Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 281
  • 283
  •   1
Отговори
# 105
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
Айде, басейн с лилии...ти и воден бар ще поискаш Mr. Green
и Брад Пит да ми сервира Joy
и енрике иглесиас да ти пее.мечтииииииииииии

# 106
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
и Брад Пит да ми сервира Joy
А, тук вече ще стигнем до бой, Брад не си го давам, той ще ми коси райграса, нали си спомняте Отчаяни съпруги и историята с градинаря Mr. Green

# 107
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
и Брад Пит да ми сервира Joy
А, тук вече ще стигнем до бой, Брад не си го давам, той ще ми коси райграса, нали си спомняте Отчаяни съпруги и историята с градинаря Mr. Green
ама ти отчаяна съпруга ли си,той да те чуе твоя ще ядеш  bash

# 108
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мне, не съм отчаяна, ама как звучи само "БРад Пит ми е градинар" Mr. Green
Мечтииии, за всеки

# 109
  • Мнения: 844
Микки и аз искам да ти видя кътчето.............. ние когато си купихме етажа от къщата и аз се опитах да няправя нещо,но понеже нямаме двор моето е доста оскъдно и доста трудно намерих камъни от реката ... от морето намерих хубави но са малки. Като цвете сложих балканска роза една цъфтяща тревичка и още едно но не го знам как се казва.

# 110
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ще го видите, нека да стане...днес пътеки, утре камъни, пък като цъфнат и цветята...

# 111
  • Мнения: 1 232
ще го видите, нека да стане...днес пътеки, утре камъни, пък като цъфнат и цветята...
уф ще цъфнат ами ама трябва да ги посадим първо уф,аз днес копах градината ама две лехи и пришка ми излезе ,ама като видях резултата HugМикки квикитки садиш ти ,аз наблягам на многогодишните и  такива дето се саморазсаждат,сега едни карамфили са нацъфтели.

# 112
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бимбе, и аз такива садя, но за първа година, събирам от разни баби и съседки.

# 113
  • Мнения: 1 232
Бимбе, и аз такива садя, но за първа година, събирам от разни баби и съседки.
щи дам каамфили наесен като ги разсаждам HugВесела неделя милички  bouquet

# 114
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ето снимки от нашия уикенд.
http://good-times.webshots.com/album/559026781mQZFEV
Бимбе, ще приема с удоволствие карамфилите.
Вече съм горд собственик на два чувала речни камъни Mr. Green

# 115
  • Мнения: 1 232
Ето снимки от нашия уикенд.
http://good-times.webshots.com/album/559026781mQZFEV
Бимбе, ще приема с удоволствие карамфилите.
Вече съм горд собственик на два чувала речни камъни Mr. Green
много сте хубави бе,личи си,че сте изкарали страхотно Hug

# 116
  • Мнения: 844
Ей сварени картофчета, днес май жегата доста ви се е отразила та не сте се сетили за форума.... аз отново съм самотна гургулица и в този късен час си слушам Нели Фуртадо  на слушалки естествено защото близнаците заспиват ......... иначе когато слушам музика я слушам доста силничко, но така се разтоварвам а и в повечето случаи си танцувам. Естествено че се отплеснах. Лека и мека от мен!

# 117
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
А, жегата друг път. Борих се с прозореца, дето така хубаво са ми омазали с вар и цимент. И не успях да го изчистя целия, утре продължавам.
Лека и от мен!

# 118
# 119
  • Мнения: 1 232
мда аз ,самата ама като гледам в статията баннчето кво ми е хубаво,а сега хич го няма.Аре в ключвай се в цветарския много е готино леле за колко цветя се зарибих само мъни да има

Общи условия

Активация на акаунт