Месечна анкета на кулинарния гид за всеки дом „Бон Апети“ и BG-Mamma

  • 8 599
  • 161
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 8 769
Както и за разделното-вярно ли е, че далеч не било чак толкова здравословно точно заради деленето на храните на групи и несъвместяването им?
A ако не може да ги развенчае? Thinking
Моето желание е да прочета нещо за фитнес и бременност, макар да не съм бременна. Докато бях бременна не намерих нищо по въпроса, нито пък инструктор, който да състави подходяща програма. Даже в повечето случаи се отрича. Само плуване се препоръчва. Това ми е интересно от така предложените теми. Като гледам, само две сме, които се интересуват от това, и със сигурност няма да получим информация  Grinning
Диети-не, защото навсякъде непрекъснато се пише за диети...ама непрекъснато. Даже в последния брой на списанието има за диетата на Аткинсън (май беше  newsm78 Blush).

# 106
  • Мнения: 8 769
Вредните съставки в храната на децата.

Имам предвид да се опишат някои вредни съставки, за които не се замисляме много. Например рафинираната захар, бялото брашно, подправките, всякакви оцветители и добавки в купешките храни. С какво могат да бъдат замемнени тези съставки и ако може и предложения за рецепти. Това е. В бъдеще може да се поговори и за вредните храни, с които хранят децата ни в детските градини, липсата на плодове в менюто, глупавите замразени сокчета и тем подобни "храни и напитки" продавани в училищните лафки... Confused
Мда, това ми една от болните теми, но ми се стрва, че в списанието едва ли има толкова място, за да бъде подобаващо разгърната. Ако обаче все пак издателите решат да ни занимаят с нея, ще им бъда много благодарна! Flutter

# 107
# 108
  • Мнения: 1 975
Диети  Cry

# 109
  • Мнения: 1 117
Гласувах за диетите Peace Confused

# 110
  • Мнения: 169
за диетите и килограмите би ми било интересно в момента Peace

# 111
  • Мнения: 207
Интересно ми е бързото, но и дълготрайното сваляне на килограми, т. е. не само с диета, която примерно може да продължи 1 или 2 седмици и после когато човек се завърне към предишния си начин на хранене, пак да си възстанови килограмите! По-добре е човек да си изгради свой начин на хранене, с който да изгаря, а не да трупа излишни калории! Тук нямам предвид глад, а напротив - нормално хранене, но в определени часове  до 18.00 последно хранене и приемане на повече течности, особено на чай или дори само на минерална вода, но в голямо количество - 2 - 3 литра на ден! И употреба на храни, които изгарят калориите - канела, грейпфрут, лимони, ябълки, ананас или течности - зелен чай, сена, зърнастец, кафе! Кафе,    кафе,  кафе  newsm44 newsm10 newsm10 newsm10 - моето любимо нещо! Кофеинът изгаря мазнините!  А най-добре е храненето да се съчетае с някакакъв спорт или пък с упражнения, но те не трябва да бъдат натоварващи! Погрешно е твърдението, че колкото по-натоварваща е една тренировка, толкова повече калории се изгарят! Напротив леките упражнения са ефективни при отслабване, докато при по-динамичните се изгарят само захари, а и минус е зверският глад след това! В това се убедих още много преди да прочета скъпоценната за всяка дама книга на Майкъл Търмънд! Опитът учи повече отколкото теорията! Е, разбира се, това при всеки е индивидуално, но мисля, че важи за 80% от случаите! Просто трябва постоянство! Ако желаете, мога да ви кажа как свалих за няколко месеца 15 кг. и най-важното е, че не ги възстанових оттогава!  love001 newsm10   

Последна редакция: сб, 12 май 2007, 00:51 от ril4eto

# 112
# 113
  • Мнения: 356
И аз за диетите  Peace

# 114
  • София
  • Мнения: 399
детското меню,но ягодите са ясни-след определена възраст,освен ако не е алергично. по скоро ме интересува сухите супи,бульони и пикантини-вредни или полезни,чувала съм и двете ,маргарин или масло за закуска,пак съм слушала за и против, флуорът много вреден или полезен-също има крайни мнения и др такива. newsm78

# 115
  • Мнения: 638
Dиетите

# 116
  • Мнения: 576
диетите

# 117
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Темата за диетите и отслабването тя наистина би била наистина интересна.

# 118
  • Мнения: 1 280
Диетите...

# 119
  • Berlin
  • Мнения: 11 283
и аз съм за диетите Simple Smile би било хубаво да се разгледат някои от по-популярните диети и да се чуе професионално мнение за всяка от тях, плюсове, минуси и т.н. Simple Smile подфорума диети може да помогне доста Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт