Открих чуждо тяло в мен

  • 6 987
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 375
Не искам да защитавам лекарите - случката ме потресе, но извинете ме, не мога да разбера и жена, която може да си позволи 40 дена след раждане да не отиде на контролен преглед  smile3511

 Embarassed направо се засрамих-аз едва вчера отидох на контролен преглед

# 91
  • Мнения: 174
Аз не искам никой да ми вярва,не държа.За мен е важно че съм добре и това е.Просто исках да споделя и не съм искала да убеждавам някой за нещо.
isapisa пиши назначиха ли ти лечение с антибиотик,защото е задължително?
Ами не нищо не съм пила,защо трябва ли?Ако да пиши моля те

# 92
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз не искам никой да ми вярва,не държа.За мен е важно че съм добре и това е.Просто исках да споделя и не съм искала да убеждавам някой за нещо.
isapisa пиши назначиха ли ти лечение с антибиотик,защото е задължително?
Ами не нищо не съм пила,защо трябва ли?Ако да пиши моля те


Това би трябвало да преценят докторите  Peace

# 93
  • Мнения: 19 302
Не искам да защитавам лекарите - случката ме потресе, но извинете ме, не мога да разбера и жена, която може да си позволи 40 дена след раждане да не отиде на контролен преглед  smile3511
на мен тук пък ми казаха да ида на преглед след 6седмици.какво му е толкова странното на 40те дена.в Бг кога препоръчват преглед след раждане?то по тази логика човек трябва да стои само с книгите и по форумите и да чете защото някой идиот лекар може да не си свърши работа

isapisa>трябва разбира се да пиеш антибиотик.ако има някакво възпаление ще го предотврати.имала си сумата и време гниещ обект в теб.не искам да изпадам в попдробности,но мястото,където е бил сигурно бъка от бактерии

# 94
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Не искам да защитавам лекарите - случката ме потресе, но извинете ме, не мога да разбера и жена, която може да си позволи 40 дена след раждане да не отиде на контролен преглед  smile3511
на мен тук пък ми казаха да ида на преглед след 6седмици.какво му е толкова странното на 40те дена.в Бг кога препоръчват преглед след раждане?то по тази логика човек трябва да стои само с книгите и по форумите и да чете защото някой идиот лекар може да не си свърши работа

isapisa>трябва разбира се да пиеш антибиотик.ако има някакво възпаление ще го предотврати.имала си сумата и време гниещ обект в теб.не искам да изпадам в попдробности,но мястото,където е бил сигурно бъка от бактерии
В Англия също е 6 седмици след раждането- а ако преди това нещо не си добре отиваш и веднага те преглеждат.
Вили

# 95
  • Мнения: 9 903
И тук имаше наскоро пак един такъв случай, а преди около два месеца забравили и някаква престилка, от тези зелените. Какво да говорим  ooooh! Пълно безхаберие! Навсякъде  Tired

къде точно са забравили престилката?

# 96
  • Мнения: 777
Некъдърността им няма край...

# 97
  • Мнения: 625
Направо настръхнах.

# 98
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ужас, гадост, безобразие и каквото още се сетите  ooooh! #Cussing out #2gunfire

# 99
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ДАНО СЕ Е ОПРАВИЛО МОМИЧЕТО ОТДАВНА НЕ Е ПИЛАЛА  ooooh!

# 100
  • София
  • Мнения: 1 524
Оправила се е, но само като си помисля за тези ПИШМАН доктори  Sick

# 101
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Оправила се е, но само като си помисля за тези ПИШМАН доктори  Sick



Добра новина  Peace

# 102
Е,ама нищо ново-то това в България си е нещо естествено.Ако след някаква интервенция нещата се развият идеално-то това е прецедент.
Тук трябва да ги засипеш с пари и подаръци за да си почти сигурен,че нещата ще са наред.Най-жалкото е че това се случва с родилка.А все се реве,че нямало раждаемост,ами то като те увредят още от първото раждане каква ти раждаемост после.Е...и държавата смотана... Embarassed

# 103
  • Мнения: 1 207
Стига бе, хора с това дано е добре,дано се оправи все едно е болна легнала.Момичето е добре както тя самата писа и даже АБ не са и изписали.Просто е имала късмет да не вдига Т и да и забира мястото.

Общи условия

Активация на акаунт