Съществуват ли такива очила?

  • 3 176
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
Да има такива очила ,но честно казано са доста скъпи аз лично нося очила с диоптер. Това лято мисля да си направия този тип за ,който ти говориш. Имам приятелка ,която работи в оптика и ще я попитам колко точно струват , но мисля че големината на диоптера има значение за цената. Моят диоптер късоглетство - 7 диоптера и очилата ми струват около 300 лева/ без да са слънчеви/

# 16
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На Ботев в оптика ИИСУС(ако правилно съм го написала),близо до градина Алжир правят такива очила-персонала е много отзивчив-предполагам,че ще останеш доволна.

# 17
  • Мнения: 8
Аз си направих такива - слънчеви с диоптър - в оптиката Fox на Дондуков 26А (по-точно се пада на Раковски, но така се води адресът). Имам и астигматизъм и късогледство и ми излязоха около 250 лв с рамки по избор и не с най-тъмни стъкла (можеш да си избереш степен на затъмнение и отенък - кафяв, зелен и т.н.) Много съм доволна от тях... при липса на астигматизъм, мисля, че ще са доста по-евтини, защото основно стъклата оскъпяват. Като вляза в зкрито помещение си ги сменям с обикновените (и с тях се вижда, но все пак са си тъмни).

# 18
  • Мнения: 1 426
Има, разбира се, можеш да си поръчаш дори и такива с променящ се цвят в зависимост от осветеността на помещението, за да не ти се налага да носиш по 2 чифта очила със себе си.

Общи условия

Активация на акаунт