Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 314
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 458
Ето ме и мен ,вече на линия Hug
Добре дошли на новите мами и да се настаняват удобно Flutter
Ай де ,кога ще поръчваме китките,запалих и една комшийка та  и тя иска да участва ,та ако може да да и кажа да си избере и да поръчваме ,ако имате против свирнете Peace
Микки честита ви спалня ,само хубави мигове там Wink, а детската да я напълните/ от преживяното в спалнята/ Mr. Green

# 211
  • Мнения: 236
Ще раждам на 11 август (по термин де).Дано устискам поне до тогава,че и ние сме в ремонт и още много работа ни чака PraynigИначе ако не се наложи друго,аз също искам да си раждам нормално Peace

# 212
  • Мнения: 1 232
Ето ме и мен ,вече на линия Hug
Добре дошли на новите мами и да се настаняват удобно Flutter
Ай де ,кога ще поръчваме китките,запалих и една комшийка та  и тя иска да участва ,та ако може да да и кажа да си избере и да поръчваме ,ако имате против свирнете Peace
Микки честита ви спалня ,само хубави мигове там Wink, а детската да я напълните/ от преживяното в спалнята/ Mr. Green

ей туй бубе бе Heart Eyes
Айде казвайте за китките с комшийката,аз ще избера  моите и с микки ще пратим заявката

# 213
  • Мнения: 458
Ето ги мой те ,хайде ако някоя от вас иска същите да делим разсада защото като бройки са ми много :
-----вербена donalena dark blue improved
-----мимулус blotch mix

# 214
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Чистяяяя
За китките-утре или най-късно вторник ще направя списък и на моите.

# 215
  • Мнения: 143
Добре дошли на мамите Ин и Ирен!  Party
Ин, ако избереш Минев, мисля че няма да сбъркаш Peace Аз също раждах при него и съм много, ама много доволна. Невероятен човек и специалист е Simple Smile
 Бимбе, и ти ли се захласваш по китките? Много станахте бре, цветарки големи се извъдихте Grinning Само така, то не че е лошо, ама мен що ли хич не ме вълнуват... Embarassed Rolling Eyes









# 216
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
мале в юлските вече имаме бебе ooooh!представя те ли си наближава,почва да ме хваща шубето.

# 217
  • Мнения: 3 166
Ели, няма страшно. Поне знаеш какво точно те очаква. Не ти е за първи път. Пък и ние сме зад теб за кураж. Grinning Още малко остана - ще устискаш.

# 218
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
кажете къде се намира райфайзен банк.

# 219
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Че в Карлово има ли Райфайзен newsm78А, май до ДЗИ

# 220
  • Мнения: 1 232
Ето ги мой те ,хайде ако някоя от вас иска същите да делим разсада защото като бройки са ми много :
-----вербена donalena dark blue improved
-----мимулус blotch mix

аз искам мимулус ама и други работи искам де и аз такова утре ще спретна списъка,ама то колкото бройки искаш толкоз бе бубка

# 221
  • Мнения: 1 232
кажете къде се намира райфайзен банк.
до ДСК
Ели няма страшно бре,в добри ръце си Mr. Green
Цитат
Бимбе, и ти ли се захласваш по китките? Много станахте бре, цветарки големи се извъдихте  Само така, то не че е лошо, ама мен що ли хич не ме вълнуват... 

абе да са намираме на работа,че ни е малко де

# 222
  • Мнения: 458
Чакай ,тази цена от 1,50 за корен ли е ?щото чета 127 бройки ,цена 1,50 и си мисля че всичките са толкова newsm78 Crazy

# 223
  • Мнения: 1 232
Чакай ,тази цена от 1,50 за корен ли е ?щото чета 127 бройки ,цена 1,50 и си мисля че всичките са толкова newsm78 Crazy
аха ще туй е цената за корен Blush

# 224
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бубе, де да бяха 127 корена лев и 50 Laughing

Ето за невлизащите във Хоби-да гледат и гласуват Grinning
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=193317.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=193305.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=193318.0

Общи условия

Активация на акаунт