Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 422
  • 957
  •   1
Отговори
# 750
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
бабо накарай котката да се смее с глас

hahahaВеликооооо  Joy Joy Joy

# 751
  • Мнения: 2 336
бабо накарай котката да се смее с глас

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
това си направо за виц

# 752
  • Мнения: 1 230
Ако Бако

(в превод за мамите с деца под 2 години - "Зайко Байко") Grinning

# 753
  • Мнения: 1 062
Като каза Зайо Байо, се сетих. Бебето ми на 1г 1м. се опитва вече да повтаря думички, когато са лесни. По бебешки естествено с такива вариации, че си умираме от смях. Та, играем си с нея и аз и казвам " Кажи Зайо Байо", като го казвам бавно и натъртено. А тя казва нещо от сорта на "акн какн". Смеем се и казваме на голямата ми дъщеря "Виж, Нели, Андреа каза - акана кака. Ти наака ли се Нели?" и се смеем, а кака и се сърди и вика, " не съм нааканааааа"

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Стелла ходи от 1 седмица на градина и снощи докато се разправяхме пак за това и тя ревеше, аз й казах, че баща й ще я води. Тя плачейки - "Искам тати да стане леличка в градинатаааааааа"  Joy hahaha

# 755
  • Мнения: 59
Бисери на голямата ми дъщеря:

чорапогащник-чобашник,дистанционно-дишонно,в градината яли пюре-пиро
сега на малката:мамо ти си много кисива,кака кисива,тати кисива;компютър-пукутър и още  има но не сещам

# 756
  • София
  • Мнения: 1 320
Моя син вчера беше на първи път на градина и много впечетлен. Вечерта разказва впечетленията си. Имали "гински" (английски език) и научил хелу, бай, ком банг. И аз го питам " И какво още говореше учителката по английски и той мисли мисли и казва "люляду" (дори и не мога да го напиша)! Много се смяхме. Яли след обяд някаква руло с мармалад, обаче той за първи път яде такова нещо и ми съобщава, че били "хляб-торта".

# 757
  • Мнения: 117
Казвам на племенницата (2г6м), че трябва да е добричка, а тя: "Дай паричка"...

# 758
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Днес гледаме списание със снимка на бременна жена и аз му казвам, че има бебче в коремчето.
А той: - Глътнала го ли е?  Joy


Говорим си за едната му г-жа в градината и той пита:
        - Къде е г-жата?
Аз:  - В градината.
Той: - Тя си почива днес нали?
Аз: - Не, на работа е, в градината.
Той: - Това не е работа.  hahaha (Това изказване е понеже когато баща му не е на работа прекарва времето си с него Simple Smile )

# 759
  • Мнения: 100
Снощи с Любчо се гушкаме преди сън, по едно време ми напипа обеците (висящи) и казва изумен: "Мамо, какво са тези клечки, дето ти висят от ушите?".. Умряхме от смях и двамата Simple Smile

# 760
  • Мнения: 5 228
Дъщеря ми (3г. 10 м) ще тръгва на детска градина следващата седмица. Аз й обяснявам подробно какво ще прави там, подготвям я. Стигаме до следобедния сън и тя пита: А в какво креватче ще спя следобед?
Аз й казвам, че не знам точно какво е, но е детско и хубаво. А тя недоверчиво ми казва: "Аааа, хайде да им видим в сайта!"  Shocked 

# 761
  • Мнения: 1 258
Дъщеря ми (3г. 10 м) ще тръгва на детска градина следващата седмица. Аз й обяснявам подробно какво ще прави там, подготвям я. Стигаме до следобедния сън и тя пита: А в какво креватче ще спя следобед?
Аз й казвам, че не знам точно какво е, но е детско и хубаво. А тя недоверчиво ми казва: "Аааа, хайде да им видим в сайта!"  Shocked 



това е велико!Поздрави дъщеря ти! Joy Joy Joy

# 762
  • Мнения: 65
Дъщеря ми (3г. 10 м) ще тръгва на детска градина следващата седмица. Аз й обяснявам подробно какво ще прави там, подготвям я. Стигаме до следобедния сън и тя пита: А в какво креватче ще спя следобед?
Аз й казвам, че не знам точно какво е, но е детско и хубаво. А тя недоверчиво ми казва: "Аааа, хайде да им видим в сайта!"  Shocked 

Маниашко дете! Надеждата ми е в такива като нея! Браво!   Praynig

# 763
  • Мнения: 1 701
Вчера баща й я вдига, за да я сложи в столчето за кола, а тя му пръцнала в ръцете...  Mr. Green Той й вика: "пръдлооо", а тя - "ти си пъдьооо, ти си пъъъдьоооо!!!" И така около 40 пъти... Joy Аз само дето не се напиках от смях...  hahaha

Веднъж съм й пуснала Сънчо по VBox. Минали са няколко дни и тя иска Сънчо, та Сънчо, обаче аз съм забравила какво сме правили преди това и се цъкля неразбиращо...  newsm78 Тя ми сочи компютъра и вика "Ви бокса, Ви боксааа!!!"  Crazy

# 764
  • Мнения: 2 274
Тя ми сочи компютъра и вика "Ви бокса, Ви боксааа!!!"  Crazy
   Joy Joy Joy Ех, тва компютърно поколениеееееееее  Joy Joy Joy!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт