Бременни чужбински мами - 8

  • 12 265
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
ШоШи ЗАВИЖДАМ ТИ ИСКРЕННО ЗА КЪРМЕНОТО ДАНО И С ВТОРОТО НАИСТИНА ИМАш (съжалявам за главните букви) такъв късмет, аз след като родя трябва да се върна на работа така 4е няма да имам възможност да си го кърмя много а така ми се иска

# 226
  • Мнения: 7 914
иИиииииииииииИиИИИИи
 не можах да се въздържа:

подобно на  Tatjana и ние се спряхме на Diaper Champ точно заради торбичките и мама ми донесе от Бг многоооо и много евтини...самод ето ние тук го нямреихме на някаква промоция за 50 или 55 ?  Party Party


Lindita
специално благодаря и на теб за палците  Hug Hug Hug искренно ме трогна  Hug

# 227
  • Мнения: 1 199
Звезди, вчера четох за раждането и прочетох, че 10 % от бременностите завършвали с преносване 2 седемици Shocked И повечето от тези случаи били при жени, раждащи за първи път. Така че не се притеснявай, това изглежда е нещо съвсем разпространено Confused И аз се настройвам за същото положение още повече че и преди съм пренасяла, ама така ми се иска да е девичка (терминът ми е на 15 септември).
За микрите кърпички вчера четох във форума че е възможно да алергизират бебетата. И е логично според мен, пак е някаква химия. Затова аз съм решила да си го мия с чиста водичка.
За кърменето ще гледам и сега още преди раждането да си обтривам зърната, че да няма проблеми после. Гледам напоследък "Такъв е животът - кърмачето" и направо ми изглежда ужасно колко лесно майките се отказват да кърмят. И при нас в началото не вървеше кърменето, като го изписах от родилния дон синът ми първия ден сука само веднъж Shocked, на следващия два пъти, но за няколко дни нещата се регулираха. Ако почне да се храни бебето с биберон за да не гладува в началото, вече според мен става много под въпрос кърменето. Гледам отсега да се настройвам да бъда търпелива.

# 228
  • Мнения: 332
здравейте мили бременлийки Simple Smile Как сте?
да намина да ви поздравя  Hug

ние сме добре, гледаме се, и влизаме бавно, но славно в ритъм. Е силно казано ритъм, защото той Борис всеки ден е с различно разписание на времето за ядене, общуване, мрънкане и спане. Дано скоро си направи някакъв режим юнака.

Звездичке - ей хайде, и аз стискам палци да си в родилното преди последния мониторинг. И тук чакат 2 седмици след термина, и не се намесват. Това е нормално.

Леко и безпроблемно раждане на всички , който им е предстой скоро, и на всички останали. Пазете се много !!!

heureuse само да кажа, тук ако дохранват бебето докато е в болницата, пък и след това, докато тръгне кърмата на майката, дохранването става с малка чашка, от тези за лекарства. Биберона е табу поне, докато не стане ясно, че майката не може да кърми. И бебто няма никакъв проблем да си хапва от чашката - или си лочи като коте, или си преглъща лека полека. И аз имах проблем с едната гърда - раничка, бая голяма. И се изцеждах, и давах кърмата с чашка, така 3 дена.

# 229
  • Мнения: 1 199
Алекси, това с малката чашка ми се струва много умна идея. Ама не знам дали се продават у нас. В България си дават още от родилния дом мляко в шише и бебетата отрано се научават че има и по-лесно.
Звездичка не ми е отговорила и подозирам, че си има сериозни причини Praynig

# 230
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
зДравейте и от мен, но6тната пти4ка,
Звезди4ке, сигурно ти омръзна да те питат какво о6те прави6 тук, но да знае6 4е вси4ки се вълнуваме за теб и 4акаме всеки ден да про4етем може би "Раждаааам".  Hug
heureuse - 4етох някъде, мисля в кърма4еския, практиката с обтриването съвсем не е добра, за6тото кожата загрубява и не6то не било комфортно за беб4о. Било по- добре да се мажат отрано и постоянно с лосион. Абе най- добре влез там и про4ети, то и аз 6те го направя, 4е не6то не съм запомнила подробностите а това е важно.  Peace
Това за 4а6ката е супер, спестява и у4енето им в по- късен етап, като трябва ве4е да оставят бибероните.
Моми4ета, немога да спя от нетърпение, утре съм на ултразвук да си видя ду6и4ката, дамо вси4ко да е наред  Praynig.
Лека но6т ви пожелавам   bouquet

# 231
  • Мнения: 7 914
момичета,
 все още съм тук, но мъжО има 2 свободни дни и записва разни неща (сериали и тн) от което сме без нет...   Rolling Eyes.. затова липсвам...за съжаление  Rolling Eyes

благодаря ви много за палците и пожеланията... тази вечер пак закъснях с лягането, ама за да мога уж да спя по добре преди мониторинг-а.. че пак ми предстои битка( с вятърните мелци...ама овен като мен не се предава лесно  Mr. Green )

утре сигурно ще успея пак да се разпиша преди тръгна  Hug Hug Hug

# 232
Здравейте,

ще ме запишете ли и мен в темичката Simple Smile
аз съм на 28 год., живея в САЩ, Калифорния,
и очаквам първото си бебче - момченце на 07 Октомври.

Поздрави на всички  Joy

# 233
  • Мнения: 810
enax-ta , аз съм на 28, Калифорния, и първо бебе на 07 Ноември ....ако и момчето улучим, както аз си мисля и една камара народ ме изсънува с момче, съвсем ще е съвпадение с това, което си написала  Grinning

# 234
  • Мнения: 7 914
enax-ta

 добре дошла в редиците на коремчетата  Hug Hug Hug

# 235
  • Мнения: 7 914
момичета,
потеглям на  мониторинг -  надявам се да не можете да получите новини от мен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 236
  • Мнения: 3 388
Еnax-ta, добре дошла и от мен  Hug

Звезди, чакаме новини от мониторинга днес  Peace

Боб4енка, също и от теб  Crazy Всичко ще е наред с бебо, ще видиш и колко е порастнал  Heart Eyes

Аз въобще не можах да спя тази нощ, само се въртях насам-натам в леглото, към 5.30 бебо се размърда и съвсем се разбудих. Откакто се старая да спя само на ляво обаче, не се събуждам с онези досадни болки в кръста  Flutter

# 237
  • Мнения: 3 388
момичета,
потеглям на  мониторинг -  надявам се да не можете да получите новини от мен Mr. Green Mr. Green Mr. Green

О, да! Това е най-хубавия вариант  Hug

# 238
  • Мнения: 1 593
Звезди, стискам здраво палци  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig

Бобченка, и на тебе също, макар, че чак ти завиждам, че още ти е малко коремчето. Аз съм се отпорила сякаш следващия месец ще раждам!!!

Сонитка, много съм ти "сърдита"  Crossing Arms, показваш хубавите си бебешки покупки, и ей ме на, една седмица в отпуска и аз повлякох крак след тебе.. много ми е гузно, но купих първата дрешка, поръчах аксесоарите за столчето за кола и за количката и във вторник ще поръчвам самата количка с останалите аксесоари, а днес ще гледам да купя столчето с базата.  #Crazy Като за човек дето се кълнеше, че нищо няма да купи до след раждането.... бая съм се засилила....  Laughing

Кларичка, бе знам, че вие се спряхте на Чикото С3, ама гледам аз гледам тука в БГ-то и продават нещо, което на мене ми изглежда като стария модел (бая по пластмасов е от онзи на уеб сайт-а им). Аз си мислех, че онзи на уеб сайта е "новият" модел, ама БГ продавачките в Чико магазините ми заявиха, че съм в грешка, и това било "СТАРИЯ" модел!!!!!  Thinking Ти в Испания кой модел гледаш?



# 239
  • Мнения: 3 388

Сонитка, много съм ти "сърдита"  Crossing Arms, показваш хубавите си бебешки покупки, и ей ме на, една седмица в отпуска и аз повлякох крак след тебе.. много ми е гузно, но купих първата дрешка, поръчах аксесоарите за столчето за кола и за количката и във вторник ще поръчвам самата количка с останалите аксесоари, а днес ще гледам да купя столчето с базата.  #Crazy Като за човек дето се кълнеше, че нищо няма да купи до след раждането.... бая съм се засилила....  Laughing


Хихихи, много се радвам в такъв случай, че си ми сърдита  Laughing Все така да ми се сърдиш, Силве  Wink Crazy Hug
Ами така де. Нали виждаш какъв е кеф да си пазаруваш, как  да чакаш до 9 месец  Rolling Eyes Ти откъде пазаруваш? От Бг ли? Или онлайн за Щатите директно? Хайде после чакаме снимки  Wink И на тумбата, ей  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт