още един въпрос за кростренажора

  • 1 043
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 91
Рорр благодаря ти вного за отговора.Защото от както тренирам на кростренажора никога съм нмала такова плоско дупе,а и прасците ми са доста големички и те се смалиха Peace
Извинявай, правилно ли те разбрах- дупето ти е станало плоско от кростренажора?
Аз се чудя как да накарам моето да изпъкне  Laughing
Определено този уред не е за мен значи, а доста се колебах за него  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 014
И аз имам кростренажор вкъщи, който ползвам за закачалка, но вие сега ме посещате за истинското му предназначение, та се замислих да го поразкърша.
Може ли да попитам как го нагласяте - в смисъл с лекота ли въртите или с повече напрежение трябва, за да има ефект?

# 17
  • Мнения: 6 958
Мисля, че може по колкото искаш, стига да се чувстваш добре  Wink Не бива да се претоварваш.

Подкрепям... тренирай си всеки ден колкото организма ти го позволяма... при мене всеки ден е различно... важно е да тренираш все пак без значение дали ще е 20 или 60 минути примерно  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 5 605
Мисля, че може по колкото искаш, стига да се чувстваш добре  Wink Не бива да се претоварваш.

Подкрепям... тренирай си всеки ден колкото организма ти го позволяма... при мене всеки ден е различно... важно е да тренираш все пак без значение дали ще е 20 или 60 минути примерно  Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт