Занимания в София през ваканцията

  • 2 598
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 454
Някой има ли отзиви за ваканционните занимания на учебен център Джани Родари и по-специално за летния им плувен лагер?

# 16
  • Мнения: 3 743
И аз се записвам за темата. Синът ми е на 10 години и завършва края на май. Поне 1 месец ще трябва да му измисля нещо да прави. Лошото е, че той не иска на нищо да го запиша, а иска да играе по цял ден навън. Аз съм на работа и този вариант е абсолютно изключен, така че поне за половин ден ще трябва да ходи някъде.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 724
Освен планинария, имате ли инфо за някакво училище на Витоша или поне организирано сред природа, а не в центъра на София. Никак не ми се иска д апродължавамче учебната година на Раковски, да речем...Представям си часове по тенис, половин ден в планината или нещо такова...ЕЕх , мечти...

# 18
  • Мнения: 1 069
Записвам се и аз! Свеки планира пътуване в чужбина и това лято увисваме с децата. Миналото за 2 седмици посещаваха "Летен лагер", то си е занималня от 9 до 16ч в Бели брези. Много доволни останаха. Имаха английски, компютри, рисуване и всякакви игри. Завършиха с голям празник. Ще трябва да ги потърся.

Общи условия

Активация на акаунт