Играчки за дълги пътувания с колата

  • 1 855
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 839
Нашите занимавки са предимно книжки и списание"Бърборино"или"Мечо Пух".Други играчки не вадя обикновено.
Сама ли ги чете? Не и ли става лошо по време на движение?

# 31
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ние процедираме като Иса, носим играчки, но никой не играе с тях.
Като цяло - спят. Последното дълго пътуване - София-Бургас- от тръгването до пристигането спаха.

Опитвам се да ги занимавам с някакви игри - щерката игра с думи, малкият брои коли, казва ми цветове, дава напътствия на баща си и т.н. Често пеем цялото семейство и децата много се забавляват като мама и тати пеят с тях(носим детски песни).
 Вярно, че децата са по-големи, но и като по-малки не сме имали проблеми.
 Книжки носим, но не чета в колата, защото на мен ми става лошо.

# 32
  • Мнения: 24 467
В колата големият син се научи да събира и изважда до 10. Смятахме с бонбони, кибапчета, вафли, шоколади и т.н. Много му беше забавно, но съм ползвала това, когато сме били само двамата- аз шофьор и той- пътник. Когато сме били и с таткото /преди да се роди бебокът и да стане лудница/ по- често сме разговаряли, защото той и такото ни е дете и той иска внимание.

# 33
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
И Ради се научи да смята в колата - събира и изважда цифрите от номерата на колите. Отделно знае вече всички пътни знаци, чете табелите. От доста време това са му заниманията в колата. Малкия му се радва Sunglasses

# 34
  • Мнения: 24 467
Сетих се и за друго- и аз и големия син научихме така пътните знаци.

# 35
  • Мнения: 1 640
Нашите занимавки са предимно книжки и списание"Бърборино"или"Мечо Пух".Други играчки не вадя обикновено.
Сама ли ги чете? Не и ли става лошо по време на движение?
  Не,не чете/на 2г.и8мес.е/,разглеждаме и разказваме съвместно с нея,задава ми в-си по картините и коментираме.Аз не шофирам,а съм на разположение на детето/на задната седалка/. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт