Движение на българските майки -ВИДИН тема 11

  • 8 246
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 195
Мацки честит празник на децата ви, и на детското у вас Hug
Чакаме новинииииииииииииии, тръпнем, тръпнем, дано залата е била фул до горе, вие го заслужавате. ПОздрави от софийското равно поле Heart Eyes

# 301
  • sofia
  • Мнения: 7 477
кажете как мина моми4ета Party

# 302
  • Мнения: 2 653
Хей, купонджийки, какво става- разкажете?

# 303
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Спиме още!Впечатления-Видин е тъпа провинция-дойдоха по-малко хора, отколкото очаквахме.Най-доброто е, че децата се забавляваха перфектно, Алфредо и групата му танцуваха за тях и с тях.бяха много щастливи, майките също танцуваха.смело ще напиша, че децата от Белоградчик са много организирани, очакваха всяка игра и танц с нетърпение и с интерес.Почти инот едно от тях не излезе на странна разходка извън залата, за разлика от тези от Ново село, част от които са видяли чак на центъра .Не е мястото тук да правим подробен разбор.Само споменавам собствените си впечатления.Децата бяха щастливи-усилията ни имаха подобаваща реализация.Благодарим на отзивчивостта на цялата група на Алфредо Торес-невероятни са!   bouquetДано запомнят Видин с хубави впечатления и завбъдеще да се отзовават на поканите ни!Вчера беше денят на децата и на ткехните щастливи очичики!Да не забравя да кажа, че Еди на Ивелинка тичаше като моторетка-мноооого е сладък и тя изглеждаше щастлива!И аз бях щастлива като ме прегръщаха децата-момичета-пожелавам на всеки да изпита това!Изобщо-вчера беше един щастлив ден!

# 304
  • Мнения: 2 653
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=195185.msg4109301#new
Новата тема, защото аз 2 дена блея преди да видя, че има нова  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт