Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 337
  • 283
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 232
детско бельо на вис виталис има в магазинчето което е до паметника на левски,онези двете магазинчета по улицата едното е за играчки.аз от там взех много неща на цени 1-2лв.
да бе те имат и на пазра магазин Пинокио,ама са едни мрънли еле бабата пък Grinning,ама то основно и аз от тях пазаря бельо иначе другото все е китайска поста ,портокала имат хубави неща макар и малко дебело де

# 136
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
детско бельо на вис виталис има в магазинчето което е до паметника на левски,онези двете магазинчета по улицата едното е за играчки.аз от там взех много неща на цени 1-2лв.
да бе те имат и на пазра магазин Пинокио,ама са едни мрънли еле бабата пък Grinning,ама то основно и аз от тях пазаря бельо иначе другото все е китайска поста ,портокала имат хубави неща макар и малко дебело де
ако ти кажа колко бодита накупих от портокала по 7-8лв та чак веско вика,че сме щяли близнаци да имаме,наистина са много хубави а и материята е върха ама и паричките са #Crazy 8лв боди.

# 137
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Да, и на мен нещо не ми допадат продавачите в Пинокио,а и аз все гледам, оглеждам, пък това, пък онова и накрая от 20 видяни купя едно. Затова-в магазин на самообслужване.

# 138
  • Мнения: 844
Аз колко пъти съм питала Минка на пазара за бельо от Виса а тя ми казва че зарежда само на Венера, чак се учудвам че са заредили от там бельо, а иначе венерата наистина не мърда ...... и съм много доволна, аз от Вис пазарувах до 2006 на едро и колко бебета съм снабдила от там на едро ..... но сега вече нямам тази възможност............ идваше много тънко защото при нас наведнъж по две. Ето сега съм им харесала на мат стар сандали по 17 лева, миналата година направих експеримент да взема нещо  по ефтино еми цяло лято лепих сандали,  ...... #Crazy
За градината пак по два чифта + джапанки абе само краката да им обуя ми стига заплатката, ама нема да се оплаквам да са живи и здави.

# 139
  • Мнения: 3 166
Ехоооо! Grinning

# 140
# 141
  • Мнения: 1 232
Цитат
ако ти кажа колко бодита накупих от портокала по 7-8лв та чак веско вика,че сме щяли близнаци да имаме,наистина са много хубави а и материята е върха ама и паричките са  8лв боди.
ма кви дънки имаше за новородени 25 кинта еййййййй,че те колкото моите бе Joy,ние от какта имаме много премени,не че не се задръстих пак ама.. карай то по две деца ще гледаме,мерак та мерак

# 142
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
Цитат
ако ти кажа колко бодита накупих от портокала по 7-8лв та чак веско вика,че сме щяли близнаци да имаме,наистина са много хубави а и материята е върха ама и паричките са  8лв боди.
ма кви дънки имаше за новородени 25 кинта еййййййй,че те колкото моите бе Joy,ние от какта имаме много премени,не че не се задръстих пак ама.. карай то по две деца ще гледаме,мерак та мерак
и ризки по 38лв,страшни са.

# 143
  • Мнения: 844
Наистина в портокала бодитата са хубави пък и те за новородени са си облекло за вкъщи за излизане, аз слипчета исках да им взема но по 5 лева малко множко ми се видят.

# 144
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ей, Светле, нищо не казваш, как мина РД на вашия татко Laughing

# 145
  • Мнения: 458
Добро утро  Tired
Ама тва моето чавече ще ме разбие вече ooooh!,ако продължава с тези ранни ставания,окумило се е в 6 и бърбори блабаа блабаб Crazy;
Микки що не дойде вчера а newsm78,мотахме се до към 12 там

# 146
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бубе, бях си направила сметки без кръчмар. Накиприхме с Марти, търся аз ключове за колата-няма ги, гледам-ми то и колата я няма. TiredА няма как да стигнем пеша с Марти до водопада. Друг път.

# 147
  • Мнения: 1 232
Момичета биха ни ваксината голем рев големо чудо сега спим стискайте палци да няма температури

# 148
  • Мнения: 844
Стискаме Бимбе дано мине лекичко...... Simple Smile

# 149
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бимбе, дано сте като нас-на нито една ваксина не е вдигала Т!

Утре отиваме в Пловдив на УНГ, ушичките на Марти пак са възпалени. Аман! Дано вече се открие и реши проблема.

Общи условия

Активация на акаунт