Мами в арабски страни-Kul aam u intum bkher!!Mabruk l jdide#23(tlate u asherin)

  • 15 711
  • 304
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

УТре ще го кача, ако стане изобщо!  Hug[/i]

А цяла нощ ли ще го държиш?! rotfImbo

кое бе  Mr. Green

Айде целувки от мен, аз отивам при момчето, че снощи се разсърди че си бегна са... да не повтарям и тази вечер, поне през вечер!!!

Ноичак  Peace Heart Eyes Wink

# 271
  • Мнения: 1 655
Айде всички кеск пак правите!
Абе ноче твойта половинка не се ли съмнява вече с този нет о нощите!

# 272
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Остаряваме бавно! както се пее в една песен, само дето е малко бързо, ама....
Ноич, мерси за пожеланията!
как си мислиш, че без тая си голяма , но красива придобивка, ще крепя българо-арабската дружба с мъжа ми..... колкото по-пълни, толкова по-добре. Laughing

да пиете едно кафе утре.



ето и обяда





за вечерята ще се включа по-късно.

лека от мен, че окъснях и ще ми загори кекса Joy

# 273
  • Мнения: 1 655
Миме честит ти ден ден!!!
Да си все така обичана и глезена съпруга!както е казала ноя сега едно догодина още едно докато ги направите футболен отбор!
Да е жив и здрав Бути и правнуци да доживеете!

# 274
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Мимееее, на ранина и от мен ЧРД!!!



Бъди жива и здрава, леко бременеене и сладко бебче съвсем скоро!!!! Бъди много обичана майка и съпруга!!!

# 275
  • Мнения: 1 184

Честит Рожден Ден, Миме!!!

Желая ти много здраве, щастие и леко бременеене /плюс всичко, което са ти пожелали момичетата вече  Twisted Evil/. Приятно изкарване на празника.

# 276
  • Мнения: 3 461
Айде всички кеск пак правите!
Абе ноче твойта половинка не се ли съмнява вече с този нет о нощите!


Аз бях мома 3 дни, но не ви казах, за да не злоупотребите със свободата ми. Mr. Green

Добро утро и мерси за почерпката.  bouquet

Един гледа сватба, друг брадва, както винаги. Mr. Green

# 277
  • Мнения: 1 269
Добро утро

4естит рожден ден  Мария   bouquet
Много щастие,късмет и здраво беб4е ти желая
smile3525

Ще пусна снимки,не,4е ме е срам,но да не изпъквам Laughing
Креми на гюзме ли заминаваш  Hug весело прекарване и да нацелуваш сладура сами от нас Heart Eyes
марси,душко я кажи нещо за този сироп,4е нали съм една малка апте4ка у дома,може и да е хубав за Люцканов,след неговото куцане Simple Smile
Ели не скромни4и,сигурно ни биеш с сватето,но си мъл4иш Grinning
Свате ще ми купиш ли бутикова абаика като твоита като доидеш Praynig още ме е яд за онази на летището,но защото беше образ на жена и не ми позволиха Cry

Тук у наше село пак запо4наха да се гърмят.Снощи убиха един от наи-влиятелните хора и собственик на половин Сл брях Shocked
http://www.focus-news.net/?id=n700512

Ето ме в цялата си прелест(за малко после ги махам да не уплаша нЕкои)ВИЛИ и за теб мила  Heart Eyes


Кате зщо не ми звънна,да те видя на Урото,нямам нищо на против,да се порадвам на друсането ти Heart Eyes

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 18:09 от mln

# 278
  • Мнения: 815


Mиме, Честит ти Рожден Ден!!!
Пожелавам ти много здраве, много радости от хората, които обичаш и не на последно място много успехи!!!


# 279
  • Мнения: 815
Надявам се, че Люба ще те поздрави днес, а не на 10 юни. Mr. Green Heart Eyes

Ей, голям зевзек си, Ноин  Heart Eyes
Пък и аз ще си я посдравявам, когато си искам, нали ми е наблизо  Joy

Миле, много добре изглеждаш   bouquet Hug
И да погалиш коремчето от мен  Heart Eyes

# 280
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Много ви благодаря, момичета, за пожеланията и на тези , които ми пишат на лични Hug Heart Eyes

Ноич, късмет и сили днес  bouquet

Креми, много е важна височината, не обиколките и килограмите . на мойте 180см нещата са много по-различни от една жена  висока 165-170 Peace
да са ни живи и здрави бебоците. после ще му мислим. ако не помагат диетките- ще има нов сезон на "Клъцни, срежи" Joy

Милена, добре си изглеждаш.  Peace

аз отивам да мисля нещо по-така за вечеря, че празнуването ще го оставим за утре.
моя мъж местят бранча и  ще "спи" тия дни там Shocked
сигурно ще се метнем към Фуджейра или Алейн.  не е толкова топло.

п.с. Ноя, знаеш ли , че концерта е на открито? #Crazy

# 281
# 282
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
миме, 4естит ти рожден ден! много здраве, семейно щастие и радостите да се следват една след друга! бебенце, после пак и така!весел празник за тебе  и семейството ти! да не порасваш бързо! newsm59  bigdance2 Tada newsm51 smile3525  ura cheers

# 283
  • София
  • Мнения: 462
Миме, Честит Рожден Ден !
Пожелавам ти да си здрава, щастлива, да имаш хубав живот и да си обичана от значимите за теб хора !


Хам-хум - взех си от почерпката !

Добър ден и от мен !

Момичета, благодаря за загрижеността за Илияс !  Hug Hug Прекрасни сте !!!!

Дидонка, твоите съвети са много ценни  Heart Eyes Ще си купя лекарствата, които ми препоръча  Peace Илияс и без това няма да го накарам да гълта рибеното масло на гранули .

Ноя, браво  за намесата !   bouquet Дано оправят нещата и да преместиш Атли при рубините  Simple Smile !

Марси, ако трябва да помагаме отсега с покупката на лекарства от Бг. Само кажи кокво искаш и в какви количества  Hug

Креми - не те пускаме без бой  Naughty Да ни пишеш от време на време, където и да си  Hug Предполагам, че ще имаш Интернет . Пожелавам ви щастие - на теб и Сами  !  Heart Eyes

Ели, ти от това плуване така ще се изваеш, че ще трябва да пращащ пак снимки да се познаем . Дано  Peace Аз, като голяма фенка на плуването те подкрепям в това занимание.  Как е Тито ? Захрани ли го вече с нещо ?

Миленче, много ти е готино коремчето.  Peace Супер изглеждаш и си много модерна  Hug

Кате, а къде се загуби Галето ? Да не е дошла тайно в София ?  newsm78  Чакаме клипа....

Аз вчера си накупих цветя. Петунии - разноцветни за терасата и едно много пъстро мушкато. Като ги насадя и ако станат красиви ще ги снимам и ще покажа.

Чао засега  Wink

# 284
  • Мнения: 12
Честит Рожден ден, Мимка !
Късмет, здраве и обич!
  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт