Vamos a la playa! ИСПАНИЯ

  • 29 239
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
добре дошла Димана
и аз искам 3 деца, но не знам дали Ще стане, мъжа ми все пак си има едно и от предишния брак, за второ със сигурност е съгласен но не знам дали Ще се съгласи за трето, обожаваме и двамата децата, но все пак трябва и да ги отгледаме и да им осигурим някакво бъдеще
за сайтове за документите от 02/04
на посолството
на министерио де едукасион
и незнам още какво
а за бг телевизия
давайте идеи не знам още какво
а за пазаренето гледам страни4ките и съм си избрала много неща, за сега не смея да поръ4вам още кой знае какво, но най добре е ако има кой в бг да ходи по магазините и да ти купува нещата, притеснява ме по интернет 4е не мога да пипна материите, въпреки 4е ги пише, ама мойто май4е като се отплесва все по други неща а не по каквото съм и казала
вижте тази коли4ка
http://www.giordanibaby.it/galleria.php?pdt=296&folder=ppesa … gio_0230_58_M.jpg
жълти4кото е направо невероятно и в бг не е скъпа 500лв т.е. 250?, но е с 4етири колела а аз искам триколка, защо вси4ки по интересни модели ги правят с 4 колела

# 61
  • Мнения: 2 825
Здравейте аз съм Димана и от 13години живея в Испания в гр. Севиля иначе съм от Варна. Имаме три деца Мария Тереса на 8месеца Тринидад на 3 и Мария Лусия на 5    

Ееее, още една мама Андалуса се появи   Wink Добре дошла сред нас, за веселото съм сигурна, че няма да скучаеш  Wink
Много се надявам Хулиганката като се появи да е с хубави новини Praynig
Гери, ние четем и пишем в отчетните, ама все пак в Бг нещата са доста по-различни, а и все пак вие имате опит, а там всички сме на един хал  Laughing Аз продължавам да се чудя защо ми е да си купувам сушилник например и леген за пране, не ми минава през акъла да пера дрешките на бебето на ръка... или бъркам  newsm78
Дунда, честит имен ден на патерица, да ти е живо името   bouquet
Анет, и аз така се ядосвам на колелетата  Laughing ама все още стандартното явно се предпочита и затова правят по-малко модели триколки .

# 62
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Цитат
Аз продължавам да се чудя защо ми е да си купувам сушилник например и леген за пране, не ми минава през акъла да пера дрешките на бебето на ръка... или бъркам 
Аз да ти кажа,като "новоестренада" мама,че списъка,който са ти дали е доста точен.Това за легенчето,моята майка много настояваше да си купя и до някъде беше права.Както знаеш,ще имаш много дрешки за пране и пералнята е най-подходяща за случая,но понякога(поне при мен често се случва) се налага да се позапере предварително бодито или ризката,защото не всичко остава вътре в памперса Laughing,често излиза и отвън....и се налага да се запира.Предполагам,че знаеш,че бебешките дрешки се перат отделно и със специален прах за пране(за бебета).Аз например ги суша в сушилня и не ползвам сушилник.
Благодаря,момичета за сайтовете,които поскате за пазарене за бебета,така мога да сравня цените с тук и да решя кои неща да оставя да си купя в Б-я  bouquet

# 63
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Момичета, има ли ниско бюджетни самолетни компании, които да летят до Испания и по-точно до/около Валенсия?
няма!
тази година един билет до бургас ми излиза близо 500 евро с нашия смотан превозвач!
най-вероятно ще пътуваме с друга компания, може и да правим смени, но такива грешни пари не давам на тези монополисти дето се самозабравиха...

# 64
  • Мнения: 176
Пак си мислех за Рали...  newsm78 Дали не е родила ве4е?

Не съм, не съм, още сме си 2 в 1  Mr. GreenАма нещо по4ва да ме хваща шубето ве4е  Confused
А я да ви питам какъв прах за пране ползвате за бешките дрешки, някоя марка да препоръ4ате (Ариел на мен ми се струва много силен за бебета newsm78), а те4ен или от нормалния. За омекотител, 4етох 4е поне за първите 3 месеца не бива да се слага.
Ина4е ние си имаме коли4ка ве4е:D, много е сладурска в 4ервено и тъмно бежово, по4ти кафяво, абе зву4и странна комбинация, но изглежда много добре на живо  Peace
Габи, ама много ви е готино ку4енцето и ми се струва, 4е доста е порастнало.
Анет, не бързай още с покупките, из4акай намаленията през юли.
Хайде лек ден и от мен...и дано по4не да се оправя това време, 4е пак е едно мра4но навън  Tired

# 65
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз ползвах от този прах
 

# 66
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Аз ползвам Norit Bebe,а омекотител-VerNel Delicado.Не бях чувала,че не може да се използва мекотител,даже този ми го бяха сложили с рекламните продукти,които ти подаряват в болницата.От раждането не се страхувай,с епидуралната е много леко-поне при мен беше така

# 67
  • Мнения: 235
Здравейте момичета! Направо ме разбихте! Толкова сте писали ..., че и нова тема сте отворили. Надуших я де, ама като видях и 4 страници забравих за какво бях влезнала hahaha
Честит имен ден на dunda! Пожелавам ти здраве, късмет, лИбов, все хубави работи!  bouquet
На 23 април имах дата за тархета комунитария. До мен имаше една българка, която преди месец си беше сложила отпечетъка, обаче чула и тя, че вече такава тархета не е нужна. Беше дошла да си вземе сертификат с NIE (не знам новото му име ooooh!). Направо си я изпратиха по живо по здраво - казали й, че такова нещо няма newsm78. Те май и те не знаят какво става. Ужас! Знаете ли колко време се чака за получаване на тархетата? Там ми казаха от 4 до 6 месеца #Crazy! Разбрах, че ако имаш оферта де трабахо тогава ти дават сертификат с право на работа newsm78. Нещо ми е много омотано всичко. Няма грам яснота по тези въпроси. Знам, че това многократно е дъвкано, ама и аз да споделя smile3506
И аз скоро си правих кичури тук в едно квартално салонче. Доволна съм. За всичко ми взеха 30 евро. Имаше някакво намаление за вторник, сряда и четвъртък и уцелих момента Simple Smile
Желая на всички ден, изпълнен с положителни емоции!

# 68
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте сладуранки,  Hug

Алест адмирирам  Laughing  линковете на заглавната страничка!

Клара, бебко трябва да си има свое легенче. В него пълним вода за изплакване след банята, дрехите от пералнята пак слагам в него, не ползвам нашите легени. А за сушилника, зимата тук като почне да вали че по две недели. Ще ти трябва, ако нямаш разбира се секадора.

Добре дошла на Димана.  wavey  Да са ти живи и здрави момиченцата! И аз искам второто да е момиченце, но мъжо ми е завил, че не правел момиченца, тъй че ще сменяме таткото.   newsm62  Разкажи за себе си, сигурно като си дошла си била още ученичка.

Анетт, и мойта майка е същата. Все влага "творчество" в задачите, които и давам. Наистина е най-хубаво майката сама да си избере нещата, но има време и ти ще купуваш, като почнат големите ребахас.

Хара, какви са тия цени на БГ Еър, да не са бизнес класа, макар, че нея в самолета я дели от простосмъртните само едно перде. Такъв прах за бебета не съм виждала. Имаше един за деликатни тъкани, течен от Меркадона. Абе въобще ориентирайте се по снимките с бебетата. Сега пера с Ариел и ВерНел Сензитив.

Рали, няма какво да те е страх. И аз така се страхувах, но той страхът бил по-голям от болката. А и наистина мами, раждали с епидурал, казват, че са си лафили с лекаря докато са раждали. Болката се забравя, а радостта е неописуема.

Даа, Асто сигурно се е обебила.

Често виждам нашата тема да чете Анитка, дали не е някоя срамежлива испанска мама?!

# 69
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
определено Ще си по4акам с покупките колкото и да ми се иска
относно документите самата администрация не знае за какво става въпрос, аз за това смятам да си поиз4акам докато се изяснят неЩата, и си карам с писмото ниЩо 4е е за нормална тархета даже не и за комунитариа смятайте колко е старо, но минава на всякъде така 4е
относно за мамите които са омъжени и съпрузите им имат тархета с право на работа, те полу4ават тархета съЩата като на съпруга си със срок съЩия като неговия, незнам дали обясних добре май малко объркано
това е според новата наредба влязла в сила 02/04/07
относно офертата за работа да вярно е но е по стандартния определен от закона за екстранхерията ред, молба отговор, виза (въпреки 4е отпаднаха незнам) и срок от три месеца да представиш едногодишен трудов договор, нее става служебно и веднага, единственото облек4ение е 4е отпадна сертификадото от инем (което мъ4еше толкова) 4е има по малко от 100 безработни регистрирани в инем по дадената специалност, т.е. с оферта за вси4ко става
аз го казах няколко пъти и може би се повтарям, за в момента единствения на4ин е куента пропиа или т.н. аутономо а и излиза най евтино и бързо, стига да имате ние се изкарва за два дни, няма и толкова

# 70
  • Мнения: 235
ANETT, съпругът ми е с тархета с право на работа за една година, тип А, cuenta ajena. А аз подадох аз комунитария #Crazy.Е вече наистина не знам. Сега какво да правя?

# 71
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
правилно за комунитария но е трябвало да приложиш тази на съпруга си и либро де фамилиа и Щеше да полу4иш съЩата като неговата сега Ще полу4иш само право на пребиваване

# 72
  • Мнения: 235
аз ги носех и не и дадох, защто никой не ми ги поиска! Sick Ами това е, да имаш малко, ама навреме да ти дойде! Другият път ще знам! Благодаря!

# 73
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте, мами!  Mr. Green

Пуснах случайно тв-то сега и хванах края на някакво интервю с дукеса де Алба  ooooh!  ooooh!  ooooh! Леле, ние на Лили Иванова се смеем, но тази я бие по всички точки  Tired Само не разбрах защо имаше протести Thinking, нали съм стара клюкарка, ми е любопитно  Joy

Днес сефтосах епилатора, много е гот Laughing, даже и ръцете си направих. Сега нямам търпение да ми пораснат космите, за да ги мина пак. Луд умора няма, нали знаете  hahaha

Виждам, имаме ново попълнение, увеличаваме се, което е много хубаво!
Димана, добре дошла!  Hug Защо не си направиш профил тук? Много по-удобно е.  Peace

Хара, защо толкова скъпи билетите до Бургас??? Ние пътувахме миналата година юли, мисля, и си бяха 300 евро  newsm78. Ох, с нетърпение чакам да литне някоя нискобюджетна компания дотам. Повечето компании вече пуснаха полети за Букурещ, а за София кога???  #Cussing out Единствено компании от северна Европа летят до Бургас  Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 221
    Здравейте мами,

    Добре дошла на dimanna  , и аз много се радвам за трите ти дечица.Дай Боже и ние да можем да увеличим фамилията така един ден. Praynig
 

    Много ти благодаря geri_to за БГ телевизиите  love001

Общи условия

Активация на акаунт