Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 281
  • 283
  •   1
Отговори
# 180
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Хей, цветарки, разглежадали ли сте този онлайн магазин?Аз харесах някои нешица, доставката е 5 лв, то срамота за цветя по 1-2 лв. Някой навит да поръчва, да делнем доставката. Открих босилек и съм вери хепи!
http://www.strelitzia-bg.com

# 181
  • Мнения: 1 232
Хей, цветарки, разглежадали ли сте този онлайн магазин?Аз харесах някои нешица, доставката е 5 лв, то срамота за цветя по 1-2 лв. Някой навит да поръчва, да делнем доставката. Открих босилек и съм вери хепи!
http://www.strelitzia-bg.com
ами аз даже съм и поръчвала,аре ще се разберем Hug

# 182
  • Мнения: 458
Включете и меееен и аз искам . Hug
До тук харесах следните,ако ги харесвате и вие кажете
---- мимулус микс
---- лобелия/синьо и бяло/
---- вербена/без предпочитание за цвят/
Тези са от категорията слънчеви

# 183
  • Мнения: 1 232
Включете и меееен и аз искам . Hug
До тук харесах следните,ако ги харесвате и вие кажете
---- мимулус микс
---- лобелия/синьо и бяло/
---- вербена/без предпочитание за цвят/
Тези са от категорията слънчеви
мимулус и аз искам също и диасция Crazy
Лелеееее есента поръчвах едни луковици няма ви казвам колко се изхарчих ма резултата беше хубав де.Сега ще пробвам дали регистрацията ми е още валидна ако не ще си направим нова регистрация и ще  се разберем кой ще ги получи ,какво и по колко Mr. Green

# 184
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз имам регистрация. И един огромен списък Mr. Green Хайде след празниците направо да поръчваме

# 185
  • Мнения: 1 232
И аз имам регистрация. И един огромен списък Mr. Green Хайде след празниците направо да поръчваме
[/quoteБях се зарекла,че няма да поръчвам ,ама то на такова предложение устисква ли се newsm78,пък и в Карлово освен петуния друго свястно няма почти Мики ти семена ,разсади или и двете,айде тогаз аз ще си направя списък и ще ти го пратя,илии пък вие на мен без значение Simple Smile Heart Eyes

# 186
  • Мнения: 844
Ами честно да си кажа не съм се интересувала за 24 - ти май, за розата имам програма само дано да има къде да мине Царицата на розите щото тоя център......... не знам newsm78Утре ще дам инфо за 24 - ти май. Ина4е семена има под Готоса земеделската аптека и то доста. И аз съм много голям любител на цецета ама немам двор, всичко е в саксийки.

# 187
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Каткат, проучи и за 1 юни ще има ли празник за децата. LaughingЗа тази аптека бях забравила, още утре ще проверя.
Бимбе, харесала съм семена и луковици, някои за пролет чак, но ...не се стърпях Crazy

# 188
  • Мнения: 458
Ок след празниците става ,ама да ме изчакате ей че пак ще съм селянка Rolling Eyes Twisted Evil

# 189
  • Мнения: 844
На 1 - ви юни "Аз рисувам Карлово" - зала "Васил Караиванов" / общината/ от 11 4аса
и от 17,30 4аса празничен концерт, да ви кажа не виждам нещо съществено. На 2 - ри юни от 10 часа  - дефилиране на кукерски състави и от  20 часа на площада - Васил Найденов , група " Стрингс", спортни танци. Горе - долу това е което може да ви впечатли.

# 190
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Каткат, мерси за инфото  bouquet
Бубе, ще те изчакаме, разбира се Laughing

# 191
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
  Здравейте момичета, извинявам се, че така грубо нахълтвам в страхотната ви тема, но 
ние от Сдружение настоящи и бъдещи майки се интересуваме как приемат децата във вашия град в детските кухни, яслите и детските градини и по-точно:
Кои деца са с предимство:
     близнаци
     деца, чийто по-големи братя или сестри вече са записани в същото заведение
     живеещи в квартала
     студенти
     деца с увреждания
     полусираци
     деца на родители с увреждания
                   военни
                   самотни родители
     Интересуваме се също кои деца ползват намаление от таксите и какво е то
   
Тъй като организираме кръгла маса по проблемите на близнаците на 19.06.2007г., спешно ни интересува какво е положението с приемането им и заплащането на таксите във вашия град. Ще сме ви благодарни ако попитате как стои въпроса във вашата детска кухня, ясла или градина.

 Предварително благодарим.   Информацията, която получим ще използваме и за  бъдещи събития, касаещи тези проблеми. bouquet

За да не спамите темата излишно можете да отговорите и тук   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=192341.0

# 192
  • Мнения: 1 232
Честит празник милички,хубави емоции ви желая днес!!!!Честит празник персонално на тутти,татко тутти ,микки и светлето  bouquet Hug

# 193
  • Мнения: 236
Здравейте и честит празник и от мен HugЗа първи път пиша в темата,защото не знаех,че я има-намейка ми каза случайно.На кратко за мен-живях в Карлово,сега живея в Сопот и чакаме първото си бебче Simple SmileИ като за първо знаете как е -не знаеш какво точно те чака,малко ме е шубе,още повече като взе да наближава.
Видях добри изказвания за Минев на предните страници-кажете някоя от вас раждала ли е при него.Чувала съм все позитивни мнения но предавани от уста на уста,нищо конкретно.Иначе за сега съм много доволна и съм решила да раждам при него та затова питам.
Извинявам се ,че внасям по-сериозен тон в темата,но това ме интересува доста в момента.
Иначе Бимба съм я срещала из цветарските форуми Hug

# 194
  • Мнения: 1 232
добре дошла и тук Hug,дано се чустваш уютно Heart Eyesи да пишеш често да не се изгубиш Heart Eyes
Сега остава да погадая с кой ник се подвизаваш по цветарските  bouquet-Радостче ,ух другия ник ми се изплъзна,на устата ми е ама не мога да го кажа Hug,ще ми помогнеш ли  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт