Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 284
  • 283
  •   1
Отговори
# 120
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз от мамата едва излизам, камо ли още един форум, не. Иначе в цветарската тема съм активна. Днес ще ходя в Пловдив на пазар Grinning

# 121
  • Мнения: 1 232
Аз от мамата едва излизам, камо ли още един форум, не. Иначе в цветарската тема съм активна. Днес ще ходя в Пловдив на пазар Grinning
да споделиш какво си купила Heart Eyes,ако ходиш и за цветя на четвъртък пазара има два много заредени магазина Hug

# 122
  • Мнения: 458
Бимбе я кажи как го отглеждаш този банан бре newsm78?Купих порасна изкара 2 издънки и взе да съхне махнахме едната и изсъхна всичко  Tired.А толкова го харесвам ама не ми върви с него и това е.
 Иначе и аз китки обичам ,дай да менсаме.
Вчера те видях ,като си говори с Тонито ама като не те знам Embarassed Tired,сори че те отминах ,другия път ще се обаждам Peace

# 123
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бъръ-бъра...

# 124
  • Мнения: 1 232
е кво бъра-бъра ходи ли на Пловдив,айде свършвай ремонта и ти и тути и да си правим срещичка,Ели де се изгуби пак бре.Днес се видяхме с Тони и бубето  Hug  bouquet

# 125
  • Мнения: 458
Къв Пловдив бре,като отидох до зеленчука я набарах на лав отзад до Глобула и я довлякох ,ама ти Бимбе си беше тръгнала Mr. Green

# 126
  • Мнения: 1 232
Къв Пловдив бре,като отидох до зеленчука я набарах на лав отзад до Глобула и я довлякох ,ама ти Бимбе си беше тръгнала Mr. Green
чавето се канеше да реве от глад Grinning,малий днес за сефте ми изпи 150 мл кърма,ама повече няма да и давам по толкоз че....

# 127
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
 newsm12 къде сте бе моми.

# 128
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Брех, тъкмо да пиша че те мернах да разхождаш корема и ти се появи Mr. Green
Отчет за Пловдив-нападарувах бельо + два панталона на Мартина. Извинете, но тук едно боди е 5.20, във Виталис-2.00. Потници - левче, бикини - 90 ст. Аз затова и бях тръгнала. Аааа, и голямата покупка - пердета за новата спалня. Тъй като все пак решихче, че няма да си дупчим ПВЦ дограмата за външвни щори, поръчех и завеси. А тънките пердета са органза в цвят черешово кафяво нещо. Ще са готови на 23 май, като си ги получа и окача ще снимам и покажа.
Знам, че сте се срещали днес, ако утре ще излизате пак-свиркайте на скайпа, с колата съм и ще мога да дойда на среща.
Бимбе, недей я ограничава откъм количество. Верно, че ти е трудно като цедиш, ама...ох, няма да ти давам съвети, мисля си че ти е много трудно това с помпата. Ама що не носиш помпата с теб, цър-цър във Валенсито и после пак на разходка.

# 129
  • Мнения: 844
Е за Висвиталис аз от 2001 г. пазарувам от там,но определени неща не всичко, горе долу съм доволна от бельото, спалното също но връхните напоследък започнаха да ги шият по - хубави иначе преди им бяха много за загубени . От там също взимам на близнаците дънките на "Протест" много съм  доволна ...... Wink
Микки много добре си решила за пердета и завеси защото доколкото си спомням детската ви е със северно изложение и няма да има нужда от външна щора, а относно пердетата и аз много харесвам органза и точно този цвят. А завесите какви са? Понеже ние решихме другата година да правим детска поради ред причини / неприятни/ и искам двуетажно има много готини модели и т.н.Лек ден !

# 130
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Каткат, и аз във Виталис предимно бельо купувам, нещо дружите не ми са по вкуса. В Денди имаше страхооотни нещица, на още по страхотни цени. Рокля като за Мартина - 45 лв #Crazy
Детската ще е южната стая, а ще местим спалнята в северната. Завесите са...ами едни такива...не знам как да обясня, ще снимам.
А мебелите сме ги поръчали при един майстор от Раковски. В зелено и лилаво ще са. Леглото е тип сандвич. Тия дни трябва да ни донесе чертежа точно как ще изглежда секцията с гардеробчето. Тапетите са три цвята-жълти, розови и сини. Полилей-жълта риба. Шаренията ще е на ниво.

# 131
  • Мнения: 1 232
Цитат
Бимбе, недей я ограничава откъм количество. Верно, че ти е трудно като цедиш, ама...ох, няма да ти давам съвети, мисля си че ти е много трудно това с помпата. Ама що не носиш помпата с теб, цър-цър във Валенсито и после пак на разходка.
 
 
ма кофти е обаче то сега като е жега не стоим и повече от 11 часа навън
Бубе ,Тони извинявайте ,че не дойдохме в парка ,ама каката е със кашли ца и сополкии не искахме поне на вас да се навираме,иначе така ми се щеше компания Crazy
О Вис Виталис и ние напазарихме доста бебешко бельо и камизолчета преди да се роди Стела ама сега нямам възможност в момента да ида та накупих от тук де каквото имашетюх много незаредени магазини бе включая и детмаг-а големия магазин туй нямат онуй нямат ужас

# 132
  • Мнения: 844
Каткат, и аз във Виталис предимно бельо купувам, нещо дружите не ми са по вкуса. В Денди имаше страхооотни нещица, на още по страхотни цени. Рокля като за Мартина - 45 лв #Crazy
Детската ще е южната стая, а ще местим спалнята в северната. Завесите са...ами едни такива...не знам как да обясня, ще снимам.
А мебелите сме ги поръчали при един майстор от Раковски. В зелено и лилаво ще са. Леглото е тип сандвич. Тия дни трябва да ни донесе чертежа точно как ще изглежда секцията с гардеробчето. Тапетите са три цвята-жълти, розови и сини. Полилей-жълта риба. Шаренията ще е на ниво.

А ще видя изработката на мебелите, защото се ровя като откачена в нета, а така е друго да има човек впечатления, а като цени как е? Оф, много въпроси задавам. Добре че е южна детската, защото на децата им трябва светлина а спалнята северна да е по хладничко...... супер.

# 133
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Цените са малко по-ниси от магазините. Но сичко, което се предлага е с бюро, а на нас засега не ни трябва, а и ще е единствено обзавеждане Mr. Green

# 134
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
детско бельо на вис виталис има в магазинчето което е до паметника на левски,онези двете магазинчета по улицата едното е за играчки.аз от там взех много неща на цени 1-2лв.

Общи условия

Активация на акаунт