Какво столче за хранене?

  • 3 458
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 917
Не бих заменила Чиполино Гранд Комфорт  Peace

# 61
  • Мнения: 487
И аз съм за Чиполино Гранд Конфорт! От скоро го имаме, но съм много доволна  Peace

# 62
  • Мнения: 75
Имам на Cam Futura и съм много доволна.

# 63
  • Мнения: 255
според мен просто всички столчета са  удобни еднакво  за децата а просто ние родителите си купуваме това което на нас ни хареса повече.

# 64
  • Мнения: 2 039
според мен просто всички столчета са  удобни еднакво  за децата а просто ние родителите си купуваме това което на нас ни хареса повече.
Особено дървените,нали  Joy hahaha

# 65
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Дървените са найстина дървени Joy
само може да се измъчи детенцето в това нещо #Crazy

# 66
  • София
  • Мнения: 6 011
Дървените са найстина дървени Joy
само може да се измъчи детенцето в това нещо #Crazy
И моето мнение за дървените е отрицателно.Наскоро една майка от градинката се хвалеше колко е добро дървеното столче,"само" където бебето се килвало настрани или напред,защото нямало колани и едвам го хранела,защото облегалката е без наклон...Иначе беше супер въодушевена,че се разглобява и може да се ползва като детско столче и бебето един ден щяло да си седи на него и да си стъпва на земята.
А дотогава-мъка...За детето.
За майката-гордост от успешната покупка.

# 67
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Като дойде времето да стой само в стол за големи,може да му се купи друг. На 6 мес. как ще сложи някой бебока си в такъв стол?
Душичките имат нужда от удобство и сигурност!!!!

# 68
  • София
  • Мнения: 6 011
Като дойде времето да стой само в стол за големи,може да му се купи друг. На 6 мес. как ще сложи някой бебока си в такъв стол?
Душичките имат нужда от удобство и сигурност!!!!
Това се опитвах да и обясня/тактично/.Накрая се оказа,че повредата е в моя телевизор,защото съм купила столче,в което детето седи удобно и в същото време безопасно.Да не говорим колко е удобно с колелца-като чистя го разхождам с мен,иначе няма мир и за минутка. Laughing

# 69
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ние нашето с голям зор го намерихме.В плевен никой не можеше да ни го достави,нямало внос #2gunfire
Сега съм много доволна - играе си върху табблата, спокойна съм че няма да падне.

# 70
  • Мнения: 2 039
Този тип столчета-Чиполино Гранд Комфорт,Чико Поли,Перего-Прима Папа и т. н. са най-удобният,практичен и комфортен за детето модел  Peace Ако не можеш да си ги позволиш,по-добре да вземеш някое друго от пластмасовите столчета,отколкото тези дървени глупости  Peace

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
абсолютно си права. аз избрах чикото заради облегалката,която се движи самостоятелно,а не със седалката.

# 72
  • Мнения: 2 159
Момичета подариха ни :
http://www.pakostnik.com/bg/pics/1831312899.jpg и не мога да го сгъна без да махна седалката Sick как е възможно, някой да има този модел?

# 73
  • Мнения: 2 039
 
Момичета подариха ни :
http://www.pakostnik.com/bg/pics/1831312899.jpg и не мога да го сгъна без да махна седалката Sick как е възможно, някой да има този модел?
newsm78 Thinking Странна работа!Виждам,че отстрани нямаш бутони за сгъване.Отиди в някой магазин,където го продават и питай  Peace  bouquet

# 74
  • Мнения: 2 159
ами преди малко прочетох в нета, че не бил се сгъвал Confused в моята голяма кухня направо ужас Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт