Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 279
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз предлагам точно за концерта да се видим. В 17 часа

# 256
  • Мнения: 1 232
Аз на първи съм свободна само следобед! Ако тогава ви е удобно - ще се радвам да ви видя!
Тържеството мина разкошно! Само дето сега на Вики му е мъчно за госпожата. Не съм учудена. Невероятен педагог е.
къде беше на градина вики,коя му е госпожата.
А ще се опитам да дойдем,ама с нашата организация не обещавам

# 257
  • Мнения: 143
И ние вчера се простихме с детската градина. Тържеството беше хубаво, още обаче Станислав не е съвсем осъзнал факта, че повече няма да се върне там.

# 258
  • Мнения: 1 232
И ние вчера се простихме с детската градина. Тържеството беше хубаво, още обаче Станислав не е съвсем осъзнал факта, че повече няма да се върне там.
оле милите,наистина момента е преломен така да се каже,тони добре,че си вкъщи да му помагаш,ей наесен много първолаци бе-Станислав,близнаците,Вики,Рени на тути малееееееееееееее.
Айде ние с мики се видяхме на детския празник,а другите дебяхте?Намейкее де се скри бе душата тежи ли а,айде де,чакам те за сутрешни разходки  bouquet

# 259
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
И ние вчера се простихме с детската градина. Тържеството беше хубаво, още обаче Станислав не е съвсем осъзнал факта, че повече няма да се върне там.
оле милите,наистина момента е преломен така да се каже,тони добре,че си вкъщи да му помагаш,ей наесен много първолаци бе-Станислав,близнаците,Вики,Рени на тути малееееееееееееее.
Айде ние с мики се видяхме на детския празник,а другите дебяхте?Намейкее де се скри бе душата тежи ли а,айде де,чакам те за сутрешни разходки  bouquet
там бях и микки видях и вики с ляля му,и мъжа ти ама беше сам теб не те видях.тежи не ми не ме питайте,краката са ми ката кебабчета.

# 260
  • Мнения: 844
Ехооо, завърнах се вече виждам че сте писали много.....

# 261
  • Мнения: 1 232
И ние вчера се простихме с детската градина. Тържеството беше хубаво, още обаче Станислав не е съвсем осъзнал факта, че повече няма да се върне там.
оле милите,наистина момента е преломен така да се каже,тони добре,че си вкъщи да му помагаш,ей наесен много първолаци бе-Станислав,близнаците,Вики,Рени на тути малееееееееееееее.
Айде ние с мики се видяхме на детския празник,а другите дебяхте?Намейкее де се скри бе душата тежи ли а,айде де,чакам те за сутрешни разходки  bouquet
там бях и микки видях и вики с ляля му,и мъжа ти ама беше сам теб не те видях.тежи не ми не ме питайте,краката са ми ката кебабчета.
оф милата разбирам те идеално,на финала си айде,то всеки момент може да  тръгне работата дет се вика,дано родиш преди термин.Ами ние бяхме съсСтели ама тя взе да сегушка милата и а ревтуни и се скрихме в магазина,а оставихме татито с каката на пиаца Heart Eyes

# 262
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
О, ученичката, добре завърнала се. Hug
Мда, видях се с Бимба и Стели. Ама много е мъничка, и една такава сладичка и как се гушка в мама. Ели, и теб видях обаче не успях да стигна до теб, Мартина все нанякъде другаде ме дърпаше. Доста огромен изглеждаше корема ти, айде не остана. Laughing
Бяхме на преглед в Пловдив-всичко е наред. Обаче ни забраниха всякакви капки за хрема освен Низита или Стеримар. Защото точно това най-вероятно е била причината за дългата хрема-капките за хрема.
Утре съм по центъра в 10 да гледаме кукерите, така че ако някой ще е там-на джисемето може да свирка.

# 263
  • Мнения: 1 232
Мда ние сигурно ще сме там по женски,че татито е на бач,ама под секрет наща как я страх от кукерита та тях ще ги пропуснем със сигурност

# 264
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бимбе, и ние така, по женски. Ще се видим някъде из тълпата тогава.

# 265
  • Мнения: 1 232
Бимбе, и ние така, по женски. Ще се видим някъде из тълпата тогава.
Peace

# 266
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бях на празника. Видях Светлето с японката. Други не видях. Ето малко снимки от вчера и днес. Щеше ми се да снимам повече, но Мартина не ми даде възможност.
http://good-times.webshots.com/photo/2090185400084655174UBSOoU?vhost=good-times

# 267
  • Мнения: 1 232
Бях на празника. Видях Светлето с японката. Други не видях. Ето малко снимки от вчера и днес. Щеше ми се да снимам повече, но Мартина не ми даде възможност.
http://good-times.webshots.com/photo/2090185400084655174UBSOoU?vhost=good-times
аз пък  вивидях ама в тая търпана,Тои и бубето видяме,а те пък видели каткат Joy
Микки благодарско за репортажчето,че аз нищо не разбрах Grinning

# 268
  • Мнения: 1 232
аааа хубаво мометая царица Hug,ей и Марти как се кипри

# 269
  • Мнения: 236
Не можах да отида на празника,че бях на работа.Обаче тия снимки с фонтаните направо ме върнаха в детството CryМикки,много хубави снимки,а Мартина е много сладко дете Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт