Чак ми се плаче-край няма,ей!И в квартрата разправии-абе ,лоша работа...Стели сигурно вече сваля пичовете по парковете,нали?

# 64
  • Мнения: 1 232
тутинка мернахте казвай какво става при вас   bouquet
какво ли-не е за разправяне.....Още сме в ремонт-една стая готова ,другата на края,а банята не е започвана....Чак ми се плаче-край няма,ей!И в квартрата разправии-абе ,лоша работа...Стели сигурно вече сваля пичовете по парковете,нали?
нямам търпение да си възвърнете спокойния живот и да си джиткаме заедно по парковете,свиркайте за пренасянето  bouquet

# 65
  • Мнения: 3 360
Бимбе,къде изчезна???Хайде обади ми се днес ако излизаш на разходка.Аз ще съм на "обекта"след 10 часа-само пусни стреличка да ви видя Praynig

п.п.Ние се пренесохме-почти.... Shocked

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 08:55 от tutti

# 66
  • Мнения: 458
Ха привет и от селянката Mr. Green Sick
За бърза помощ не ми се говори ,а за евромед въобще ooooh!
dreems бързо да се оправяте ,милото дете напатило си е  Hug
При нас нищо ново ,е дупнахме на Вилянка ушите ,плака милото плака та чак ми дожаля какво и причиняваме  Tired Confused,изби ме на съвест  Blush
Ох и аз да се оплача ,комшийското куче си върши малката нужда пред нашата врата ,кеф като излизаш и джвак джвак в локвата Close.но това не е нищо в сравнение с отмъщението на някоя комшийка .На някоя явно и е писнало /щото тази екстра и пред другите врати я прави / е им събрала кучешките акита и бум пред вратата  ooooh!,ама познайте и от купчинката пред на кого вратата има  Twisted Evil CloseУмирам от яд хора ,кажете какво да направя ,хем разправии не искам ама и това се не трае newsm78
Ай де че се улях лека и мека от нас Heart Eyes

# 67
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Да си излея и тук яда от карловските доктори. От месец Мартина е с хрема, сменяме само капките за нос, ама работата не се подобрява. То не беше Т, възпалени уши, херпангина, от вчера е с кашлица и все си търка челото, там където са синусите. Днес я заведох при Маринова и съм мн доволна. Оказа се, че всъщност си е вирус, обаче от тези капки се е получил обратен ефект-хремата вм да намалее се е увеличила. Сега минаваме само на Нисита и витамини. Ако до две седмици не се оправи, значи е трета сливица. Жената не обичала тъпченето с лекарства за щяло и нещяло, което е и моето мнение. Затова определено ще ползвам услугите й оттук нататък.

Бубе, как ви дава сърце да пробивате малките ушички. Аз не мога да събера смелост.

# 68
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
как сте бе девойки,аз да се оплача два дни сънувам колички най-вече куинито,искам едно ама веско не дава и дума да се издума ама ще го навия,сега в продавалника има една червена ама супер е и само за 600лв,оплаках се Sad

# 69
  • Мнения: 1 232
как сте бе девойки,аз да се оплача два дни сънувам колички най-вече куинито,искам едно ама веско не дава и дума да се издума ама ще го навия,сега в продавалника има една червена ама супер е и само за 600лв,оплаках се Sad
ами виж нещо да го подкупиш де м Heart Eyes

# 70
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
как сте бе девойки,аз да се оплача два дни сънувам колички най-вече куинито,искам едно ама веско не дава и дума да се издума ама ще го навия,сега в продавалника има една червена ама супер е и само за 600лв,оплаках се Sad
ами виж нещо да го подкупиш де м Heart Eyes
оф в момента с нищо не мога пък и не ми се ще Embarassedама нали знаеш,че той мерака е по лош и от разстройството,мале наистина ще полудея.

# 71
  • Мнения: 143
Микки, аз съм също много доволна от Маринова, въобще не се занимавам с джипита, Евромеди и т.н. Жената наистина си гледа работата съвестно, избягва силните лекарства, за разлика от други....  А за Димитров, кое те учудва, че е шеф на Р.отделение ли? Между другото човека е със стабилни връзки в системата, нищо чудно че е на такъв пост... Айде и да се похвалите и вие скоро с пробити ушички, като Буба  Wink
 Намейка, не е лошо да се сънуват колички от по 600 лв, нали?  Laughing Шегувам се, но ако питаш мен не си струва да се дават толкова пари.
 Дриймс, радвам се че малкият е вече по-добре. Гипсът е чудесно място за автографи, рисунки и какво ли още не... Grinning. Това е хубавата страна на нещата
 Тутти, излизате ли бе, ние въртим тук из махалата, нещо ме мързи да ходя до центъра.  Rolling Eyes
 

# 72
  • Мнения: 844
Ей, хубавелки изчетох ви и аз реших да драсна някой ред - и аз съм за Маринова, внимателна е, разбира си добре от работата и просто обича децата ....... точно за тази професия е родена  bouquet. Иначе внимавайте по улиците че карам в момента шофьорските курсове и съм луда полудяла.... #CrazyЛек и спорен ден от мен!

# 73
  • Мнения: 458
Микки място не можех да си намеря,баща и я държа .А една позната вика :ти се притесняваш за едни уши ами като тръгне да ражда къде ще се скриеш Sick
Но да ви похваля студио Кадифе тук на пазара .Някога за каката ги дупнахме при златаря в синята къща .Сега тук тази /беше жена/ дезинфекцира всичко пистолета ,ръцете си ,ухото на вилянка ,беляза точки пита така добре ли е и чак тогава дупна и след дупченето сложи някакво гелче на дупчиците .А за Мони нямаше такива работи отидохме и хайде готово,даже жената каза че и обиците са стерилни .А бе доволна съм  Peace

# 74
  • Мнения: 1 232
Нищо не казвате за кафе,ама в по-ранните часове,че голяма жега ей.Идайте най-после координатите на Маринова,стига само сте я хвалили,свободно може ли да се ходи при нея в сми обаждаш отиваш и плащаш?

Общи условия

Активация на акаунт