Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 346
  • 283
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 236
Из цветарските съм си по име-Ива.Ама там не съм се губила,просто навремето,станаха 2 форума и май затова не сме се срещали пак PeaceИначе в цветарския сега не ми остава време да влизам (влизам рядко Embarassed),че още ходя и на работа и едвам сколасвам да си отделя малко време за почивка.Да си призная сега за мен е по-актуален бг.мамма-та,защото както споменах ще ми е първо бебче и гледам да се образовам Laughing

# 196
  • Мнения: 1 232
Из цветарските съм си по име-Ива.Ама там не съм се губила,просто навремето,станаха 2 форума и май затова не сме се срещали пак PeaceИначе в цветарския сега не ми остава време да влизам (влизам рядко Embarassed),че още ходя и на работа и едвам сколасвам да си отделя малко време за почивка.Да си призная сега за мен е по-актуален бг.мамма-та,защото както споменах ще ми е първо бебче и гледам да се образовам Laughing
ее аз се сетих ама ти си ме изпреварила,абе бг-мамата ми е актуален от 5 години имай скоро няма се разделям с него Grinning.Забравих да кажа за Минев  и аз съм доволна,раждах при Каменов ,но съм доволна и от двамата  bouquet

# 197
  • Мнения: 236
Аз чак сега зацепих (след като видях,че след 15-тата страница темата се заключва) Embarassed защо е Карлово-6 hahahaТа ще поразгледам и старите теми.Обаче преди е било Карлово и Сопот  една тема,а сега вече е само Карлово.Не че има някакво значение.

# 198
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
ами сопотските мами спряха да пишат и за това е само карлово.

# 199
  • Мнения: 844
Здравей, бъдеща мамо и добре дошла при нас...... и както се казва при на с е весело!

# 200
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Здрасти, Ин! Добре дошла! Hug
Аз раждах при Минев. Поздравявам те за избора, аз съм много доволна от него. Така се стекоха нещата, че ми водеше и консултацията. Готино е, че обяснява подробно, успокоява и не те затормозява с хиляди забрани. Все пак при една нормално протичаща бремеенност не е нужно да се забранява. Няма да ти разказвам за раждането ми, да не те изплаша още повече, че беше леко тежичко. В този момент, той според мен реагира много професионално.

# 201
  • Мнения: 236
Не се съмнявам,че е весело HugМикки,нормално ли ражда или секцио?Няма да ме плашиш с разказа-предпочитам да знам какво ме чака (дори и при всеки да минава различно).Ти с уговорка ли ражда при Минев?И при мен така се стекоха нещата,че освен на ЖК ходя и при него (добре че не си останах само с ЖК-то),но още ми е рано за раждане и не сме говорили.
 

# 202
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Нормално, Минев по принцип е против секциото по желание. С уговорка раждах при него. Просто се наложи форцепс, и се оказа, че няма никакви наранявания по бебето, затова казвам, че много професионално постъпи. Дори белезите изчезнаха след 3-4 часа. А при форцепс риска за увреждания при бебето са доста големи. Не трайни увреждания, но все пак в повечето случаи ги има.
Кога ще раждаш, дай инфо за първа страничка.

Да ви се похваля-от вчера си имаме нова спалня. Тия дни ще снимам и ще покажа LaughingСега сме разхвърляли детската, утре ще лепим там тапети.

# 203
  • Мнения: 844
Е,еее много сте бързи Микки .... кога каза и хоп нова спалня ... иаз искам така Wink Ще чакаме снимки. В неделя заминавам на училище пак #Crazy

# 204
  • Мнения: 1 305
Здравейте да се запиша и аз при вас ако може макар, че темичката е Карлово  Hug .
Аз съм Ирен бременна съм с първото си дете и на есен с песен ще чакам новото човече. От Сопот съм и се тук съм си живяла. Аз разбрах днес за тази тема ама се надявам да наваксам като ви изчета и предните темички.

# 205
  • Мнения: 1 232
Здравейте да се запиша и аз при вас ако може макар, че темичката е Карлово  Hug .
Аз съм Ирен бременна съм с първото си дете и на есен с песен ще чакам новото човече. От Сопот съм и се тук съм си живяла. Аз разбрах днес за тази тема ама се надявам да наваксам като ви изчета и предните темички.

Добре дошла ирен ,Микки като пусне новата тема задължително ще добави и Сопот  bouquet

# 206
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Няма да чакаме новата тема, още сега добавям Сопот. Радвам се, че се включват мами от Сопот, и да пишете редовно, ей Hug

# 207
  • Мнения: 1 305
Ами аз ще пиша, по принцип форума бг мама ми е станал последно време като неразделна част от мен. Всеки ден чета и се ровя  Shocked но точно тази темичка не я бях срещала.

# 208
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Уф, най-накрая и детската е с нови тапети.
И за фотошопския конкурс успях. Гласуването започва от понеделник, ще ви пусна линк
Отивам да спя!

# 209
  • Мнения: 1 232
Уф, най-накрая и детската е с нови тапети.
И за фотошопския конкурс успях. Гласуването започва от понеделник, ще ви пусна линк
Отивам да спя!
непременно ще дадем гласа си айде ще чакаме

Общи условия

Активация на акаунт