Vamos a la playa! ИСПАНИЯ

  • 29 260
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 098
Класираха се за финалите!!!!!!!!
Бравоооооооооооооооооооооооооооооо!!!

# 286
  • Мнения: 1 128
ЧЕСТИТОООООООООООООО

# 287
  • Мнения: 35
Uf nai nakraia razbrah kude se pi6e i kak stava rabotata hahaha. :oops:Radvam se 4e ste tolkova gostopriemni vsi4ki. Kato gledam va6ia kolektiv se poznavate dosta dobre..Nadiavam se i az da vi opoznaia puk i vie men.Kakto spomenah imam du6teria na 3 meseca i za men tia e nai hubavoto ne6to na tozi sviat. Sega se se6tam za niakoi ne6ta koito da vi pitam.S kakvo perete dre6kite na bebocite si? Koga zapo4vate s purvite piureta?Az zapo4nah prednia mesec da i davam sok4e ot iabulka koeto izcejdah sama. No sega i kupih gotovo a su6to taka i s me6ani plodove i si mislia 4e ia boli korem4e ot tiah za6toto se budi i se sviva a kolikite ve4e ni minaha. Kogato ne i davam ot tia si4ko e nared.Kakvo da pravia da produlja li spored vas za da i svikne organizma ili.....? Vie davahte li ne6to z koliki? Za6toto az ne.V aptekite i pediatrite kazaha 4e ne se predlaga ni6to za6toto bebeto triabva da go preodolee samo. Dobre 4e ve4e ni preminaha. Haide da ne vi natovarvam s mnogo vuprosi. Ako niakoi moje neka kaje ne6to. Su6to taka me pitaite akvoto vi interesuva.Mersi predvaritelno.

# 288
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Silveto,аз имам дъщеря на 6 месеца и малко се изненадвам от това,че даваш на твоето бебе плодов сок толкова рано.Не знам как са те посъветвали,но на мен педиатъра ми каза да започна с малко портокалов сок в 4-я месец,а плодово пюренце правя от 5-я месец.Сега започваме със зеленчуците.Иначе стомашни проблеми с плодовете не сме имали,малко се мръщеше на портокаловия сок.А иначе за коликите знам,че почти нищо не помага,само малко облекчава.Аз и давам едни капки-Aero-red,които помагат да експулсира газовете,също има разни чайове,но не знам до колко са ефикасни.Дано да се подобри малката :baby_neu
честито ни класиране в евровизия!,няма начин тази година да не ни изчеткат малко,нали сме нововлезли в Европейската Общност Laughing

# 289
  • Мнения: 409
Sилвия не и даваи на малката 6том има колики,а и е наистина мани4ка #Crazy.Може само сок от моркови понякога.За капките Аеро и аз ги ползвах,но ефект нулев.Добре 4е бе6е 4ая от анасон и копар 4е не бяха силни.Браво на на6ите Joy,дано заемат 4елна позиция Twisted Evil Peace

# 290
  • Мнения: 354
класирахме сеееееееееееееее newsm44 newsm44 newsm44

браво на Елица и Стоян  newsm10 newsm10 newsm10

  bg bg bg

# 291
  • Мнения: 3 098
Силвия,за коликите има 4айове в аптеката.Те ще ти помогнат пове4е,отколкото Аеро.Тях те съветвам да не ги даваш,тъй като са вредни за нервната система.Не знам защо ги изписват с лека ръка тук. Close Има едни френски Саб Симплекс,намери ги,те помагат.А това,дето ти казват 4е само трябва да се справи,да,защото не знаят никакъв друг на4ин.
Можеш да правиш и масажи на корем4ето.
Сокове от готовите не давай,тъй като са наблъскани с консерванти и както ти си забелязала,вредят.Прави й домашни,но купувай хубави плодове,не тези узрелите по хими4ен на4ин по меркадони и карефури.
Гледам запо4нала си по нашата система на захранване.И аз тази схема избрах за дъщеря ми.
Пюрета и храни купувах от Алкампо на Хип,тъй като те имат голямо разнообразие и ги намирах само там.Докато Нестле и Херо бяха бедни на асортимент.Единственото зелен4уково пюре на Нестле и котката на комшийката не го яде. Laughing Mr. Green

# 292
  • ES
  • Мнения: 2 172
Силвето, ти си новичка във форума, за това ще ти кажа. Първо пиши на кирилица или ще ти трият постовете. Горе в дясно на страницата има кредор, които ти помага да пишеш на кирилица. Можеш да ползваш и това. http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

Другото, според мен важно, щом си решила да ползваш форума (защото освен испанската темичка има много други интересни и полезни неща), се запиши да пишеш или/и четеш в отчетната си темичка, те са по месеци на раждане. Вярно е, че в БГ са малко по-различни нещата, но бебетата растат по един и същи начин и мамите там взаимно си помагат със съвети и мнения. Сега с дъщеричката ти ще в период, в които мамите са много любопитни, четат и разискват много. Също така прочети в библиотеката на Форума за кърмене и захранване. Даже и да не кърмиш пак ще ти е от голяма полза

И това със сокчетата....ами то акъл за гледане на дете не се дава, всяка майка си го гледа по свои  начин, които смята за добър. Но даже и в БГ само най-закостенялите педиатри съветват да започнеш със сок и то ot суров плод от 2-3 месеца. Ако нямате проблеми с бебка, карай на кърма или адаптирано мляко, не мъчи детенце с тия сокове. Има време когато ще яде всичко. Аз кърмех до 6 месеца и постепенно захраних с зеленчуково и плодово пюре (варени плодове!). Месо дадох на 7.5 месеца. Хайде да не стане лекция.

Зная, че имаш толкова въпроси в главата ти е хаос, но чети и гледай бебка, тя сама ще ти показва дали вървиш по правилния път.
Извини ме ако тона ми е бил малко назидателен. Успех, мила!

# 293

Общи условия

Активация на акаунт